share

PAR VALTRA

VALTRA IR VIENĪGAIS TRAKTORU RAŽOTĀJS ZIEMEĻU REĢIONĀ

VIETĀ, NO KURAS NĀKAM, MĒS PAŠI BŪVĒJAM CEĻUS

Valtra traktori guvuši atzinību, pateicoties to uzticamībai, daudzveidībai, izturībai un Ziemeļvalstu saknēm. Katrs traktors ir īpaši izstrādāts, lai atbilstu individuālām vajadzībām, un ražots, lai izturētu visnepatīkamāko klimatu un nodrošinātu visaugstāko veiktspēju grūtākajos darba apstākļos. 

Mūsdienās Valtra traktori apvieno Somijas Valmet un Zviedrijas Volvo BM mantojumu. Visu Valtra traktoru priekštecis tika atklāts 1913. gadā, kad Mantels sāka ražot modeli 30-40. Uzņēmuma saknes meklējamas 1832. gadā Zviedrijā un 1951. gadā Somijā.

IZLASĪT VISU STĀSTU

KONTAKTINFORMĀCIJA

Mēs ceram, ka šajā vietnē atradāt visu jums nepieciešamo informāciju. Ja jums radušies vēl kādi jautājumi, lūdzu, sazināties ar vietējo Valtra dīleri. Valtra sabiedrisko attiecību komanda atbild uz preses un plašsaziņas līdzekļu jautājumiem, organizē preses konferences un intervijas ar Valtra kompānijas vadību.

Jūs varat arī sazināties ar mums pa tiešo, izmantojot mūsu saziņas veidlapu. 

SAZINIETIES AR MUMS

JAUNUMI UN NOTIKUMI

Lasiet jaunākās Valtra ziņas un sekojiet līdzi gaidāmajiem notikumiem un testa braucieniem.

UZZINĀT VAIRĀK

KARJERAS IESPĒJAS

Valtra apvieno ilgu un iespaidīgu vēsturi ar mūsdienīgām tehnoloģiskām zināšanām. Mēs esam starptautiska kompānija, un to var manīt teju katrā mūsu darba aspektā. Valtra ir daļa no globālā uzņēmuma AGCO, kas nozīmē, ka mēs piedāvājam daudzpusīgas attīstības iespējas un pievilcīgus karjeras izaugsmes ceļus mūsu organizācijā.

LASĪT VAIRĀK