SMART AND
MORE POWERFUL

SMART AND
MORE POWERFUL

Smart

Jaunais SmartTouch roku balsts

Jaudīgs

Jaunais S 394 ar 405 ZS

Produktivitāte

no rīta līdz darba dienas beigām

Labākā raža

no katra Jūsu lauka centimetra

Valtra S Sērija

JAUNĀ VALTRA S 394 AR 405 ZS

VAI ESAT IEVĒROJIS JŪSU IEGULDĪJUMA RENTABILITĀTI?MUMS TĀ IR.Valtra S sērijas ceturtās paaudzes traktora līdzsvarotā veiktspēja palīdzēs jums iegūt vislielāko atdevi no ieguldītā, maksimāli palielinot produkcijas izlaidi un samazinot izmaksas līdz minimumam.Esam jums izveidojuši uzticamu iekārtu, kurai varat pievienot visus vēlamos pakalpojumus.Tādējādi jūs nodrošināt maksimālu atdevi no sava ieguldījuma.S sērijas traktoros ir viss jums nepieciešamais, bet nekā lieka.Ikviena detaļa ir rūpīgi pārdomāta, jo rentabilitāti veido konkurētspējīga tehnoloģija, uzticamība, ekspluatācijas izmaksas, ergonomika, pakalpojumu un tālākpārdošanas vērtība.Tas padara Valtra par racionālu izvēli investoriem.

Valtra S sērijas traktors.Īsumā par galvenajām īpašībām

  • JAUNAIS Valtra SmartTouch roku balsts — intuitīvāks par jūsu viedtālruni.
  • AGCO Power 84 AWF dzinējs:Pirmais traktora dzinējs, kurš atbilst 4. līmeņa emisiju standartam
  • AVT transmisija:Jūsu augstākajām prasībām atbilstošs tirgus līderis.
  • Ergonomiski vadības elementi, ietilpīga kabīne un pneimatiska kabīnes balstiekārta
  • Valtra traktori darbojas abos braukšanas virzienos, kas ievērojami palielina ražīgumu (līdz pat 15 %).
  • Katrs S sērijas traktors ir atbilstoši aprīkots precīzās lauksaimniecības vajadzībām.AutoGuide jau iekļauts standartā.
  • Valtra var arī piegādāt jūsu S sērijas traktoru komplektācijā ar AutoGuide automātiskās stūrēšanas sistēmu un AgCommand telemetriju.
Atpakaļ uz augšu

Modelis zs kW Nm Hidrosistēmas ražība, l /min
S274 300 221 1300 205
S294 325 239 1390 205
S324 350 257 1500 205
S354 380 279 1590 205
S374 400 294 1600 205
S394 405 298 1600 205
Ielādēt šo modeļu tehnisko specifikāciju
Atpakaļ uz augšu

JAUNAIS VALTRA S SĒRIJU SmartTouch ROKU BALSTS

JAUNAIS VALTRA S SĒRIJU SmartTouch ROKU BALSTS

SmartTouch — nepārspējams Somijas dizaina un inženierzinātnes pieskāriens.Intuitīvāks par jūsu viedtālruni.Ir viegli piekļūt iestatījumiem, izmantojot tikai divus pieskārienus vai pārvilkšanu.

Uzzināt vairāk par jauno Valtra SmartTouch roku balstu

Back to top

LABĀKAIS TIRGŪ PIEEJAMAIS DZINĒJS

LABĀKAIS TIRGŪ PIEEJAMAIS DZINĒJS

Ieguldot Valtra S sērijas modeļos, jūs ieguldāt arī uzticamākajā un efektīvākajā dzinēju tehnoloģijā, kāda šobrīd ir pieejama tirgū.

AGCO POWER kā dzinēju ražotāja pirmsākumi ir meklējami vairāk nekā 60 gadus senā vēsturē.AGCO POWER ir pasaules līmeņa līderis bezceļa transportlīdzekļu dzinēju ražošanā un ik gadu izgatavo vairāk nekā 70 000 dzinēju.

Uzticamais 8,4 litru AWF AGCO POWER dzinējs ir S sēriju ražīguma atslēga.Dzinējs izmanto jaunāko AGCO POWER tehnoloģiju ar pakalpojumu bez hidrauliskā stiprinājuma pielāgošanas (Hydraulic Lash Adjustment, HLA), un tā atbilst Tier 4 gala posma 4. emisiju standartam.Šī tehnoloģija nodrošina arī dzinēja uzticamību, nepalielinot ekspluatācijas izmaksas.AGCO POWER SCR tehnoloģija tika ieviesta kopā ar S sēriju 2008. gadā, un tas bija pirmais šīs tehnoloģijas traktors pasaulē.Jaunais S394 modelis nodrošina līdz pat 24 kW lielāku jaudu, lai palīdzētu jūsu stacionārās jūgvārpstas lietošanā vai smagā vilkšanā.

Tik liels traktors ir liels ieguldījums.

Jūsu ieguldījums atmaksāsies ar uzticamību, jaudu, ergonomiku un produktivitāti.

Pārbaudīts

Pārbaudīts - visskarbākajos apstākļos

60 gadu pieredze
Valtra nodarbojas ar traktoru ražošanu jau vairāk kā 60 gadus. Katrs Valtra traktors ir mūsu ilgās pieredzes rezultāts. Jūsu Valtra S sērijas traktors ir nodrošināts ar servisu, kas papildinās Jūsu biznesa rentabilitāti šodien un arī nākotnē.

Pārbaudīts visskarbākajos apstākļos.
Mūsu stingrā testēšanas programma iekļauj sevī sekojošu apstākļu maiņu, no cukurniedru plantācijām Brazīlijā līdz aukstumam un sniegam Somijā.

