share
valtra tractor cabin people talking

APMĀCĪTI PROFESIONĀĻI

VALTRA APMĀCĪBA

CENTRALIZĒTĀ APMĀCĪBA

Somijas Suolahti rūpnīcas Valtra apmācības centrs ir atbildīgs par mūsu starptautisko apkalpošanas un rezerves daļu personāla apmācību. Centralizēta apmācība nodrošina kvalitatīvu un konsekventu apkalpošanu, kā arī ātru informācijas plūsmu no mūsu klientiem līdz visai Valtra organizācijai.

TEHNISKĀS ZINĀŠANAS

Jūsu izplatītāja tehniķi saņem vislabāko apmācību Valtra pasaules klases mācību centrā, kas atrodas Suolahti, Somijā, vai arī citā AGCO apmācību centrā, kas viņiem ir tuvāk. Centrāli vadīta apmācība nodrošina kvalitatīvu un konsekventu apkalpošanu, kā arī sniedz izplatītāju tehniskajiem darbiniekiem pilnīgu pārliecību jums labi kalpot.

Parasti jūsu izplatītāja tehniķiem būs bijusi iespēja apmeklēt konkrētu produktu mācekļu programmu un sekot kursiem kā daļu no AGCO akadēmijas. Lai veicinātu vēl augstākus standartus un rezultātus, mēs izmantojam novērtējuma sistēmas, kas palīdz atpazīt vislabākos izplatītāju tehniķu talantus. Mēs arī sniedzam tehniķiem iespēju paplašināt savu redzesloku ar apmaiņas programmām pie citiem izplatītājiem visā pasaulē.

AGCOnet

Tehniskajiem darbiniekiem ir tieša piekļuve mūsu AGCO Net Intranet bibliotēkai darbnīcā, vai arī atrodoties ārpus darbnīcas. Katru dienu to atjauninot, šī plūsma viņus apgādā ar visām jaunākajām ziņām un tehnisko informāciju par mūsu iekārtām.