Paziņojums par konfidencialitāti

Vispārīgi

Šo tīmekļa vietni uztur uzņēmums „AGCO” un tā meitas uzņēmumi (kopā saukti „AGCO”) informācijas, izglītības, mārketinga un komunikācijas nolūkā.  Šā paziņojuma mērķis ir noteikt principus, saskaņā ar kuriem tiek izmantota personīgā informācija, kuru mēs par Jums iegūstam ar tīmekļa vietnes starpniecību.  Uzņēmumam „AGCO” ir svarīga lietotāju privātuma un viņu personīgās informācijas drošības aizsardzība. Visa sniegtā informācija tiek uzskatīta par konfidenciālu, un mēs apņemamies nodrošināt atbilstību datu aizsardzības vai privātuma tiesību aktu prasībām.  Šī vietne var izmantot dažādus līdzekļus tās apmeklētājiem, lai izprastu lietotāju vajadzības vai pieprasītu informāciju par „AGCO” produktiem un pakalpojumiem.  Šajā sakarā mēs varam Jums pieprasīt iesniegt savu personisko informāciju Jūsu pieprasījuma apstrādei.  Šādas informācijas sniegšana ir brīvprātīga. Izmantojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat informācijas ievākšanai un lietošanas veidiem, kuri ir aprakstīti šajā paziņojumā. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar mums.

Papildus informācija

1.Kāda veida personīgā informācija tiek ievākta?
Mēs Jums varam pieprasīt iesniegt individuāli identificējamu informāciju, piemēram, Jūsu vārdu un uzvārdu, nodarbošanos, e-pasta adresi, pasta adresi un tālruņa numuru.

2. Kādā veidā tiek izmantota apkopotā informācija?
Šī informācija tiek glabāta datu bāzēs vai cita veida datu nesējos. Informācija tiek izmantota arī, lai pārvaldītu šīs tīmekļa vietnes pakalpojumus, kā arī veiktu tirgus un klientu datu analīzi, pārskatītu, attīstītu un uzlabotu mūsu pakalpojumus.  Tāpēc šāda veida informācija var tikt izmantota mārketinga un reklāmas nolūkos un, lai paziņotu Jums par produktiem un pakalpojumiem.

3. Kam informācija tiks atklāta vai nodota?
Mēs nepārdodam vai neiznomājam Jūsu personīgo informāciju citiem.  Mēs varam iesniegt Jūsu informāciju zemāk norādītajos gadījumos, kur tā tiks izmantota saskaņā ar šā panta 2. punktu:

  • šo informāciju var saņemt uzņēmuma darbinieki un aģenti, lai pārvaldītu jebkurus kontus un Jūsu pieprasītos produktus un pakalpojumus tagad un turpmāk;
  • šo informāciju var saņemt uzņēmuma aģenti, kas izmanto Jūsu datus mūsu mārketinga nolūkos;
  • šo informāciju var saņemt ikviena persona sakarā ar dienesta vai juridisko pienākumu veikšanu;
  • šo informāciju var saņemt „AGCO” tirgotāji, izplatītāji vai biznesa partneri;
  • šo informāciju var saņemt „AGCO” grupas meitasuzņēmumi visā pasaulē, arī ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.

4. Un sīkdatnes?
Sīkdatnes ir mazas datnes, ko tīmekļa serveris nosūta tīmekļa pārlūkprogrammai, lai tā to saglabātu Jūsu datora cietajā diskā, lai mēs varētu Jums  nodrošināt noteiktas funkcijas un ievāktu informāciju par tīmekļa vietnes apmeklējumu.   Mēs varam izmantot sīkdatnes arī, lai lietotājiem mūsu tīmekļa vietnes lietošana būtu vienkāršāka, piemēram, lai nebūtu atkārtoti jāievada parole.   Vairums pārlūkprogrammu automātiski akceptē sīkdatnes, taču Jūs tās varat nepieņemt. Parasti, lai novērstu sīkdatņu akceptēšanu, Jūs varat mainīt savu pārlūkprogrammu, un Jums joprojām būs iespēja izmantot lielāko daļu funkciju šajā tīmekļa vietnē.

5. Bērni
Mēs apzināti neievācam personu identificējošu informāciju no bērniem. Tāpēc lūdzam bērnu vecākus vai viņu likumīgos aizbildņus uzraudzīt savu bērnu darbību šajā vietnē, un neļaut tiem sniegt jebkāda veida informāciju ar šīs tīmekļa vietnes starpniecību. Šī tīmekļa vietne ir paredzēta tikai pieaugušajiem.

6. Jautājumi un atbildes, un grozījumu pieprasījumi
„AGCO” sniegs atbildes uz visiem likumīgiem informācijas pieprasījumiem.  Pēc Jūsu pieprasījuma „AGCO” veiks Jūsu personas datos labojumus, grozījumus vai tos izdzēsīs.  Ja Jūs vēlaties veikt šādu pieprasījumu, vai, ja Jums ir jautājumi vai komentāri, lūdzu sazinieties ar mums.