share

Valtra N sērijas traktori tagad ar pneimatisku priekšējās ass piekari

7.1.2019

Valtra iepazīstina ar AIRES gaisa piekares iespēju priekšējai asij N sērijas Valtra traktoriem 2019.gadā. 

Gaisa piekare ir plaši pielietota komerciālā transport, bet traktortehnikas nozarē tā ir unikāla Valtra iezīme jau 20 gadus. Gaisa piekare priekšējai asij nodrošina ātrāku atbildes reakciju un labāku šoka absorbēšanas līmeni, īpaši pie straujām ass kustībām un ja svars uz priekšējās ass ir mainīgs, piemēram, darbā ar frontālo iekrāvēju. Tas nodrošina lielisku operatora komfortu un labāku vilci, salīdzinājumā ar hidropneimatiskajiem risinājumiem. 

AIRES piekare N sērijā ir līdzīga labi zināmajai un atzītajai piekarei Valtra T sērijā. Tās sastāvā ir atsevišķa, pašregulējoša pneimatiskā piekare ar gaisu zem tās un diviem robustiem šoka absorbētājiem virs tās. Piekares sistēma izmanto saspiestu gaisu, kas darbosies arī zemā temperatūrā. Kā papildus ieguvums ir tas, ka traktora pneimatiskā sistēma pieļauj saspiestā gaisa izmantošanu arī citur, piemēram, piekabes bremzēm, putekļu iztīrīšanai no radiatoriem, kā arī citos ikdienas darbos, kur tas var tikt pielietots.

Ieguvums no pneimatiskas priekšējās ass piekares ir pārliecinošs, kad kopējā traktora masa palielinās izmantojot lielākus agregātus un frontālo iekrāvēju. Palielināts traktora ātrums un pneimatisko bremžu izmantošana palīdz sasniegt ES “Mother Regulation” drošības standartus, izmantojot šādu risinājumu. Jaunā priekšējās ass piekare būs pieejama arī 5 līmeņa versijai N sērijā – N174 modelim 2019.gada pavasarī un N134 un N154 modeļiem 2019.gada rudenī. Esošā, otrās paaudzes hidropneimatiskā piekare tiks izmantota mazākajos N sērijas modeļos.