share

Valtra ceturtā paaudze tikko kļuva par pakāpi gudrāka

7.1.2019

2019. gadā Valtra uzlabos N, T un S sērijas traktorus, kas ir jaudīgāki par 130 kW, lai tie atbilstu 5.līmeņa emisiju standartiem. Tajā pašā laikā , tiks ieviesti vairāki jauninājumi, kas uzlabos gan operatora komfortu, gan samazinās kopējās traktora lietošanas izmaksas. 

Atbilstošs 5.līmenim 

Sākot ar 2019.gada janvāri, Valtra T un S sērijas traktori tiks ražoti atbilstoši 5.līmeņa prasībām. N sērijas traktoru ražošana atbilstoši 5.līmenim tik uzsākta no 2019.gada pavasara N174 modeļiem un rudenī N134 un N154 modeļiem. 

Jauno traktoru modeļiem ir LFTN-D5 AGCO Power dzinēji, kas aprīkoti ar SCR tehnoloģiju. Pateicoties hidrauliskai siksnu regulēšanai jaunie dzinēji ne tikai darbojas vienmērīgāk, bet tiem nepieciešams veikt mazāk apkopes. N un T sērijas dzinēji turpinās būt bez izplūdes gāzu recirkulācijas (exhaust gas recirculation – EGR) tehnoloģijas un S sērijai EGR līmenis tiek uzturēts zem 15 %. Tas nodrošina, ka dzinēji darbojas uzticami un efektīvi, tajā pašā laikā sasniedzot likumiski noteiktos emisijas standartus. 

N, T un S sērijas 5.līmeņa dizains ir pielāgots, lai padarītu vieglāku jebkādu apkopju un servisa procesu. Redzamība no kabīnes, kas jau bija ļoti laba, ir uzlabota vēl vairāk. S sērijas traktoriem piekļuve kabīnei ir papildināta ar labākiem pakāpieniem, kā arī instrument uzglabāšanas vieta ir paplašināta. Traktors ir aprīkots arī ar jaunākajām LED aizmugurējām gaismām, kā arī ir pieejamas jaunas krāsu opcijas no rūpnīcas. 

Jaunas gudrās saimniekošanas iespējas un pielāgots serviss 

Valtra modeļi 2019.gadā kļūs gudrāki. Ir pieejams otrais displejs SmartTOuch modeļiem N, T un S sērijā. Displejs jeb terminālis var tikt novietots jebkur kabīnē un izmantots kā ISOBUS agregāta displejs, lai piekļūtu un vadītu Auto-Guide vadību vai citus saistītu lauka vadību , vail ai piekļūtu ārējai kamerai. Tāds pats, vienkārši izmantojams terminālis ir pieejams arī kā papildaprīkojums N un T sērijas Active un HiTech modeļiem, nodrošinot gudru saimniekošanu arī ar šādiem vienkāršas specifikācijas modeļiem. 

“Valtra SmartTouch tika uzņemts pārsteidzoši labi, pateicoties tā intuitivitātei. Šodien 40% no T sērijas traktoriem tiek piegādāti ar Auto-Guide vadību. Esam apņēmušies piegādāt vienkārši lietojamu precīzās lauksaimniecības risinājumu gan saimniekiem, gan pakalpojumu sniedzējiem, palīdzot iegūt no savas tehnikas vairāk, tajā pašā laikā kontrolējot darbību izmaksas” komentē Mikko Lehikoinens, Vice Prezidents, Valtra Mārketings. 

Lai maksimalizētu tehnikas pilnvērtīgu lietojumu, Valtra prezentē “Connect, Care & Go” paklapojumu, kas piedāvā tā lietotājam dažāda līmeņa servisu par iepriekš atrunātu cenu. Šis serviss iekļauj Valtra Connect telemetriju, Valtra Care paplašināto garantiju jaunai tehnikai un Valtra Go apkopju līgumu gan jaunai, gan lietotai tehnikai. 

Video un attēli

Valtra N, T un S sērijas traktori 2019.gadā tiks piegādātoi ar 5.līmenim atbilstošu dzinēju 

Valtra N, T un S tehnika tagad var tikt aprīkota arī ar papildus termināli, kas var tikt lietots kā ISOBUS agregāta displejs, kā arī kā vienkārši izmantojama auto-guide vadība. Šāds terminālis ir pieejams arī Active un HiTech modeļiem. 

Ar Connect Valtra lietotājs var iegūt tādu informāciju par savu tehniku kā degvielas patēriņš, GPS koordinātas vai pamācības tieši no viedtālruņa vai datora.