share

STRĀDĀJIET GUDRI. DZĪVOJIET PLAŠĀK.

Izmantojiet viedās lauksaimniecības sniegtās iespējas.

Ilgas darba stundas nozīmē, ka atliek mazāk laika savas dzīves dzīvošanai. Kā būtu, ja mēs jums pastāstītu, ka ir iespējams pavadīt mazāk laika kabīnē, bet joprojām attīstīt savu biznesu — ļaujot jums veltīt vairāk laika tam, kas jums patīk? Valtra viedās lauksaimniecības tehnoloģijas ļauj jums taupīt gan laiku, gan naudu, vienlaikus uzlabojot jūsu dokumentēšanas procesa efektivitāti un gūstot lielāku atdevi no jūsu ieguldījumiem — un tas viss tiek paveikts, vienlaikus rūpējoties par vidi.

Izmantojot viedās lauksaimniecības sniegtās iespējas, varat palielināt savu ražu, vienlaikus samazinot izmaksas, riskus un dīkstāves periodus. Pats svarīgākais — jūs ietaupīsiet laiku, līdz ar to varēsiet vairāk baudīt dzīvi.

Iebūvēta viedā lauksaimniecība.

Valtra jums piedāvā nepieciešamos instrumentus darba paveikšanai neatkarīgi no apstākļiem. Tieši tādēļ esam izstrādājuši viedo tehnoloģiju, kas ir integrēta mūsu N, T un S sērijas traktoros. Labāka dzīves kvalitāte burtiski ir tepat pa rokai. Visas viedās funkcijas var kontrolēt, izmantojot mūsu unikālo SmartTouch rokas balstu un veicot vien pāris pieskārienus vai pavilkšanas žestus.

Kas ir Valtra viedā lauksaimniecība?

Valtra viedā lauksaimniecība ir komplekts no vairākām tehnoloģijām, kas nemanāmi sadarbojas — Auto-Guide, ISOBUS, Section Control un Taskdoc. Visas šīs tehnoloģijas tiek vadītas no SmartTouch termināļa. Šis terminālis ir mūsu unikālais risinājums, kurš jūsu traktoru pārceļ nākamajā līmenī. SmartTouch ir izstrādāts tā, lai tā lietošana būtu vienkāršāka par viedtālruņa izmantošanu. Valtra Connect telemetrija jūsu galddatorā vai viedtālrunī nevainojami noslēdz šo komplektu.

Kādu labumu jūs varētu gūt no Valtra viedās lauksaimniecības?

Lejupielādējiet tehnisko dokumentu, lai apskatītu piemēru ar aprēķiniem par to, kādu labumu varat gūt no viedās lauksaimniecības izmantošanas visdažādākajās operācijās.

TEHNOLOĢIJU RISINĀJUMI

Lasiet plašāku informāciju par mūsu viedās lauksaimniecības risinājumiem.

Pieprasīt piedāvājumu

AGCO tehnoloģijas

Apmeklēt AGCO Fuse

Book a test drive

Book a test drive