share

Ko redz viedais lauksaimnieks?

Pievienojies!

Laipni aicināts Agritechnica 2019 izstādē

Ieraugi pasauli ar Gudrā Saimnieka acīm

Ieraugi pasauli ar Gudrā Saimnieka acīm Nāc uz izbaudi Valtra piedzīvojumu Agritechnica 2019 izstādē: tirgū visvienkāršāk izmantojamais traktors, kas apvienojumā ar gudrās saimniekošanas risinājumiem, ietaupīs gan Jūsu laiku, gan naudu.

Veselu nedēļu, no 2019. gada 10. līdz 16. novembrim, B14 stendā, 20.hallē, nāc un apskati pats mūsu apbalvojumus guvušos traktorus, kā arī pilnīgu digitālo aprīkojumu, kas viss ir veidots paturot prātā saimnieku vajadzības. 

(Klau! Tiks prezentēta pilnīgi jauna traktoru sērija - pārliecinies, ka to nenokavē!)

 

Ietaupi laiku apmeklējuma brīdī un piesakies savai Gudrā Saimnieka dāvaniņai jau tagad!

Pieteikties

Tavas vajadzības tiks pilnībā apmierinātas

No mežam pilnībā aprīkotas A sērijas tehnikas līdz apbalvojumus ieguvušajam T sērijas čempionam, neaizmirstot arī par mūsu šī gada "Gada Traktora" pārstāvjiem - apskati mūsu tehniku visā tās godībā pats savām acīm, un atklāj ko nozīmē būt Gudram Saimniekam.

Izstādē

  • A84
  • A114 HiTech 4
  • T154 Active
  • N154e Versu
  • T254 Versu
  • N174 Direct
  • S394

Papildus mūsu traktoru sarakstam, Tev būs iespēja aplūkot dažādu aprīkojumu, kas ļauj paveikt visdažādākos darbus, ko spēj paveikt tieši Valtra tehnika. Mūsu stendā būs apskatāms arī VG60 Power ģenerators.

Gudrās saimniekošanas risinājumi

Strādā gudri. Dzīvo vairāk.

Strādāt garas darba stundas nozīmē pavadīt mazāk laika dzīvojot savu dzīvi. Bet kā būtu, ja mēs Tev teiktu, ka ir iespējams pavadīt mazāk laika kabīnē, bet joprojām attīstīt savu biznesu - atstājot vairāk laika darbiem, ka patiešām vēlies darīt?

Agritechnica izstādē mēs parādīsim gudras saimniekošanas risinājumus, lai Tu pats vari aplūkot kā SmartTouch, Valtra Guide un Valtra Connect ļauj strādāt gudrāk nevis smagāk.

Lasīt vairāk

Kas jauns

Netiec uz izstādi Agritechnica?

Ja Agritechnica izstāde neietilpst Tavā šī gada grafikā, nesatraucies: Joprojām ir iespēja iegūt Valtra pieredzi rezervējot testa brucienu. Izmēģini pats un ieraugi, cik atšķirīga kļūs pasaule. Tu to nenožēlosi.

Rezervē testa braucienu

VALTRA UNLIMITED

Nosauc sev interesējošo darbu, mes atradīsim risinājumu.

Ir simtiem tūkstošu tehnikas īpašnieku ar tūkstošiem pilnīgi atšķirīgu paveicamo darbu. Tādēļ ir Valtra Unlimited, kas piedāvā neierobežotus risinājumus. Ne tikai specifiksa krāsa vai papildus aprīkojums. Runa ir par iespējām, par jaunu risinājumu atrašanu, lai kļūtu par īstnu sava darba profesionāli un lai padarītu savu darbu vēl produktīvāk. Lauksaimniecibā, mežsaimniecībā, pašvaldībā, loģistikā vai pilnīgi citā darba laukā - ar pareizo aprīkojumu, jebkurš Valtra traktors var kļūt par Unlimited (neierobežotu no ang.v) daudzpusīgu tehnikas vienību, kas nodrošinās Tavu nākotni.

Uzzināt vairāk.

Pakalpojumi

Lai prāts būtu mierīgs

Mēs ticam neredzamajai saiknei kas pastāv starp mūsu klientiem, izplatītājiem, tehniku un valtra rūpnīcu. Lai samazinātu mūsu klietnu tehnikas dīkstāvi, Valtra piedāvā arī "Connect, Care & Go" pakalpojumu, kas nodrošina klientiem piekļuvi virknei dažādu pakalpojumu, kas nepieciešami tehnikai, par iepriekš noteiktu cenu.

Sociālie mediji

Pasākuma informācija

 

Laipni aicināts Valtra stendā Agritechnica 2019 izstādē!

2019.gada 10.-16. novembris, satiec mūs 20. hallē, B14 stenā Hanoveres izstāžu kompleksā.

Nāc un satiec mūs, lai uzzinātu jaunāko par produktiem, tehnoloģijām un pakalpojumiem. Priecāsimies Tevi satikt mūsu stendā!

Tik tiešām, vērts apmeklēt - pasaulē viena no vadošajām izstādēm, kas domāta lauksaimniecības tehnikai. Agritechnica ir globāls lauksaimniecības inženierzinātņu industrijas izstāde, kā arī forums nākotnes augu ražošanai. Šī gada Agritechnica vadlīnija: Globāla lauksaimniecība - lokāla atbildība.


Uzzināt vairāk par Agritechnica: https://www.agritechnica.com

Piereģistrējies tagad

Rezervē savu dāvaniņu laikus

Netiec uz Agritechnica izstādi?

Rezervē testa braucienu!