Inteliģenti risinājumi Jūsu traktoram – visa Jūsu lauksaimniecības tehnika tiešsaistē!

Inteliģenti risinājumi Jūsu traktoram

AGCO Fuse™ Tehnoloģijas piedāvā vadošos precīzas lauksaimniecības risinājumus, panākot Jūsu uzņēmuma traktoru informācijas integrāciju un optimizāciju grāmatvedībā un servisa dzīvē, kas rezultējas palielinātā produktivitātē un rentabilitātē.

Valtra piedāvā plašu klāstu ar augstāko tehnoloģiju risinājumiem, kas padarīs Jūsu traktoru vēl daudzpusīgāku un inteliģentāku. ISOBUS datu pārsūtīšanas sistēma, Auto-Guide 3000™ automātiskā stūrēšanas atbalsta sistēma un AgCommand telemetrijas sistēma ļauj Jums padarīt darbu ar zemākām izmaksām, monitorējot gan pašu trakotru, gan tā paveikto darbu tiešsaistē.

Auto-Guide 3000™ uzlabo produktivitāti

Tāpat kā daudzās sporta disciplīnās, arī strādājot ar traktoru, katrs centimetrs ir svarīgs. Auto-Guide 3000™ sistēma nodrošina neticami precīzu braukšanu, ietaupot kultivācijas izmaksas un maksimizējot ražas ievākšanu.

Maksimālā efektivitāte
Auto-Guide automātiskā stūrēšanas sistēma ir bāzēta uz GNSS tehnoloģiju, tai skaitā GPS un Glonoss satelītiem, padarot lauksaimniecību precīzu, vienkāršu un ērtu, neskatoties ne uz kādiem apstākļiem. Sistēma spēj akurāti vadīt traktoru ar precizitāti līdz dažiem centimetriem, vadītājam pat nepieskaroties stūres ratam. Tas ļauj vadītājam pilnībā koncentrēties uz agregāta kontroli, jo sistēma nodrošina to, ka traktors pārvietojas tieši tur, kur nepieciešams, bez darbības pārklāšanās.

Izmantojot Auto-Guide sistēmu, tiek ietaupīts gan laiks, gan nauda, ļaujot izmantot visu agregāta platumu pilnīgi. Tajā pašā laikā palielinās ražas kvalitāte un kvantitāte, jo tiek apstrādāts pilnībā viss lauks.

Ieguvumi no Auto-Guide 3000™

Ieguvumi no Auto-Guide 3000

  • Ietaupa laiku un degvielu
  • Ļauj braukt arī tumsā, miglainos vai putekļainos apstākļos
  • Uzlabo precizitāti un Jūsu spējas koncentrēties tikai uz darbu, tā palielinot efektivitāti
  • Ļauj lauka galos ātrāk apgriezties
  • Samazina sēklu, mēslojuma un pesticīdu izniekošanu
  • Samazina labības veldrēšanos, darbības zonas nepārklāšanās dēļ
  • Samazina nezāļu daudzumu, precīzas pesticīdu izsmidzināšanas dēļ
  • Samazināta ar pesticīdiem apsmidzināto zonu pārklāšanās
  • Samazināta braukšanas ceļa pārklāšanās, samazināta augsnes sablīvēšanās
  • Nav nepieciešama tehnoloģiskās sliedes noteikšanas sistēma
Paslēpt papildus informāciju

Valtra ISOBUS padara vieglāk kontrolējamus agregātus

Valtra ISOBUS padara vieglāk kontrolējamus modernos agregātus, īpaši tos, kuriem ir daudz funkciju un augsta līmeņa automatizāciju. ISOBUS sistēma pārsūta daudzveidīgu informāciju no traktora uz agregātu un otrādi.

Sistēmas centrs ir virtuāls terminālis, kas atrodas kabīnē un, kas ļauj vadītājam kontrolēt agregātu un pārskatīt, ievadīt un saglabāt informāciju. ISOBUS ļauj gūt labumu no jaunākajām tehnoloģijām, jo agregātu skaits kuri izmanto ISOBUS lauksaimniecībā, strauji pieaug. Valtra piedāvā divus ISOBUS terminālus, C1000 ar 7” ekrānu un C3000 ar 12.1” skārienjutīgu ekrānu.

AgCommand ļauj sekot Jūsu traktora kustībām

AgCommand telemetrijas sistēma izmanto GPS tehnoloģijas, kas ļauj Jums novērot savu traktoru, ieskaitot tā atrašanās vietu, darbu, ko tas veic, darba produktivitāti un servisa nepieciešamību, no jebkura datora ar interneta savienojumu.

AgCommand sistēma saglabā traktora veiktās kustības un padarīto darbu serverī, ļaujot Jums noteikt tā atrašanās vietu un produktivitāti jebkurā Jums interesējošā periodā. Monitorēšanas un pārskatīšanas iespējas ir īpaši svarīgas pakalpojumu sniedzējiem, kuri darbojas ar vairākiem traktoriem. Turklāt ir daudz vienkāršāk izsekot tehnikai, kas ir aizdota vai izīrēta. Sistēma ir tik precīza, ka var noteikt pat vissīkāko traktora darbību.
Saglabātie AgCommand sistēmas dati var tikt vienkārši pārskatīti no jebkura datora ar interneta savienojumu. Dati tiek automātiski pārraidīti no traktora uz sistēmu ar GSM savienojumu, traktora vadītājam nekas nav jādara.

Ar Iphone vai Ipad AgCommand mobīlo aplikāciju tehnikas datiem var piekļūt no jebkuras atrašanās vietas.

AGCO Fuse Tehnoloģijas

Uzzināt vairāk par AGCO Fuse Tehnoloģijām šeit: http://www.agcotechnologies.com