share
valtra man working on reman

TIKPAT KĀ JAUNS

valtra acgo reman

PĀRSTRĀDĀTI DZINĒJI UN TRANSMISIJAS ELEMENTI

Tuvojoties traktora dzinēja vai transmisijas darbmūža beigām, jūs varat pasūtīt pārstrādātas detaļas tieši no rūpnīcas. Mēs demontējam jūsu veco dzinēju vai transmisiju, nomainām bojātās vai nolietotās detaļas ar jaunām, kalibrējam komponentes, turklāt veiktajam darbam piedāvājam rūpnīcas garantiju.

PĀRSTRĀDĀTĀS TRANSMISIJAS

Valtra pārstrādātās pārnesumkārbas ir lēta un ātra alternatīva iespējamiem transmisijas remontiem. Katra pārnesumkārba ir tikpat laba kā jauna, prasmīgi samontēta, kvalitatīvi pārbaudīta un aprīkota ar visiem jaunākajiem jauninājumiem - viss par aptuveni 60 procentiem no salīdzināmas jaunas pārnesumkārbas cenas.

Rūpnīcā vecā pārnesumkārba tiek izjaukta, nomazgāta un pārbaudīta. Ar profesionāli apmācītu transmisijas speciālistu palīdzību jebkādas bojātas detaļas un visi gultņi tiek aizstāti ar jauniem. Ja tas ir iespējams, nebojātas detaļas, kas joprojām ir labā stāvoklī, tiek atkārtoti izmantotas. Tad pārnesumkārba tiek samontēta, nokrāsota un pārbaudīta. Tiek veikti arī visi pieejamie uzlabojumi. Pārstrādātām pārnesumkārbām ir tāda pati viena gada garantija kā jaunām.

Pašlaik Valtra piedāvā apmēram 120 veidu pārstrādātu pārnesumkārbu, atspoļu vienību un jaudas pārslēgšanas iespēju, tostarp N un T sērijai, 6000 un 8000 sērijai un A un 100 sērijai.

PĀRSTRĀDĀTIE DZINĒJI

Ar regulāru un labu apkopi traktora dzinējs var darboties vairāk nekā 15 000 stundu. Kad dzinējs ir jānomaina, pārstrādāts dzinējs no rūpnīcas var būt videi draudzīgs, par pieejamu cenu un ātra alternatīva. Pārstrādātā AGCO Power dzinēja izmaksas ir par 20-40% zemākas nekā jaunam dzinējam.

AGCO Power rūpnīca Somijā katru gadu atjauno aptuveni 1000 dzinēju. Vecā dzinēja bloku pārbauda un nomazgā. Arī kloķvārpstas un savienotājelementus var izmantot atkārtoti, ja tie rūpnīcā iztur stingras kvalitātes pārbaudes. Visas novalkātās detaļas, tādas kā virzuļi, cilindru čaulas, gultņi, blīves ​​un vāki, tiek nomainītas. Katrs pārstrādātais dzinējs ir tikpat labs kā jauns, un tam veic tādas pašas pārbaudes kā salīdzināmam jaunam dzinējam.

AGCO Power piedāvā pārstrādātos dzinējus gandrīz visiem modeļiem. Rūpnīcas garantija ir tāda pati kā jaunam dzinējam.