JŪSU RĪCĪBĀ - GLOBĀLAIS SERVISA TĪKLS

JŪSU RĪCĪBĀ - GLOBĀLAIS SERVISA TĪKLS

Serviss un apkopes

Mums Valtra uzņēmumā ir svarīgi, lai Jūsu traktors būtu uzticams un labā darba kārtībā gadu pēc gada. Turklāt mēs piedāvājam pakalpojumus, kas palīdzēs Jums maksimizēt jaudu un Jūsu darba rezultātus.

Looking for manuals, brochures?

Select your model and get the all the support you need.

Rezerves daļas jau nākamajā dienā

Valtra plašais servisa rezerves daļu klāsts spēj apgādāt Jūs ar nepieciešamo rezerves daļu jau nākamajā dienā. Tas nodrošina Jūsu traktora produktivitāti arī aršanas un ražas sezonas karstumā. AGCO Rezerves Daļas marķējums apliecina, ka Jūs saņemat oriģinālās Valtra rezerves daļas, kas tikušas rūpīgi pārbaudītas un testētas.

Vairāk par oriģinālajām AGCO rezerves daļām

Rezerves daļas jau nākamajā dienā

Profesionāls apkopes, serviss

Kā Valtra īpašniekam Jums ir pieeja Valtra servisa tīklam. Mūsu meistarīgie mehāniķi ir visu Valtra traktoru modeļu eksperti, ieskaitot jaunākās tehnoloģijas un aprīkojumu. Pat, ja Jūs neizvēlaties pagarinātu garantijas laiku, veicot regulāras servisa apkopes pie autorizētiem Valtra mehāniķiem, būsiet droši, ka Jūsu traktors turpinās darboties labi arī darba karstumā. Turklāt, tādā gadījumā Jūsu traktoram tiek saglabāta augsta tālāk pārdošanas cena.

Vairāk par uzturēšanu un apkopēm

Elastīgi finansēšanas risinājumi

AGCO Finance ātrs un drošs finansēšanas veids Jūsu nākamā traktora iegādei. Finansējums tiek pielāgots individuāli balstoties uz Jūsu ienākumiem un darbību. Mēs piedāvājam elastīgas maksājuma metodes, kas balstās uz Jūsu vajadzībām, kā arī tiek ņemtas vērā sezonas radītās izmaiņas, veidojot maksājumu plānu.

Vairāk par AGCO Finance

Elastīgi finansēšanas risinājumi

Mana Valtra

Kad iegādājaties Valtra traktoru, Jūs kļūstat par globālas tiešsaistes sabiedrības daļu, ko mēs saucam par My Valtra (Mana Valtra). Šeit Jūs varat uzdot sev interesējošos jautājumus, dalīties pieredzē, pārsūtīt attēlus un video, un salīdzināt savu pieredzi ar citiem Valtra īpašniekiem visā pasaulē.

Apmeklēt www.myvaltra.com

Mana Valtra
Atpakaļ uz augšu