share

Reģistrēšanās Agritechnica izstādei

Ietaupi laiku izstādes apmeklējuma dienā un piesakies savai Gudrā Saimnieka dāvaniņai jau tagad!

Mēs apstrādāsim Jūsu personas datus saskaņā ar mūsu Privātuma politiku, kas ir pieejama šeit: https://www.agcocorp.com/privacy.html

Paziņojums par piekrišanu

Paziņojums par piekrišanu ir brīvprātīgs, un to var atsaukt jebkurā laikā. 

  • Es piekrītu, ka manu kontaktinformāciju (proti, vārds un uzvārds, e-pasta adrese, pasta adrese, tālruņa numurs, uzņēmuma kontaktinformācija, profesija un tamlīdzīga informācija, kas attiecas uz mani), kā arī demogrāfiska rakstura informāciju (proti, vecums, dzimums, atrašanās vieta) un datus par manu uzņēmējdarbību var nodot AGCO Corporation un tās saistītajām sabiedrībām (kopā – “AGCO”) mārketinga, tirgus izpētes un reklāmas nolūkā, un šim nolūkam vākt, apstrādāt un izmantot.

Mēs vēlētos Jūs informēt par AGCO produktu un pakalpojumu piedāvājumiem arī pa tālruni (tostarp nosūtot SMS), pa pastu un e-pastu. 

  • Es piekrītu saņemt informāciju un piedāvājumus par AGCO produktiem un pakalpojumiem

Ja jūs nedodat savu piekrišanu, mēs nevarēsim ar Jums sazināties vai sniegt informāciju par īpašajiem piedāvājumiem un akcijām.

Savu piekrišanu varat pilnībā vai daļēji atsaukt jebkurā laikā, nenorādot AGCO iemeslu. Jums ir tiesības piekļūt, labot vai dzēst datus un iesniegt iebildumus, rakstot uz AGCO International GmbH, Data Privacy, Victor von Bruns-Strasse 17, 8212 Neuhausen am Rheinfall, Switzerland, vai vienkārši rakstot uz e-pastu: dataprivacy@agcocorp.com. Paldies Jums!

Piekrītot ši formai, Jūs piekrītat AGCO un/vai tās partneru nepieciešamībai Agritechnica izstādes sakārā sazināties ar Jums ar epasta un/vai telefona starpniecību.