share

INFORMĀCIJA PAR UZŅĒMUMU

Mūsu stāsts

PAR VALTRA

UZTICAMAS DARBA MAŠĪNAS

Valtra Inc. izstrādā, ražo, tirgo un apkopj Valtra traktorus.

Valtra traktori, kuru pamatā ir Ziemeļvalstu saknes, guvuši lielu atzinību, pateicoties to izmantošanas ērtumam, uzticamībai un daudzpusībai. Katrs traktors ir īpaši izstrādāts, lai atbilstu individuālām vajadzībām, un ražots, lai izturētu visnepatīkamāko klimatu un nodrošinātu visaugstāko veiktspēju grūtākajos darba apstākļos.  

KUR MŪS ATRAST

Valtra ir vadošais ražotājs un pakalpojumu sniedzējs Ziemeļvalstīs un viens no populārākajiem zīmoliem Latīņamerikā. Mēs ražojam traktorus mūsdienīgās ražotnēs Somijā un Brazīlijā. 

Vairāk nekā 1700 Valtra darbinieku visā pasaulē veic dažādus ražošanas, inženiertehniskos un apkopes darbus.

Valtra iekārtas ir pieejamas tirdzniecībā vairāk nekā 75 valstīs. Lai atrastu tuvāko Valtra pārstāvi, apmeklējiet izplatītāju noteicēju. 

SUOLAHTI, SOMIJA

Valtra rūpnīca Somijā atrodas Suolahti centrālajā reģionā. 

Rūpnīcas kompleksā ietilpst montāžas un pārvades rūpnīcas, inženieru centrs, Valtra Unlimited studija, rezerves daļu un apkalpošanas centrs un klientu apkalpošanas centrs Atrium. Valtra administratīvais birojs arī atrodas Suolahti rūpnīcā. 

 

Valtra Oy Ab

Valmetinkatu 2

44200 SUOLAHTI

Tālr. +358 (0) 20 45 501

valtra.communications@agcocorp.com

MOGI DAS CRUZES, BRAZĪLIJA

Valtra rūpnīca Brazīlijā atrodas Mogi das Cruzes pilsētā Sao Paulo štatā. Rūpnīcas kompleksā ietilpst montāžas un pārvades rūpnīcas un detaļu centrs, kas montē arī AGCO Power dzinējus, kas tiek izmantoti Valtra traktoros. 

Valtra do Brasil S.A.

R. Cap. Francisco de Almeida, 695 – Vila Bras Cubas

Mogi das Cruzes – SP

08740-300 

Brazīlija

Tālr. +55 11 4722-2350

KĀ MĒS STRĀDĀJAM

PRINCIPI

Uzņēmumā Valtra mēs izstrādājam, ražojam un laižam tirgū augstas kvalitātes iekārtas, kā arī piedāvājam pievienoto vērtību mūsu klientu darbībām, izmantojot izturīgus, ērti lietojamus un individuālus risinājumus un pakalpojumus. Mūsu vadošais princips ir nepārtraukts mūsu produktu un darbību uzlabojums apvienojumā ar lielu uzsvaru uz vides aizsardzību un mūsu darbinieku un klientu veselību un drošību. 

MŪSU VĒRTĪBAS

Mūsu vērtības ir Valtra pamatā. Tās ir mūsu lēmumu pamatā, un tās virza mūsu attiecības ar klientiem, piegādātājiem, izplatītājiem, visu uzņēmumu, sabiedrību un vienam ar otru. Mūsu piecas galvenās vērtības ir atbildība, godīgums, komandas gars, "caurspīdīgums" un cieņa.

Atbildība

Mēs uzņemsimies atbildību par mūsu ietekmes jomu, it kā tas būtu mūsu uzņēmums. Mēs tiecamies uz izcilību.

Komandas gars

Mēs aktīvi tiecamies izpildīt uzdevumus kā komanda.

Godīgums

Mēs nerunājam lieku. Mēs rīkosimies apņēmīgi, saskanīgi, godīgi un uzticami. . 

Caurspīdīgums

Mēs nodrošināsim visu nepieciešamo informāciju. Mēs komunicējam atklāti un patiesi. Mēs novērtējam atsauksmes. . 

Cieņa

Mēs novērtējam citas personas un viņu kultūras identitāti. Mēs cienām atšķirības. 

VĒSTURE

KOPŠ 1951. GADA

Valtra ir ražojis traktorus kopš 1951. gada, bet uzņēmuma saknes meklējamas jau 19. gadsimtā. Šodienas Valtra traktori kļuvuši par divu senu tradīciju kulmināciju: Somijas Valmet un Zviedrijas Volvo BM, kas paši ir “Eskilstuna Mekaniska Werkstad” atzars, ko 1832. gadā dibināja Teofrons Mantels (Theofron Munktell).

Kopš tās pirmsākumiem Valmet ir ievērojami mainījusies un attīstījusies; ne tikai uzņēmuma nosaukums mainījies no Valmet un ValtraValmet uz Valtra, bet arī produktu un pakalpojumu klāstā vērojami dažādi jauninājumi.

VIDEI DRAUDZĪGS UZŅĒMUMS

ZIEMEĻU TRADĪCIJAS

Atbilstoši Ziemeļvalstu tradīcijām, Valtra liek lielu uzsvaru uz vides un dabisko dzīvotņu aizsardzību. Sākot ar ražošanas telpām līdz pat jauno produktu iezīmju attīstībai, mēs aktīvi meklējam veidus, kā palielināt vides draudzīgumu. 

VALTRA IR VIENĪGAIS TRAKTORU RAŽOTĀJS ZIEMEĻU REĢIONĀ

VALTRA IR PASAULES LĪMEŅA ZĪMOLS NO AGCO

AGCO galvenā mītne atrodas Duluth, GA, ASV, un to var uzskatīt par līderi lauksaimniecības risinājumu projektēšanā, ražošanā un izplatīšanā. Tas arī atbalsta ražīgāku lauksaimniecību, izmantojot visas iekārtas un saistītos pakalpojumus. AGCO produktus pārdod pieci galvenie zīmoli: Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® un Valtra®, ko atbalsta Fuse® precīzās tehnoloģijas un lauku saimniecību optimizācijas pakalpojumi.  

Produktu tehniskā daudzveidība un kvalitatīvais dizains, kā arī uzmanība, kas pastiprināti tiek koncentrēta uz klientu, ir padarījusi AGCO par vispiemērotāko izvēli profesionāļiem visā pasaulē.

www.agcocorp.com