Vienīgais Skandināvijā ražotais traktors

Vienīgais Skandināvijā ražotais traktors

Ziemeļvalstu zināšanas

Ziemeļvalstu zināšanas

Novietojums ziemeļos padarījis Valtra uzņēmumu par uzticamu un inovatīvu traktoru ražotāju.

Gadiem ilgs smags darbs uz lauka, saimniecībās un mežos, kā arī inovatīvais R&D, padarījis Valtra par robustu un veiklu traktoru. Mūsu mājās Somijā esam strādājuši gan lietū, gan saulē, gan ekstrēmā karstumā un aukstumā, kā arī vēl citādākos apstākļos citur pasaulē. Mūsu pieredze padara mūs ne tikai uzticamus – tā padara mūs pielāgoties spējīgus vienmēr mainīgajai lauksaimniecības un pakalpojumu sniegšanas videi. Vai tā būtu piensaimniecība, mežsaimniecība vai cukurniedres, vai vēl kas cits, mēs nosakam izaicinājumu un izveidojam robustu un uzticamu risinājumu Jūsu vajadzībām.

Mūsu misija Valtra uzņēmumā ir izveidot traktorus un sniegt pakalpojumus, kas Jūsu ikdienas darbu padara vieglāku. Katra Valtra mūsu rūpnīcā Somijas sirdī Suolahti ir izveidota, lai piepildītu katra individuālā klienta vajadzības. Mēs Jums sniedzam Jūsu biznesa darbībai nepieciešamo aprīkojumu, tieši tādu kādu Jūs to vēlaties.

Tikpat unikāls kā Tu!

Valtra traktoru pārākums slēpjas faktā, ka katrs no tiem tiek ražots pēc individuāla klienta pasūtījuma, lai apmierinātu īpašas vēlmes un prasības. Kopā ar savu Valtra izplatītāju Jūs viegli varēsiet pielāgot traktoru tieši Jūsu vajadzībām, izvēloties no mūsu plašā piedāvājumu klāsta.

Maksā tikai par to, kas Tev tiešām nepieciešams
Lai padarītu traktoru perfektu darbam uz lauka, mežā vai pašvaldībā, pieejamas vairākas alternatīvas transmisijas, hidraulikas, kabīnes un cita aprīkojuma opcijas tieši Jūsu vajadzībām. Jūsu traktoram būs viss Jūsu darbam nepieciešamais aprīkojums, nemaksājot par lieku aprīkojumu.

Lasīt vairāk par ražošanas procesu
Jums nepieciešamā jauda
Jaudas un hidraulikas vajadzības, kas nepieciešamas Jūsu agregātiem, palīdzēs noteikt optimālo traktora izmēru. Valtra piedāvā traktorus no 50 līdz 400 zirgspēki kopā ar vairākām inovatīvām transmisijām un hidrauliskām alternatīvām. Visiem Valtra traktoriem jaudu nodrošina uzticamie AGCO Power motori.

Efektīva transmisija
Ar pareizo transmisiju vadīt traktoru būs ne tikai ekonomiski, bet arī vienkārši. Valtra piedāvā plašu transmisiju klāstu, ieskaitot HiTech, HiTech 5, Versu, Direct un AVT. Izvēloties transmisiju, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm, varat būt droši, ka Jūsu darbs būs produktīvs visos apstākļos.

Inovāciju un iespēju pasaule
Valtra piedāvā virkni funkciju, kas veidotas īpaši drošības, komforta un produktivitātes palielināšanai. Jums ir iespēja izvēlēties no tādām unikālām Valtra funkcijām kā TwinTrac un HiTrol turbīnveida sajūga, kā arī no vairākiem kabīnes veidiem, piekares un dažādiem sēdekļiem, papildus gaismām, savienojumiem, hidraulikas iespējām, automātiskās stūrēšanas, ISOBUS un daudzām citām.

Individuālais traktors
Valtra Suolahti rūpnīcā katrs traktors tiek ražots pēc individuālām klienta vēlmēm. Jūsu izvēlētās funkcijas un kabīnes krāsa padarīs Jūsu traktoru unikāli pielāgotu Jums un Jūsu darbam. Jūs būsiet laipni gaidīti apciemot mūsu rūpnīcu un redzēt kā tiek veidots tieši Jūsu traktors.

Paslēpt papildus informāciju

Kvalitāte – goda jautājums

Uzklausot klientus un izprotot viņu vajadzības, mēs nodrošinām, ka galaprodukts ir vispiemērotākais traktors konkrētajam darbam. Mēs piegādājam darbam gatavu traktoru un garantējam, ka tas ir tikko ražots.

Uzņēmuma augstais ražošanas līmenis, ļauj veikt individuālu detaļu augstas kvalitātes kontroli. Turklāt, katrs gatavais produkts iziet testēšanu, kas ilgst no 30 minūtēm līdz 3 stundām, atkarībā no traktora sērijas.

Jebkādas novirzes no normas, kas tiek konstatētas ražošanas porocesā, atkarībā no situācijas, tiek ziņotas atbildīgajai uzraudzības iestādei, kvalitātes kontroles vadītājam vai tehnoloģiju departamentam. Lielākās izmaiņas tiek ziņotas attiecīgajam departamentam un uzraudzības iestādēm. Ja nepieciešams, iepriekš ražotajiem traktoriem šajā sērijā tiek pārbaudītas iespējamās novirzes.

Par novirzēm, kas prasa tālāku izmeklēšanu un plašāku rīcību, tiek ziņots par kvalitāti atbildīgajai daļai. Informācija par nepieciešamību izmainīt produktu, tā daļu vai funkciju tiek nodota attīstības daļai.

Kvalitāte ir visas mūsu organizācijas vadlīnija, sākot no tirdzniecības līdz servisam un detaļām. Mums kvalitāte ir goda jautājums.

Atpakaļ uz augšu