share

TEHNOLOĢIJU RISINĀJUMI

Viedās lauksaimniecības tehnoloģijas palielina produktivitāti un rentabilitāti

Valtra tehnoloģiju risinājumi ir izstrādāti ar mērķi atvieglotu jūsu dzīvi. Iekāpiet traktora kabīnē, un tikai ar pogas nospiešanu vien varat automatizēt nogurdinošus manuālos uzdevumus un ietaupīt stundām laika gan kabīnē, gan pēc darba. Izpētiet mūsu tehnoloģiskos risinājumus un pārņemiet sava traktora kontroli pilnībā. Mūsu N, T un S sērijas traktori var tikt aprīkoti ar šīm tehnoloģijām.

Vai par viedo lauksaimniecību vēlaties uzzināt vairāk?

SmartTouch - VIENKĀRŠĀKS PAR JŪSU VIEDTĀLRUNI

Pārceliet savu traktoru nākamajā līmenī, izmantojot Valtra SmartTouch rokas balstu. Kontrolējiet visas mūsu viedās lauksaimniecības funkcijas, izmantojot 9 collu skārienekrānu, viedo daudzfunkcionālo piedziņas sviru un hidraulisko vadības sviru. SmartTouch ārkārtīgi vienkāršais lietotāja interfeiss padara dzīvi taustāmi vienkāršāku. 

UZZINĀT VAIRĀK

Auto Guide

Ļaujiet stūrēt traktoram

Paveiciet darbu pat visgrūtākajos apstākļos, izmantojot Auto-Guide stūrēšanas risinājumu. Auto-Guide izmanto satelītu vadību, lai stūrētu traktoru jūsu vietā un palīdzētu strādāt produktīvāk. Automātiskās stūrēšanas sistēma precīzi seko vadlīnijām, maksimāli izmantojot apstrādājamo platību, samazinot pārklāšanos un taupot gan laiku, gan degvielu, gan naudu. Tā kā jums nav jākoncentrējas uz stūrēšanu, varat strādāt ilgāk, bet nogurt mazāk un pielikt mazāk pūļu.

Ieguvumi:

Precizitāte

Izmantojot vislabākos pieejamos uztvērējus un korekciju signālus, Auto-Guide precīzi ievēro jūsu vadlīnijas, mazinot pārklāšanos un nenoklātos laukumus, un sniedzot precīzitāti no nepilna metra līdz pat centimetriem ikvienā lauka šķērsošanas reizē.

Efektivitāte

Auto-Guide nodrošina precīzu darbību pat tumšos, putekļainos vai miglainos apstākļos, gan dienā, gan naktī, jo satelītu vadības sistēma nosaka precīzu jūsu atrašanās vietu uz lauka. Paveiciet darbu ātrāk un vienkāršāk, neupurējot precizitāti.

Ietaupījumi

Auto-Guide taupa gan jūsu laiku, gan degvielu, gan naudu. Paaugstinoties precizitātei, samazinās izmaksas par sēklām, mēslojumu un pesticīdiem, līdz ar to palielinās peļņa no jūsu ieguldījumiem. Lejupielādējot mūsu viedās lauksaimniecības tehnisko dokumentu, varat apskatīt savu potenciālo ietaupījumu aprēķina piemēru.

VAI VĒLATIES REDZĒT VAIRĀK?

ŠEIT IR VĒL CITI VIDEO

Kādu labumu jūs varētu gūt no Valtra viedās lauksaimniecības?

Lejupielādējiet tehnisko dokumentu, lai apskatītu piemēru ar aprēķiniem par to, kādu labumu varat gūt no viedās lauksaimniecības izmantošanas visdažādākajās operācijās.

Isobus

Vieda kontrole. Viegla pieslēgšana.

Izmantojot Valtra SmartTouch un ISOBUS, varat strādāt ar jebkura ražotāja jebkuru agregātu, kurš ir saderīgs ar ISOBUS. SmartTouch ļauj ātri un vienkārši pievienot agregātus, turklāt tas sniedz precīzajai lauksaimniecībai nepieciešamo augsto kontroles līmeni. To nodrošina ISOBUS standarts (ISO 11783). SmartTouch roku balsts darbojas kā ISOBUS terminālis. Kad dodat kādu komandu, jūsu agregāts nekavējoties saņem ziņu. ISOBUS terminālis visus saderīgos agregātus padara par “Plug and Play” (Pievieno un lieto) ierīcēm, tādēļ, kad kādu agregātu pievienojat savam Valtra traktoram, terminālī tiek nekavējoties augšupielādēti visi saistītie mašīnas dati.

