share

SAJŪTA IT KĀ JŪS ATRASTOS UZ GAISA? TĀDĒĻ, KA JŪS ATRODATIES.

LAIPNI AICINĀTI JŪSU KOMFORTA TELPĀ.

Valtra N un T sērijas traktori ir atzīti to lieliskās vadāmības dēļ, bet tagad braukšana ir kļuvusi vēl patīkamāka, pateicoties AIRES pneimatiskajai priekšējās ass piekarei, kas stabilizē braukšanu, neatkarīgi no kravas vai temperatūras.

Tikai limitētu laiku* varat iegūt īpašu cenu komforta pakotnei, kas iekļauj tādu luksusa komforta aprīkojumu kā vadītāja sēdekli ar gaisa piekari un īpašu interjeru Jūsu jaunajam traktoram – iegādājieties komforta pakotni jau tagad ar 50% atlaidi!

Iegūstiet savu atlaižu kodu sekojot zemāk norādītajām instrukcijām

IEGŪSTI SAVU ATLAIŽU KODU

1. Uzklikšķini uz zemāk esošās saites, aipzildi prasīto informāciju un nospied sūtīt

2. Savā epastā saņemsi atlaides kodu

3. Dodies pie sev tuvākā izplatītāja, parādi saņemto kodu un iegūsti vairāk ar komforta pakotni

IEGŪSTI SAVU ATLAIŽU KODU

*

Piedāvājums ir derīgs pasūtot jaunu N174, T174, T194, T214, T234 vai T254 Varsu, Direct, Active vai HiTech traktoru. Piedāvājums spēkā, ja pasūtījums ir izdarīts ne vēlāk par 2019. gada 15. novebri, tikai pie atbilstošā Valtra pārstāvja.

IEKĀRTOJIETIES ĒRTĀK.

Kad runa ir par produktivitāti - operators ir noteicošais. Piešķiriet savai komforta telpai īpašas nianses ar izturīgo augstākās kvalitātes ādas vai alkantras materiāla interjeru.

KURAM GAN PATĪK ATRASTIES ĀRSTU UZGAIDĀMAJĀS TELPĀS.

Augstāks komforts, labāka veselība. Labāka veselība, lielāka produktivitāte. Izbaudiet savas darba dienas ar traktoru, kas labāko darbu pasaulē padara vēl labāku. Ja Jūs mums neticat, pārliecieniets pats - piesakieties izmēģinājuma braucienam.

VISA PAMATĀ TEHNOLOĢIJAS. PĀRI VISAM - VIENKĀRŠĪBA.

Tehnoloģijas nav viss. Svarīgi ir padarīt darbu vienkāršāku un tik efektīvu, cik iespējams. Valtra nodrošina visu, lai darbs tiktu padarīts neatkarīgi no apstākļiem. Tādēļ mēs esam attīstījuši viedās tehnoloģijas, kas ir integrētas mūsu N, T un S sērijas traktoros. Labākas kvalitātes dzīve ir rokas stiepiena attālumā - burtiski. Visas viedās funkcijas var tikt vadītas no mūsu unikālā SmartTouch roku balsta ar tikai diviem pieskārieniem. 

MĒS DOMĀJĀM, KA TAS IR VISLABĀKAIS. JŪS PATEICĀT, KA TĀ IR.

SIMON HENLEY

[Farm Machinery Journal,] Aprīlis 2019

"Šis ir, bez jautājumiem, viskomfortablākais traktors ar kādu man nācies braukt. Šī kabīne ir ļoti labi veidota. Ir sajūta, ka visa inženieru komanda, kas veidoja šo kabīni, ir bijuši lauksaimnieki."

[Farmers Guide,] Oktobris 2016

"Īstā izmēra pakāpieni nodrošina piekļuvi un kabīnes durvis nodrošina pietiekami daudz vietas, pat ar nolaistu blakussēdētāja sēdekli."
Lasīt vairāk

Vēlies uzzināt vairāk par T sēriju?

Lasīt vairāk

T SĒRIJA

N SĒRIJA