Augstākā līmeņa rūpes – Premium Care
Regulāras apkopes un pilna servisa vēsture palīdz maksimalizēt produktivitāti, kā arī tālākpārdošanas cenu, tajā pašā laikā minimizējot uzturēšanas izmaksas. Ar Valtra Premium Care Jūs varat standartizēt apkopju izmaksas līdz 10 000 darba stundām.

Rezerves daļas jau rīt!
Valtra plašais servisa rezerves daļu klāsts spēj piegādāt Jums nepieciešamo rezerves daļu jau nākamajā rītā, kas nodrošina traktora produktivitāti arī aršanas un ražas sezonas karstumā.

Jauda

Jauda - uz kuru varat paļauties

AGCO Power 84 AWF motors
Šī ir somu radītā spēkstacija un ir pirmais pasulē šādā izpildījumā. Šis ir pirmais traktoru motors, kas ir spējis atbilst Tier 4 ceturtā beigu līmeņa izplūdes gāzu tīrības standartiem. Šī tehnoloģija nodrošina motora uzticamību bez papildaprīkojuma izmaksām.

AVT transmisija
AGCO Variable bezpakāpju transmisija ir tirgus līderis, un tam ir pamatots iemesls. Tā popularitāte balstās uz tā daudzveidību un degvielas ekonomiju. Jūs varat izvēlēties vienu no diviem darba režīmiem – automātisks vai manuāls, lai optimizētu degvielas patēriņu, darba jaudu un braukšanas komfortu.

Divi turbokompresori
Jaunajai Valtra S sērijai ir divi turbokompresori labākam griezes momentam pie zemākiem apgriezieniem un zemākai izplūdes temperatūrai, kas palielina motora izturību un samazina apkopes izmaksas.

Degvielas efektīva izmantošana
Degvielas efektīva izmantošana vienmēr ir bijusi augsta S sērijas traktoriem.8.4 AWF AGCO Power motors jaunajā S sērijā samazina degvielas patēriņu vēl par 5 %.

Sigma Power
Kad Jums ir nepieciešama lielāka jūgvārpstas jauda vai hidraulikas ražība, motora elektroniskā vadības sistēma palielina jaudu līdz pat 10 % - līdz 400 zs lielākajam S sērijas traktoram.

Produktivitāte

Produktivitāte - no rīta līdz darba dienas beigām

Plaša kabīne
Plašā kabīne ar četru punktu pneimatisko amortizāciju nodrošina vadītāja pašsajūtu un mundrumu, kā arī labas darba spējas visas dienas garumā.

Auto Comfort
Auto Comfort izmanto visjaunākās tehnoloģijas. Sensori padod informāciju kontroles sistēmai, kura nodrošina, ka kabīne vienmēr atrodas pareizajā pozīcijā.

Darbs visa gada garumā
S sērija ir veidota, lai varētu strādāt visa gada garumā, tādēļ apsildīšana un gaisa kondicionieris ir iekļauts standarta aprīkojumā. Pat vadītāja sēdeklis tiek ventilēts.

Valtra ARM
Patentētais Valtra ARM roku balsts ir lielisks un viegli izmantojams. Roku balstā ierīkotā vadība padara transmisijas, hidraulikas un tukšgaitas apgriezienus vieglāk kontrolējamus.

Labāka raža

Labāka raža - no katra Jūsu lauka centimetra

TwinTrac
Valtra traktori spēj darboties abos virzienos, ievērojami palielinot produktivitāti (līdz pat 15 % vairāk). Pārslēgšanās uz TwinTrac reverso stūrēšanu ir ātra un vienkārša. Pielāgojama stūrēšanas iekārta un pedāļi atrodas kabīnes aizmugurē. Visas citas kontroles iekārtas atrodas uz Valtra ARM, kas pagriežas līdz ar vadītāja sēdekli.

FUSE telemetrijas sistēma
FUSE ir telemetrijas sistēma, kuru var izmantot traktoros kopā ar citu ražotāju produktiem un aplikācijām. Tā ļauj sekot līdzi datiem no visiem Jūsu saimniecībā esošajiem traktoriem un aprīkojuma, padarot ražošanu par vienotas sistēmas daļu.

AgCommand
AgCommand telemetrija ļauj monitorēt Jūsu traktoru un tā darbu  jebkurā laikā. Tuvākās apkopes, kļūdaini ziņojumi un padarītā darba atskaites – tas viss tiek noteikts un nosūtīts ar AgCommand.

AutoGuide 3000
AutoGuide 3000  ir AGCO automātiskā stūrēšanas asistētājsistēma, kas jau tiek izmantota tūkstošiem traktoros. Šī sistēma ļauj ietaupīt laiku, degvielu un materiālu.

Izmēģināts un testēts

Izmēģināts un testēts

Ekstrēmi augsta vilkšanas jauda
Valtra sponsorē traktoru vilkšanu (tractor pulling) sacensības Eiropā Pro Stock kategorijā. Sacensību traktori tiek bāzēti uz pašreizējiem Valtra traktoru modeļiem, turklāt vairākas komponentes ir tādas pašas kā S sērijas traktoram.  

Valtra aktivitātes sacensībās veicina pētniecību un attīstību, sniedzot vērtīgu informāciju par traktoru veiktspēju pie ekstrēmi smagām slodzēm, kā arī par visoptimālākajiem veidiem kā izmantot jaudu augsnes apstrādē. Citiem vārdiem sakot, iegūtie dati no šīm sacensībām palīdz maksimalizēt arī Jūsu Valtra traktora ražību.

Lasīt vairāk par Valtra Tractor Pulling

 

Lejuplādēt S394 brošūru
Lejuplādēt S sērijas brošūru
Atpakaļ uz augšu