Multifunkcionāls zālājos

Multifunkcionāls zālājos

Darbs arī citā vide? Palūkojies kā Valtra vēl var palīdzēt :

Multifunkcionāls zālājos

Valtra traktoriem raksturīgās īpašības - vienmērīgs svara sadalījums, jaudīga jūgvārpsta, plaša kabīne un laba svara-jaudas attiecība, padara to par galveno pakalpojumu sniedzēju izvēli. Auto-Guide paralēlās braukšanas sistēma un Isobus (savienojums agregātiem) dod pilnības sajūtu pakalpojumu sniedzēju traktoriem. Pakalpojumu sniedzēji novērtē produkta uzticamību un zemās uzturēšanas izmaksas.

Atpakaļ uz augšu
Padara vairāk, tērē mazāk

Padara vairāk, tērē mazāk - efektīvs degvielas patēriņš

Samaziniet sava traktora stresu, vienlaicīgi rūpējoties par saviem izdevumiem. Valtra traktoru jaudas iespējas nodrošina Jūs ar nepieciešamo jaudas daudzumu, kad Jums tas ir nepieciešams – bez lieka degvielas patēriņa.

Mūsu traktori atbild uz slodzes palielināšanos, pielāgojot attiecīgo jaudu, tā nodrošinot motora darbības kontroli pat pie momentānām slodzes izmaiņām.

Viena mašīna, vairāki pielietojumi

Viena mašīna, vairāki pielietojumi - plašs agregātu klāsts

Valtra piedāvā plašāko hidraulikas iespēju klāstu tirgū, padarot to par galveno izvēli tiem, kam nepieciešams traktors, ko var aprīkot ar dažādu veidu agregātiem.

Vai Jums ir nepieciešami vairāki agregāti zāles lopbarības sagatavošanai vai plānojat sniegt pakalpojumus – pat pie visaugstākajām prasībām mūsu hidrosistēma nodrošinās vajadzīgo eļļas plūsmu.

Neliks Jums svīst

Neliks Jums svīst - Palielināta produktivitāte un komforts

Valtra traktoriem piemīt lieliska ergonomika, nodrošinot, ka gara darba diena Jūs nenogurdinās, bet tieši palielinās produktivitāti un drošību.

Mūsu plašās kabīnes ir klusas un ir viegli no tām izkļūt, un Jūs varat palielināt savu komfortu ar piecām dažādām balsta iekārtām.

Neko nepalaiž garām!

Neko nepalaiž garām! - Precīza pļaušanas kontrole

Palieliniet efektivitāti un samaziniet nenopļautās zonas, strādājot atpakaļgaitā. Strādājot atpakaļgaitā Jūs varat izmantot maksimālo darba platumu jebkādos lauka apstākļos, īpaši, strādājot ar divdaļīgo pļaujmašīnu.

Turklāt, Jums nav sevi jānogurdina: TwinTrac reversā stūrēšanas iekārta nodrošina teicamu ergonomiku, novēršot vadītājam jebkādu spriedzi.

Labāka ražas kvalitāte

Labāka ražas kvalitāte - Mazāka augsnes sablīvēšanās

Valtra traktori palīdz cīnīties pret augsnes sablīvēšanos un tie neatstāj riteņu vagas laukā, pateicoties optimālam svara sadalījumam, kas nodrošina labu saķeri bez papildus pievienota svara.

Mazāks svars ar lielāku jaudu samazina riteņu vagu dziļumu, kā arī palīdz iegūt labākas kvalitātes ražu gadu no gada.

Darbs visu cauru gadu

Darbs visu cauru gadu - Plašs iespēju klāsts

Skandināvijā traktoriem nākas strādāt plaša spektra apstākļos, no garām, gaišām vasaras dienām līdz dziļa sniega apstākļiem mežos.

Tieši tādēļ Jūs varat būt droši, ka Jūsu Valtra strādās visu cauru gadu: Jūsu traktors var tikt pielāgots ne tikai pļaušanas darbiem, bet arī aršanas, mežsaimniecības un tādiem pilsētu apkalpošanas darbiem kā sniega šķūrēšana.

Viegli paceļ smagumu

Viegli paceļ smagumu - Lielākais celšanas diapazons tirgū

Valtra traktori teicami var tikt nodarbināti dažāda veida darbos, no lauka galiem līdz lauka vidum, pateicoties augstai celšanas jaudai un plašajam diapazonam, kā arī regulējamam celšanas rokām.

Turklāt, agregātu manevrēšana ir vienkāršāka ar ergonomisko uzkares vadību.

Palielina produktivitāti veicot barības izdali

Palielina produktivitāti veicot barības izdali - viegls, ērts un precīzs darbs ar presētiem ruļļiem

Valtra traktori ir ideāli piemēroti tādiem darbiem kā presēšana, kur nepieciešama regulāra apstāšanās.

Iekraušanas darbos Valtra turbīnas tipa sajūgs nodrošina precizitāti, kas padara barošanu un ruļļu pārvietošanu ērtāku.

Valtra Tehnoloģiju Risinājumi

Valtra Tehnoloģiju Risinājumi

Valtra piedāvā plašu high-tech risinājumu klāstu, kas padara Jūsu traktoru pat vēl universālāku un inteliģentāku. ISOBUS datu pārraidīšanas sistēma, AutoGuide 3000 paralēlās braukšanas sistēma un AgCommand telemetrijas sistēma ļauj veikt, izmaksu ziņā, efektīvu darbu, uzraugot tiešsaistē gan traktoru, gan tā paveikto darbu.

Atpakaļ uz augšu