Rezerves daļas

Rezerves daļas

Kā Valtra īpašniekam Jums ir iespēja gūt labumu no spēcīgās AGCO klientu atbalsta organizācijas (AGCO customer support organization).

Jaunāko tehnoloģiju noliktavas un loģistika nodrošina ātru un garantētu servisu un rezerves daļu piegādi. Eiropā rezerves daļas var tikt piegādātas jau nākamajā dienā, kā arī vairākos reģionos mūsu rezerves daļu serviss darbojas 24 stundas dienā. AGCO Rezerves Daļas marķējums apliecina, ka Jūs saņemat orģinālās Valtra rezerves daļas, kas tikušas rūpīgi pārbaudītas un testētas. Valtra servisa līmenis nodrošina rezerves daļas arī vecākiem modeļiem, tādiem kā Valmet un Valtra Valmet.

Atjaunoti motori un transmisija

Ja Jūsu traktora motoram vai transmisijai ir pienākušas darbības beigas, varat pasūtīt atjaunotās rezerves daļas tieši no Valtra. Rūpnīcā mēs izjaucam Jūsu veco motoru vai transmisiju, samainam bojāto vai nolietoto detaļu ar jaunu, nokalibrējam komponentes un dodam savam darbam rūpnīcas garantiju.
Vairāk informācijas
Atjaunotas transmisijas
Valtra atjaunotās ātrumkārbas ir ātra un nav dārga alternatīva iespējamai transmisijas labošanai. Katra ātrumkārba ir kā jauna, meistarīgi salikta, izgājusi kvalitātes pārbaudi un aprīkota ar jaunākajiem uzlabojumiem - tas viss par aptuveni 60% no cenas, ko Jūs samaksātu par jaunu tāda veida ātrumkārbu.

Rūpnīcā vecā ātrumkārba tiek izjaukta, nomazgāta un inspicēta. Jebkuras bojātās daļas un visi gultņi tiek samainīti pret jauniem, to dara profesionāli apmācīti transmisijas speciālisti. Detaļas, kas joprojām ir labā stāvoklī, ja vien iespējams, tiek izmantotas atkārtoti. Tad ātrumkārba tiek atkal salikta, nokrāsota un pārbaudīta. Tiek veikti arī visi iespējamie uzlabojumi. atjaunotajām ātrumkārbām tā pat kā jaunām ir viena gada garantija.

Valtra pašlaik piedāvā aptuveni 20 veidu atjaunoto ātrumkārbu, ieskaitot N un T sērijas, 6000 un 8000 sērijas, kā arī A un 100 sērijas ātrumkārbas.

Atjaunoti motori

Ar regulāru un labu apkopi traktora motors var darboties vairāk kā 15 000 stundas. Kad nepieciešams motoru mainīt, atjaunots motors no rūpnīcas var būt dabai draudzīga, lētāka un ātra alternatīva. atjaunota AGCO Power motora cena ir par 20-40% zemāka nekā jauna motora cena.

AGCO Power rūpnīca Somijā katru gadu pārveido aptuveni 1000 motorus. Vecā motora bloks tiek pārbaudīts un izmazgāts. Arī kloķvārpsta un savienojošie stieņi var tik izmantoti atkārtoti, ja vien tie spēj iziet strikto kvalitātes pārbaudi rūpnīcā. Visas dilstošās daļas, kā virzuļi, gultņi, vāki un citas, tiek nomainītas.Katrs atjaunotais motors ir tik pat labs kā jauns un iziet tādu pašu pārbaudi kā jauns attiecīgais motors.

AGCO Power piedāvā atjaunotus motorus gandrīz visiem tā modeļiem. atjaunotajiem motoriem ir tāda pati rūpnīcas garantija kā jauniem motoriem.

 

 

Paslēpt papildus informāciju

Plānotā servisa apkope ir vienkāršāka ar Valtra Service Kit (Valtra servisa komplektu)

Valtra servisa komplekts ir veidots pilnīgai plānotajai Jūsu traktora servisa apkopei. Valtra servisa komplekts ir ērts.Vienkārši iegādājaties šo kasti no Jūsu Valtra rezerves daļu sagādātāja. Viss, kas Jums ir nepieciešams ir kārtīgi iepakots - turklāt mazāk dārgi kā iegādājoties katru daļu atsevišķi. Jūs ietaupat laiku, problēmas un naudu.
Vairāk informācijas par Valtra apkopes komplektiem
Katrs iepakojums satur tikai oriģinālās Valtra rezerves daļas:
  • Filtri
  • Hermētiskie gredzeni
  • Galvenās blīves
  • Plastikāta maisiņi izlietotajiem filtriem

Papildus Valtra servisa komplektam, viss, kas Jums ir nepieciešams ir Valtra smērvielas un lubrikanti.

Servisa komplektam ir arī rokturis, lai to vieglāk nogādāt uz apkopes vietu. Visas nepieciešamās detaļas var tikt nomainītas vienā reizē - kad kaste ir tukša, Jūs zinat, ka viss ir padarīts.

  Plānotais serviss Traktora stundas
Servisa komplekts 100h Pirmais serviss Jūsu jaunajam Valtra traktoram 100
Servisa komplekts 500h katrās 500 stundās 500, 1500, 2500 utt.
Servisa komplekts 1000h katrām nepāra 1000 stundām 1000, 3000, 5000 utt.
Servisa komplekts 1000h
+ papildus detaļas
katrām 2000 stundām 2000, 4000, 6000 utt.

Visi servisa komplekti satur tikai oriģinālās un pārbaudītās Valtra rezerves daļas, kurām visām ir 12 mēnešu garantija. Oriģinālās rezerves daļas garnatē uzticamību, pielietojumu un daļu izturību, nodrošinot Jums bezrūpību un drošu strādāšanu ar Jūsu Valtra traktoru visu gadu. Jūsu traktors būs īsts, uzticams un patiesi labi apkopts Valtra.

Paslēpt papildus informāciju

Papildus produkti

Papildus oriģinālajām AGCO Rezerves daļām Jūsu Valtra izplatītājs piedāvā plašu papildus produktu klāstu. Ja Jūs meklējat smērvielas, baterijas, kabīnes aprīkojumu, darba gaismas vai jaudīgus darba agregātus, mūsu plašais papildus produktu klāsts var nodrošināt visas Jūsu darbam nepieciešamās vajadzības. Apmeklējiet sava izplatītāja veikalu, lai uzzinātu par jaunākajiem piedāvājumiem.

 

Atpakaļ uz augšu