share

Valtra pārslēdzas uz jaunu līmeni ar A sēriju

7.1.2019

Valtra A sērija kļuvusi vēl daudzpusīgāka un komfortablāka, ieviešot jaunos ar HiTech 4 transmisiju aprīkotos A104 un A114 modeļus. 

Jaunā 16+16R powershift transmisijai ir četri diapazoni, katrā pa četriem powershift soļiem. Transmisija ir optimizēta lauka un saimniecības darbiem, pieejama ar sešiem ātrumiem galvenajā darba ātruma diapazona starp 4 un 12 km/h. Super creeper opcija ar 32+32R ir pieejama, pieļaujot ātrumu mazāku par 100 metreim stundā ar  dzinēja ātrumu 1400 apgr./min. 

Vadības komforts un vienāršība

Jaunie HiTech 4 modeļi ir veidoti vienmērīgam un vieglam darbam bez piepūles, ar minimālu sajūga pedāļa lietošanu. Transmisija tiek vadīta ar sviru slēdžiem, kas atrodas uz ergonomiski izvietotās Control Grip vadības sviras. Klāsts ar automātiskām un iepriekš ieprogrammētām funkcijām ļauj operatoram koncentrēties uz darbu ar agregātu un apkārt notiekošo, kamēr traktors pats parūpējas par pārslēgšanos. Darbs ar frontālo iekrāvēju tagad var tikt izdarīts vēl precīzāk, pateicoties jaunajai elektroniskajai vadībai, kuras sastāvā ietilpst arī kursorsvira ar papildus trešo un ceturto funkciju, SoftDrive šoka absorbētāju un hidraulisku agregātu nobloķēšanu. 

A sērijas HiTech 4 modeļi piedāvā jaunu komforta līmeni. Mehāniskā kabīnes piekare ar diviem Panharda stieņiem, kas palielina stabilitāti, var tikt izvēlēta papildaprīkojumā. Piekares līmenis var tikt iepriekš pielāgots tā pat kā N, T un S sērijā. 

Jauna līmeņa sniegums

Pārvaldīt traktora sniegumu tagad ir vēl vienkāršāk pateicoties jaunajam instrumentu panelim. Jaunais instrumentu panelis ir veidots, lai to būtu viegli pārskatīt pat visspožākajā saules gaismā. Displejs var tikt pielāgots, lai tas rādītu attiecīgajam darbam nepieciešamo informāciju. 

A104 un A114 HiTech 4 modeļos ir AGCO Power AWFC dzinējs, kas nodrošina līdz pat 100 un 110 zs lielu jaudu. Atbilstoši 4.līmenim dzinēji satur tikai SCR pēcapstrādes tehnoloģiju, samazinot emisijas, tajā pašā laikā servisa izmaksas saglabājot minimālas. 

Pēc klientu pieprasījuma, jaunās A sērijas modeļi, izmantojot Valtra Unlimited studiju Suolahti rūpnīcā, var tikt aprīkoti ar priekšējo jūgvārpstu un priekšējo uzkari. 

Connect, Care and Go – maksimalizēts darbības laiks

Valtra A sērijas traktori ir piemēroti Valtra “Connect, Care & Go” servisa piedāvājumam, kas ļauj klientam iepriekš noteikt servisa izmaksas, kas saistītas ar jauno tehniku. Valtra Connect piedāvā piekļuvi tiešsaistes servisam, flotes telemetrijas informācijai kā arī laicīgi plānot apkopes pie oficiālā pārstāvja. 

Klients var izvēlēties arī Valtra Care paplašināto garantijas līgumu, kas garantē papildus drošību pret neplānotiem remontdarbiem (izņemot dilstošajām daļām). Paplašinātā garantija ir pieejama vairumā Eiropas tirgus līdz pat pieciem gadiem vai 6000 motorstundām. 

Lai maksimāli pilnvērtīgi izmantotu traktoru, garantētu efektivitāti un iegūtu maksimālu atlikušo tehnikas vērtību, Valtra izplatītāji un pārstāvji var piedāvāt Valtra Go servisa paketi, kas iekļauj visus paredzētos un ieteicamos plānveida apkopju un remonta darbus līdz pat 10 000 motorstundām. 

Apbalvojumu ieguvis dizians

2017.gadā tika prezentēta Valtra A sērijas ceturtā paaudze, tā tika lieliski novērtēta pateicoties nepārspējamajam dizainam un pielietojamībai. Šīs sērijas traktors tika atzīts par Gada traktoru 2017 (Machine of the Year 2017), kā arī ieguva Red Dot dizaina balvu kategorijā “Komerciālais transportlīdzeklis”. 

HiTech 4 modeļu ražošana un piegādes jau tiek veiktas. Pirmajai publiskajai apskatei tie būs pieejami LAMMA izstādē, Apvienotajā Karalistē 2019.gada 8. un 9. janvārī. 

Modelis Dzinējs Max. hp Max. kW Max. Nm

Pamata transmisijas opcija

Jaunā  powershift transmisijas opcija
A104 44 AWFC 100 75 410 12 + 12R (24+24R creeper opcija) 16 + 16R
            (32 + 32R creeper opcija)
A114 44 AWFC 110 82 417 12 + 12R (24+24R creeper opcija) 16 + 16R
            (32 + 32R creeper opcija)

Video un attēli

Apbalvojumus guvusī A sērija ir  paplašinājusies atbildot uz klientu pieprasījumu. Divas vidēja izmēra šasiju versijas A104 un A114 tagad ir pieejamas ar jauno HiTech 4 transmisiju. 

Vadīt A sērijas traktoru tagad ir vēl vieglāk pateicoties jaunajam instrumentu panelim un ergonomiski izvietotajām Control Grip svirām.

Transmisiju automātikas klāsts padara A sērijas HiTech 4 traktorus viegli lietojamus.