share

JAUNUMI UN NOTIKUMI

JAUNĀKĀS ZIŅAS

Valtra ceturtā paaudze tikko kļuva par pakāpi gudrāka

7.1.2019    

2019. gadā Valtra uzlabos N, T un S sērijas traktorus, kas ir jaudīgāki par 130 kW, lai tie atbilstu 5.līmeņa emisiju standartiem. Tajā pašā laikā , tiks ieviesti vairāki jauninājumi, kas uzlabos gan operatora komfortu, gan samazinās kopējās traktora lietošanas izmaksas.

Lasīt vairāk

Valtra N sērijas traktori tagad ar pneimatisku priekšējās ass piekari

7.1.2019

Valtra iepazīstina ar AIRES gaisa piekares iespēju priekšējai asij N sērijas Valtra traktoriem 2019.gadā. 

Gaisa piekare ir plaši pielietota komerciālā transport, bet traktortehnikas nozarē tā ir unikāla Valtra iezīme jau 20 gadus. Gaisa piekare priekšējai asij nodrošina ātrāku atbildes reakciju un labāku šoka absorbēšanas līmeni, īpaši pie straujām ass kustībām un ja svars uz priekšējās ass ir mainīgs, piemēram, darbā ar frontālo iekrāvēju. Tas nodrošina lielisku operatora komfortu un labāku vilci, salīdzinājumā ar hidropneimatiskajiem risinājumiem. 

Lasīt vairāk

Connect, Care and Go!

7.1.2019

Valtra iepazīstina ar servisu, kas piedāvā maksimalizēt tehnikas darbspējas laiku 

Valtra klienti var iegūt vairāk ar Valtra “Connect, Care & Go” servisa piedāvājumu, nodrošinot tiem piekļuvi virknei pakalpojumu, kas saistīti ar viņu jauno tehniku, par fiksētu cenu. 

Read more

Valtra pārslēdzas uz jaunu līmeni ar A sēriju

7.1.2019

Valtra A sērija kļuvusi vēl daudzpusīgāka un komfortablāka, ieviešot jaunos ar HiTech 4 transmisiju aprīkotos A104 un A114 modeļus.

Read more

PASAULES REKORDS: VALTRA BEZAPKALPES TRAKTORS TĪRA SNIEGU AR ĀTRUMU 73,171 KM/H

8/22/2018

Nokian un Valtra uzstādījuši pasaules rekordu sniega šķūrēšanā ar autonomu traktoru. Ātruma rekords tika uzstādīts 2018. gada martā, izmantojot bezapkalpes Valtra T254 Versu traktoru, kas aprīkots ar Nokian Hakkapeliitta TRI riepām. Traktors, kas tika vadīts bez šofera, tīrīja sniegu uz slēgta ceļa Dienvidsomijā ar ātrumu 73,171 km/h (45,466 jūdzes stundā).

LASĪT VAIRĀK

VALTRA AUTOŠOVS PAPLAŠINĀS: TRELLEBORG PIEVIENOJAS VALTRA SMART TOUR KĀ OFICIĀLAIS PARTNERIS

6/18/2018

Trelleborg ir pievienojies Valtra Smart Tour 2018 autošovam kā oficiālais partneris. Valtra Smart Tour demo flote ir aprīkota ar Trelleborg riepām, un Trelleborg būs atrodams it visās Smart Tour atrašanās vietās. Pateicoties savstarpējai sadarbībai, Valtra un Trelleborg cenšas nodrošināt klientiem vispusīgu klientu pieredzi un piedāvāt labu platformu, kas nodrošinātu padziļinātas diskusijas par Valtra traktoriem un Trelleborg riepām.

LASĪT VAIRĀK

RED DOT 2018 DIZAINA BALVA VALTRA A4 SĒRIJAS TRAKTORIEM

4/9/2018

Valtra jaunākā modeļu sērija Valtra A4 (75-130 ZS) ieguvusi Red Dot 2018 dizaina balvu kategorijā “Komerciālie transportlīdzekļi”. Šī balva ir turpinājums Valtra panākumiem slavenākajā un prestižākajā dizaina balvu konkursā pasaulē, kurā Valtra saņēma atzinību arī 2016. un 2017. gadā. Red Dot dizaina balva atzīst A4 sērijas traktora augsto dizaina kvalitāti.

