share

KARJERAS IESPĒJAS

KARJERAS IESPĒJAS

Arto Riimala

DIZAINERS

“KAS IR LABĀKAIS MANĀ DARBĀ? CILVĒKI, KAS PALĪDZ RADĪT ŠOS STARPTAUTISKĀ LĪMENĪ ATZĪTOS PRODUKTUS.”

VALTRA KĀ DARBA VIETA

Valtra apvieno ilgu un iespaidīgu vēsturi ar mūsdienīgām tehnoloģiskām zināšanām. Mēs esam starptautiska kompānija, un to var manīt teju katrā mūsu darba aspektā. Valtra ir daļa no globālā uzņēmuma AGCO, kas nozīmē, ka mēs piedāvājam daudzpusīgas attīstības iespējas un pievilcīgus karjeras izaugsmes ceļus mūsu organizācijā.

Valtra iemieso garu, kam svarīgi paveikt iesākto, un ikkatrs uzņēmuma darbinieks lepojas, ka var uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti. Suolahti, Somijā ir aptuveni 800 darbinieku, kuri strādā veida darbus, tai skaitā P&A, pārdošanas un mārketinga, pēcpārdošanas, loģistikas, finanšu, kvalitātes, iegādes un ražošanas nodaļās. Mēs patiešām ļoti lepojamies ar mūsu unikālo klientu apkalpošanu, mūsu produktu augsto kvalitāti un aizrautību, ar kādu strādājam.

VAKANCES UZŅĒMUMOS VALTRA UN AGCO

Jūs varat meklēt aktuālās vakances uzņēmumā Valtra un visā pasaulē, apmeklējot AGCO tiešsaistes vietni https://careers.agcocorp.com/go/Valtra/2578600/. Tajā pašā lapā varat reģistrēties automātiskajiem e-pasta paziņojumiem, kad pieejama kāda piemērota vakance..

VALTRA CILVĒKI

Sanna Vaarala

Es sāku strādāt Valtra kā pēcpārdošanas mārketinga un finanšu asistente, bet pēc tam pievienojos Valtra tirdzniecības komandai. Tagad es strādāju par pārdošanas attīstības eksperti, un mans uzdevums ir izstrādāt un īstenot mūsu pārdošanas attīstības procesus. Vēl viens svarīgs uzdevums ir izstrādāt pārdošanas vadības rīkus un kopumā veicināt pārdošanu. Esmu iesaistīta arī Valtra pastāvīgajā digitalizācijas attīstības programmā.

Labākais uzņēmumā Valtra ir tā starptautiskā dimensija un dažādie uzdevumi. Esmu iesaistīta strauji augošajā pārdošanas un attīstības pasaulē. Man jo īpaši patīk veicināt pārdošanu un palīdzēt attīstīt šos atbalsta pasākumus; man patīk skatīties uz lietām kopumā un atklāt jaunus veidus, kā rīkoties.

Valtra darbinieki ir draudzīgi un atvērti, un viņi patiešām liek man justies kā mājās. Katrā nodaļā, kur esmu strādājusi, darbinieku vidū ir bijusi patiesa vēlme paveikt iesākto. Strādājot uzņēmumā Valtra, nekad neesmu jutusies vientuļa vai izolēta. 

ARTO RIIMALA

Agrāk strādāju P&A konsultāciju birojā Helsinkos, kur papildus citiem darbiem palīdzēju izstrādāt arī mežsaimniecības mašīnas. Es atklāju, ka strādāt ar lielām mašīnām ir interesanti, it īpaši tāpēc, ka ir tik daudz iespēju to tālākai attīstībai. Pēc tam es pieteicos darbā Valtra inženierzinātņu centrā un dabūju darbu.

Sākotnēji es strādāju ar rūpnieciskā dizaina uzdevumiem: konceptuālo vizualizāciju izstrāde, 3D modelēšana un modeļu veidošana. Šobrīd esmu galvenokārt iesaistīts kabīņu ergonomikas izstrādē: fizisko un digitālo lietotāju saskarnes projektēšana, lietotāju pieredzes konceptualizēšana un attīstīšana.

Mans darbs ļauj mani iesaistīties produktu izstrādes procesā no sākuma līdz beigām un redzēt, kā jaunie traktori tiek veidoti no koncepcijas līdz galaproduktam. Mans darbs pieprasa mani visu laiku apgūt jaunas lietas, tādējādi nodarbinot manu prātu. Kas ir labākais manā darbā? Cilvēki, kas palīdz radīt šos starptautiskā līmenī šos starptautiskā līmenī atzītos produktus.