share
valtra tractor sky

Valtra Finance

Valtra Finance

valtra finance

ACGO Finance

AGCO Finance piedāvā plašu pārbaudītu finansēšanas iespēju klāstu mazumtirdzniecībā, īpaši orientējoties uz lauksaimniecību. Tiek piedāvātas dažādas iespējas, tostarp noma, pirkšana uz nomaksu, līgumnoma un aizdevumi.

Mūsdienās, veicot pirkumu, finansēšanas un nomas iespējas ir tik pat svarīgas kā izvēlētā aprīkojuma mehāniskie komponenti un priekšrocības. Mūsu finanšu programmas ļauj iegādāties jaudīgu, efektīvu un augstas kvalitātes tehnoloģijas aprīkojumu, lai jūsu uzņēmējdarbība būtu ienesīga, maksājumus piemērojot jūsu ienākumiem. Jūs varēsiet iegūt un izmantot pasaulē labāko lauksaimniecības aprīkojumu.

Jūsu priekšrocības:

  • elastīgi maksājumu noteikumi;
  • ātrs un vienkāršs kreditēšanas/dokumentu sagatavošanas process;
  • jūsu naudas plūsmas vajadzībām pielāgotas programmas;
  • ērta finansējuma ieguve pie vietējā Valtra izplatītāja.

PIELĀGOTAS MAZUMTIRDZNIECĪBAS FINANSĒŠANAS IESPĒJAS

FINANŠU NOMA

AGCO Finance iegādājas iekārtu no izplatītāja un pēc tam to nomā jums kā lauksaimniekam. Finanšu nomas (nomas) līgumā ir ietverts nomas maksājumu sākotnējais periods (kapitāla un procentu atmaksa, piemēram, līgums par pirkšanu uz nomaksu), kā arī ikgadējā nomas maksa par otru nomas periodu. Iekārtas paliek AGCO Finance īpašumā līdz pārdošanai.

Kā ar PVN?

PVN ir iekļauts katrā nomas darījumā, tādēļ tas nav jāmaksā atsevišķi. AGCO Finance reģistrē PVN un izsniedz atbilstošus PVN rēķinus, lai jūs varētu atgūt PVN, kas jāmaksā par katru īres darījumu.

Vai maksājumi mainīsies?

Visiem AGCO Finance nomas līgumiem ir fiksēta procentu likme, kas nozīmē, ka nomas sākotnējā periodā atlīdzība parasti netiek mainīta.

Vai maksājumus var pielāgot naudas plūsmai?

Protams! Tāpat kā veicot iegādi uz nomaksu, AGCO Finance labprāt izskatīs atmaksas grafiku, lai tas atbilstu jūsu ienākumiem.

PIRKŠANA UZ NOMAKSU

Šis ir visizplatītākais veids, kā iegādāties tehniku. Jūs izlemjat, kādu aprīkojumu iegādāties, apspriežat pārdošanas nosacījumus ar izplatītāju un pēc tam parakstāt līgumu par pirkšanu uz nomaksu, tostarp par kapitāla un procentu atmaksu uzņēmumam AGCO Finance. AGCO Finance nekavējoties apmaksās izplatītāja izsniegto rēķinu, un pēc pēdējā maksājuma veikšanas šī iekārta piederēs jums.

Kā ar PVN?

Parasti PVN ir jāsamaksā uzņēmumam AGCO Finance darījuma uzsākšanas brīdī. Ja darījums ietver apmaiņu, jāmaksā tikai PVN starpība. Par atsevišķiem maksājumiem PVN nav jāmaksā.

Kurš saņem nodokļu atvieglojumus?

Kapitāla nodokļu atlaides jāpieprasa, tāpat kā sākotnēji maksājot skaidrā naudā par aprīkojumu. AGCO Finance nesaņem nodokļu atvieglojumus.

Vai maksājumi mainīsies?

Procentu likme parasti tiek noteikta līguma noslēgšanas brīdī.

Vai maksājumus var pielāgot naudas plūsmai?

Protams! Ieteicams apsvērt labāko laiku gadā, kad veikt atmaksu, un AGCO Finance labprāt pārrunās atmaksas grafiku, lai tas vislabāk atbilstu jūsu ienākumiem.

LĪGUMNOMA

Jūs vienkārši samaksājat nomas maksu uzņēmumam AGCO Finance, lai nomas līgumā noteiktajā periodā izmantotu aprīkojumu. Jūsu piegādātājs-izplatītājs var piedāvāt noslēgt atsevišķu līgumu par regulāru uzturēšanu un apkopi nomas perioda laikā.

Kas notiek nomas perioda beigās?

Parasti pēc noteiktā termiņa aprīkojums tiek atgriezts piegādātājam un jūsu saistības tiek pārtrauktas. Šajā brīdī varat apspriest nomas perioda pagarināšanu, aprīkojuma iegādi vai cita aprīkojuma nomu. Izvēli izdarāt jūs.

Vai tas ir dārgāk?

Nomas maksa būs zemāka nekā tad, ja iegādājaties aprīkojumu, slēdzot līgumu par pirkšanu uz nomaksu vai finanšu nomas līgumu, jo līguma darbības beigās (parasti tie ir 2 līdz 5 gadi) aprīkojuma vērtību atgūst AGCO Finance. Šī vērtība ir iekļauta jau sākumā, lai nomas maksājumi būtu zemāki.

Kādas ir priekšrocības?

Zemāki nomas maksājumi un regulāra apkope sniedz iespēju precīzāk prognozēt aprīkojuma ekspluatācijas izmaksas. Papildus AGCO Finance nomas izmaksām un izplatītāja apkopes līgumam ir jāmaksā tikai par degvielu, citiem ikdienas izdevumiem, apdrošināšanu (u.tml.) un darbaspēku.

Kā ar PVN?

PVN ir iekļauts katrā nomas darījumā, tādēļ tas nav jāmaksā atsevišķi. AGCO Finance reģistrē PVN un izsniedz atbilstošus PVN rēķinus, lai jūs varētu atgūt PVN par katru nomas darījumu.

Vai maksājumi mainīsies?

Visi AGCO Finance līgumdarbinieku līgumi ir ar fiksētu procentu likmi, kas nozīmē, ka līguma darbības laikā atlīdzība parasti netiks mainīta.

MEKLĒJAT VAIRĀK INFORMĀCIJAS?

SAZINIETIES AR SAVU VIETĒJO IZPLATĪTĀJU

Katra klienta finansiālā situācija, nodokļu situācija un aprīkojuma vajadzības atšķiras. Uzziniet, kā likt naudai strādāt jūsu labā. Sadarbojieties ar vietējo Valtra izplatītāju, lai atrastu aprīkojumu un finansēšanas programmu, kas vislabāk atbilst jūsu darbības un naudas plūsmas vajadzībām. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar savu vietējo tirdzniecības pārstāvi