share

Paldies par pirmajiem 70 gadiem

2021. gads ir Valtra 70. gadadiena.

Valtra traktori — jūsu darba tehnika kopš 1951. gada — jau ir sasnieguši 5. paaudzi, taču mūsu skatiens vienmēr ir vērsts uz nākotni. Atskaites punkti, protams, tiek svinēti, bet darbs nekad neapstājas.

Lai ko nestu nākotne, mūsu tehnika ir veidota darbam un uzticamai kalpošanai.
Tā ir būvēta jums.
Ceļojums ir tikko sācies.

Šogad mūsu veikalā jums ir pieejami aizraujoši piedāvājumi — pievienojieties!

Pievienoties Valtra atklāšanas pasākumam.

Vislabākā traktoru pieredze ir šeit! Pievienojieties mums 16. aprīlī, lai redzētu visus jaunos produktus, kurus mēs esam sagatavojuši 2021. gadam un pēc tam! Ceļojums ir sācies!
Valtra Showroom.

Get Valtra T Series in the 70 years edition

Mūsu līdzšinējais stāsts

Kad sākām šo ceļojumu, lauksaimniecības darbus veica zirgi. Saimniecības strauji kļuva arvien lielākas, un bija nepieciešama lielāka jauda. Bija pieprasījums pēc tehnikas. Un mēs vienkārši sākām to izgatavot.

Septiņas desmitgades esam virzījušies uz priekšu soli pa solim. Uzlabojot drošību, palielinot efektivitāti un precizitāti, izmantojot tehnoloģijas. Paaudzi pēc paaudzes, inovāciju pēc inovācijas. Viss, ko esam paveikuši, ir radīts tādu cilvēku rokām kā jūsējās. Apņēmīgu, praktisku, racionālu. Ziemeļnieku, ko pabaro zeme. Cilvēku, kas drīzāk ieklausās, nevis runā, un nekad netērē laiku pieņēmumiem.

Un mazliet tālāk nākotnē

Lauksaimniecības fokuss mainās. Runa vairs nav tikai par pārtikas ražošanu. Ir jāaizsargā vide. Nemitīgi tiek ieviesti jauni noteikumi. Jūsu tehnikai ir jābūt drošai un jāpalīdz jums saglabāt vadošās pozīcijas.

Mūsu uzmanības centrs saglabāsies nemainīgs. Mēs apsolām vienmēr turēties soli priekšā citiem, lai jūs varētu spert vienu soli mazāk. Vienmēr cītīgi strādāt, lai jūsu smago darbu padarītu vieglāku. Un vienmēr būt pieejamiem, kamēr vien mūsu ražotā tehnika ir jūsu īpašumā. Priekā uz nākamajiem 70 gadiem!

Get the latest Valtra news

Jaunumi un notikumi