Valtra pilsētā Gatavs pilsētvidei visas nozarēs

Valtra pilsētā Gatavs pilsētvidei visas nozarēs

Darbs arī citā vide? Palūkojies kā Valtra vēl var palīdzēt :

Uzticams visos laikapstākļos

Valtra traktoru klāsts piedāvā atbildību, funkcionalitāti un pielāgotu uzbūvi visām ielu uzturēšanas un citu darbu vajadzībām. Lieljaudas Valtra traktori piepildīs visas cerības atbilstoši gadalaikam – lietainā un saulainā laikā: slaucīšana vasarā, sniega šķūrēšana ziemā, iekraušana jebkurā laikā. Ir tikai loģiski izmantot Valtra traktorus pilsētvides darbam – viens traktors var tikt aprīkots ar dažādu aprīkojumu, tā kļūstot multifunkcionāls.
Atpakaļ uz augšu
Izvēlies izmēru

Izvēlies izmēru - A.N.T.S.

Valtra nodrošina pilnīgu piedāvājumu, kas atbilst visa veida vajadzībām. Četri dažādie traktoru modeļi nodrošina jaudu no 88 līdz 370 zirgspēkiem. Visi modeļi tiek pielāgoti klienta individuālajām vajadzībām.

Valtra vieglie un izveicīgie A sērijas traktori ir labi piemēroti visa veida darbiem saimniecībā. Mazais izmērs, kompaktā uzbūve un manevrētspēja, tas viss ir īpaši noderīgi graudkopības un lopkopības darbos, kā arī meža un komunālajos darbos.

Valtra N Sērijas traktoru jauda ir robežās no 99 līdz 163 zirgspēkiem. Tie ir vis daudzveidīgākie četrcilindru traktori savā klasē. Traktora garā riteņu bāze padara to par īpaši stabilu un ideāli piemērotu frontālās iekraušanas darbiem.

Valtra T Sērijas traktori ir veidoti, lai atbilstu mūsdienu lauksaimnieku un pakalpojumu sniedzēju profesionālajām vajadzībām. T Sērija apvieno tradicionālo Valtra traktoru jaudu un spēku ar nepārspējamu daudzpusību, ko piedāvā Valtra traktoru pasūtīšanas sistēma tieši klienta vajadzībām.

Jaunie S sērijas traktori apvieno augstu jaudu un inovatīvas tehnoloģijas ar augstākā līmeņa komfortu. Profesionāliem lauksaimniekiem un uzņēmējiem S sērijas traktori sniedz īsto risinājumu smagiem augsnes apstrādes darbiem, pakalpojumu sniegšanai un transportam, kam nepieciešama liela jauda.

Uz ielas kā mājās

Uz ielas kā mājās

Valtra N sērijas traktori ir jaudīgi un ērti komunālo vajadzību darbā gan vasarā, gan ziemā. N sērijas traktori gan ceļu uzturēšanas darbos, gan darbos apdzīvotās vietās – uz gājēju un riteņbraucēju celiņiem – jūtas kā mājās.

Viegli lietojamā transmisija un hidrosistēma apvienojumā ar turbīnas tipa sajūgu (HiTech un Versu modeļos) vai ar turbīnas sajūga funkciju Direct modeļos padara N sērijas traktorus par čempioniem frontālās iekraušanas darbā. Valtra elkoņu atbalsts un kontrole ir vienāda Versu un Direct modeļiem, ļaujot vadītājam vieglāk pārslēgties no viena agregāta uz otru.

HiTech un Advance modeļi tagad ir pieejami arī ar 150 litru tērauda degvielas tvertni.

Lasīt vairāk par N sēriju

Spēcīgs partneris, kas ir veikls pilsētā

Spēcīgs partneris, kas ir veikls pilsētā

Valtra A sērijas traktori ir atpazīstami pēc to uzticamības un izturības – tie ir spēcīgi, viegli un manevrētspējīgi.

Mazais pagrieziena rādiuss, augstais klīrenss un izvēlētā zemā kabīne padara A sērijas traktorus īpaši piemērotus šaurajai pilsētvidei.

A sērijas traktori piedāvā klasē labāko veiktspēju frontālo iekrāvēju darbībā.

Smagsvara čempioni pašvaldību uzturēšanas darbos

Smagsvara čempioni pašvaldību uzturēšanas darbos

Valtra T sērijas traktori ir karaļi sava lieluma klasē pašvaldību uzturēšanas darbos, piedāvājot nepārspējamu daudzpusību un produktivitāti.

Ar pareizo aprīkojumu šie traktori var tikt izmantoti nepārtraukti – vasarā un ziemā, parkos un pagalmos, uz ielām un ceļiem, kā arī lidostās.

Lasīt vairāk par T sēriju

Spēcīga aprīkojuma pakete

Spēcīga aprīkojuma pakete

S sērijas uzticamība ir precīzi izvēlētu detaļu integrācijas rezultāts. Perfekta motora un transmisijas kombinācija ar jaunāko funkcionālo dizainu un optimālu pielietojamību padara S sēriju par traktoru kādu iepriekš nebūsiet lietojuši.

Galvenās īpašības īsumā:

  • AGCO Power 8.4 AWF motors: Somijā radīts, pasaulē labākais!
  • AVT Vario transmisija: Līderis tirgu, kas spējīgs izpildīt Jūsu augstākās prasības.
  • Ergonomisks: Plaša kabīne, pneimatiskā kabīnes amortizācija, Valtra elkoņu atbalsts.
  • TwinTrac: Reversā stūrēšanas iekārta produktīvam darbam abos virzienos.
  • AutoGuide Ready: Precīzai lauksaimniecībai, AutoGuide Ready iekļauts standartaprīkojumā.

Lasīt vairāk par S sēriju

FMG un Valtra

FMG ir spēcīgs un uzticams Valtra sadarbības partneris, kas ražo ceļu uzturēšanas un komunālo pakalpojumu agregātus. Vairāki FMG produkti ir izveidoti sadarbībā ar Valtra, daži no tiem ir pielāgoti tikai Valtra traktoru darbībai.

Valtra LH LINK ir atzinību ieguvušais, jaunās paaudzes priekšējās uzkares stūrējošā sistēma ar 3,5 tonnu celtspēju, kas ir pievienots traktora rāmim ar vertikālu asi un ievērojami paaugstina agregātu manevrēšanas spējas.

Atpakaļ uz augšu