LASĪT VAIRĀK

SLOVĀKU PILOTS GŪST UZVARU “VALTRA MASTER CUP”

3/21/2018

Valtra Master Cup fināls notika martā, un tajā piedalījās pagājušā gada nacionālo sacensību uzvarētāji. Prasmīgākais Valtra vadītājs izrādījās Radoslavs Račaks (Radoslav Račák) no Slovākijas, kam sekoja Kalvis Tēts no Latvijas un Žans Filips Paraire (Jean-Philippe Paraire) no Francijas.

LASĪT VAIRĀK

VALTRA PĀRSLĒDZAS UZ 100% ATJAUNOJAMO DEGVIELU JAUNAJOS TRAKTOROS

3/12/2018

Konkrēti soļi ceļā uz tīrāku nākotni. Valtra ir kļuvusi par pirmo pasaules traktoru rūpnīcu, kas sāk izmantot Neste MY atjaunojamo dīzeļdegvielu kā sākuma degvielu visiem jaunajiem traktoriem. Rezultātā aptuveni 700 000 litru fosilās dīzeļdegvielas katru gadu tiks aizstāti ar 100% atjaunojamo degvielu.

LASĪT VAIRĀK

VALTRA SMARTTOUCH SAŅEM KĀRTĒJO APBALVOJUMU

2/7/2018

Valtra jaunais roku balsts un lietotāja interfeiss SmartTouch ieguvis iF Design Award – vienu no pasaules prestižākajām dizaina balvām. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 6400 dizainparaugu no 54 valstīm. Uzvarētājus noteica starptautiska žūrija 63 ekspertu sastāvā.

LASĪT VAIRĀK

More news

News archive

SMART TOUR

MĒS ESAM CEĻĀ

Valtra SmartTour ir pilnībā aprīkota un atjaunota Valtra pieredze uz riteņiem. Katru gadu mēs dodamies ceļā pa visu Eiropu, apmeklējot vietas, kas mūsu klientiem un atbalstītājiem ir vissvarīgākās. Šogad mēs demonstrējam vislabākos risinājumus, lai jūsu darbība kļūtu vēl gudrāka – revolucionārais jaunais roku balsts, Valtra SmartTouch N, T un S sērijai, kā arī Valtra traktoru 4. paaudzes papildinājumi, ieskaitot mūsu godalgoto T sēriju un jauno A sēriju. Laipni lūgti!

ATRAST TUVĀKO PASĀKUMU

GAIDĀMIE NOTIKUMI

EIMA INTERNATIONAL 2018

Bologna, November 7-11, 2018

SIMA, PARIS STARPTAUTISKĀ LAUKSAIMNIECĪBAS IZSTĀDE 2019

Parīze, 2019. gada 24.-28. februāris

VALTRA TEAM

TIEŠSAISTES KLIENTU ŽURNĀLS

Valtra Team tiešsaistes žurnāls ietver jaunākās ziņas un informāciju par jaunajiem produktiem, klientu atsauksmēm un daudz ko citu.

Pieejams tagad!

LASĪT TŪLĪT

SOCIĀLIE TĪKLI

FACEBOOK

 Sekojiet mūsu iknedēļas produktu videoklipiem, klientu stāstiem, produktu apskatiem, atmiņu ceturtdienām un daudz kam citam

INSTAGRAM

Sekojiet mums, lai uzzinātu vairāk par ekskluzīvajiem Valtra produkta, Unlimited studio fotogrāfijām, klientu stāstiem, konkursiem, tiešraidēm no notikumiem un daudz kam citam!

YouTube

Sekojiet mums pakalpojumā YouTube, lai skatītu jaunāko produktu, notikumu un citus videoklipus