Ieguvumi:

Nav nepieciešami vairāki ekrāni

Ja SmartTouch termināli izmantojat kā ISOBUS termināli, tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams dārgs, atsevišķs ekrāns katram atsevišķajam agregātam. Tādējādi tiek taupīts laiks un nauda, turklāt jūsu kabīnē ir vairāk vietas. Un vēl, vienkārši pieslēdzot agregāta ISOBUS savienotāju traktora aizmugurē, tas visu informāciju augšupielādē SmartTouch terminālī — bez papildu kabeļiem, bez papildu slēdžiem un bez papildu stresa!

Vienmēr tiek izmantoti vispiemērotākie parametri

SmartTouch nodrošina jums pilnīgu kontroli pār saviem agregātiem, kas ir saderīgi ar ISOBUS, visus uzdevumu parametrus ļaujot iestatīt pareizi un atbilstoši katra lauka precīzajām kartēm.

AgControl

Automātiska precizitāte. Labākas ražas.

Izmantojot AgControl, jūsu traktors un agregāti tiek kontrolēti precīzi un automātiski, lai ikvienā laukā nodrošinātu optimālu sēklu un mēslojuma izvietojumu. Tādējādi varat samazināt materiālu izmaksas, uzlabot ražu un maksimāli palielināt peļņu.

Ieguvumi:

Augsta precizitāte ar mazāku piepūli

AgControl Section ir vislabākā tirgū pieejamā sekciju kontroles sistēma. Tā automātiski ieslēdz un izslēdz rindu un veltņu sekcijas, lai likvidētu pārklāšanos un atstarpes. AgControl Section ļauj vienkārši plānot darbu un iestatījumus katram laukam, saglabāt tos un vēlāk aktivizēt no jauna. AgControl Section nodrošina augstu precizitāti pat ar lieliem agregātiem un sliktas redzamības apstākļos. AgControl Section darbojas ar visiem saderīgajiem ISOBUS agregātiem, kas atbilst standartam ISO 11783 un atbalsta Section Control funkcionalitāti.

TaskDoc

IZVEIDOJIET BEZVADU SAVIENOJUMU STARP SAVAS SAIMNIECĪBAS BIROJU UN TRAKTORU

TaskDoc® ļauj samazināt dokumentu daudzumu. Vienkārši sāciet strādāt, un visa nepieciešamā dokumentācija tiks izveidota automātiski. Pēc darba beigšanas šī dokumentācija pa bezvadu savienojumu tiks pārsūtīta uz saimniecības pārvaldības sistēmu (farm management system — FMS). Plānojiet mainīgās dozēšanas kartes saimniecības birojā un pārsūtiet tās uz traktoru automātiskai kontrolēšanai. TaskDoc® sistēma ir vienkārša un intuitīva.

Ieguvumi:

Drošība

TaskDoc automātiski ieraksta jūsu uzdevumus un šo informāciju pa bezvadu savienojumu pārsūta uz FMS. Tādējādi tiek gādāts, ka jūsu dati vienmēr ir drošībā un tiek aizsargāti. 

Pieejamība

Saviem datiem varat piekļūt vienmēr un visur, izmantojot FMS saimniecības birojā un SmartTouch transportlīdzeklī. Lai kur arī jūs atrastos, jūs vienmēr zināsiet, ko darīt tālāk.

Precizitāte

Automatizētā dokumentēšana nozīmē, ka jūsu ieraksti par katru lauku vienmēr būs precīzi, tādējādi palīdzot jums ievērot noteikumus.

Valtra Connect

SEKOJIET LĪDZI SAVA TRAKTORA GAITĀM

Valtra Connect ir telemetrijas risinājums, kas nepārtraukti reģistrē traktora darbības un GPS kustības. Tas spēj parādīt vēsturiskos un reāllaika datus jūsu mobilajā ierīcē, un šiem datiem varat piekļūt jebkurā laikā un vietā. Šie dati jums un Valtra servisa partnerim ļauj labāk plānot apkopi un ātrāk reaģēt uz nelielām problēmām, kā arī izvairīties no papildus oficiālā servisa centra apmeklēšanas.

Turklāt Valtra Connect ļauj jums pārvaldīt savu traktoru autoparku un sekot līdzi tam, cik produktīvi tie strādā, kuri darbi ir pabeigti un kuri vēl ir jāpaveic. Šis risinājums jums sniedz nepieciešamo informāciju, lai nodrošinātu optimālu lietošanas apjomu, samazinātu darbu izmaksas un uzlabotu efektīvo darba laiku.

TEHNOLOĢIJU RISINĀJUMI

Lasiet plašāku informāciju par mūsu viedās lauksaimniecības risinājumiem.

AGCO tehnoloģijas

Apmeklēt AGCO Fuse

Book a test drive

Book a test drive