Par Valtra uzņēmumu

Par Valtra uzņēmumu

Fakti un skaitļi par uzņēmumu

Uzzini vairāk par Valtra, mūsu vēsturi, mūsu vērtībām un kā mēs strādājam.

Informācija mēdijiem

Meklējat preses pārstāvi vai jaunāko publikāciju?

Karjera Valtra uzņēmumā

Vai Jūs meklējat jaunas iespējas lauksaimniecības tehnikas industrijā?

Valtra kā sponsors

Vai Jūs interesē ilgtermiņa sadarbība ar inovatīvu partneri lauksaimniecības industrijā?

Uzticama darba tehnika

Valtra Inc. izstrādā, ražo, tirgo un apkalpo Valtra traktorus.

Valtra traktori ir atpazīstami ar to uzticamību, daudzpusību, izturību un Ziemeļvalstu izcelsmi. Katrs traktors ir individuāli izstrādāts klienta vajadzībām un ražots tā, lai izturētu skarbākos klimata apstākļus un sniegtu visaugstāko līmeni arī vissmagākajos darba apstākļos.

Kur mēs darbojamies

Valtra ir vadošais ražotājs un servisa sniedzējs Ziemeļvalstīs un tā atpazīstamība Dienvidamerikā tikai aug. Valtra tehnika tiek tirgota vairāk kā 75 valstīs. Lai uzzinātu savu tuvāko Valtra pārstāvi, apskati lapu – Norādes par izplatītājiem.

Valtra uzņēmumā strādā 2300 darbinieku dažādās jomās – ražošanā, inžinierzinātņu un servisa jomās. Katru gadu Somijas un Brazīlijas rūpnīcās tiek saražoti 18 000 individuāli pielāgoti traktori.

Vairāk par Valtra rūpnīcām
Suolahti, Somija

Valtra rūpnīca Somijā atrodas Suolahti, centrālajā reģionā.

Rūpnīcas komplekss sastāv no montāžas stacijas, transmisijas stacijas, inžinieru centra, rezerves daļu un servisa centra, kā arī klientu centra Atriums. Arī Valtra administratīvie biroji atrodas Suolahti rūpnīcā.

Valtra Oy Ab
Valmetinkatu 2
44200 SUOLAHTI
Tel +358 (0) 20 45 501
E-Mail: evaltra@valtra.com

Nokļūšana (Google Maps)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mogi das Cruzes, Brazīlija

Valtra rūpnīca Brazīlijā atrodas Mogi das Cruzes, São Paulo reģionā. Rūpnīcas komplekss sastāv no montāžas stacijas, transmisijas stacijas un komponenšu centra, kas apkalpo arī AGCO Power dzinējus, kas tiek izmantoti Valtra traktoros.

Valtra do Brasil S.A.
Rua Capitão Francisco Almeida 695
Mogi das Cruzes - SP, Brazil
+55 11 4722-2350

Nokļūšana (Google Maps)

 

Hide additional information

Kā mēs darbojamies

Valtra uzņēmumā mēs attīstam, ražojam un tirgojam augstākās kvalitātes iekārtas, kā arī mēs sniedzam pievienoto vērtību ar pielāgotu servisu un risinājumiem mūsu klientu vajadzībām. Mūsu galvenie principi ir nepārtraukti uzlabot gan mūsu produktus, gan darbību, apvienojumā ar uzsvaru uz vides saglabāšanu, ievērojot mūsu klientu un darbinieku veselības un drošības vajadzības.
Vairāk par mūsu vērtībām un darbības principiem

Mūsu vērtības

Mūsu vērtības ir Valtra uzņēmuma pamats. Tās veido mūsu lēmumu pamatu un vada mūsu attiecības ar klientiem, piegādātājiem, izplatītājiem, mūsu vecāku uzņēmumiem, mūsu sabiedrību un vienam ar otru. Piecas mūsu galvenās vērtības ir komandas spēle, atvērtība, uzticamība, pašiniciatīva un cieņa.

Komandas darbs
Mūsu organizācija ir balstīta uz komandas darbu. Labākie rezultāti tiek sasniegti, ja kvalitatīva darba padarīšanas atbildība un gods tiek uzticēts individuāliem ekspertiem, kuri, sadarbojoties ar saviem kolēģiem, iet uz kopīgu mērķi.

Atvērtība
Labs komandas darbs ir iespējams tikai atvērtā un radošā gaisotnē. Atvērtība nozīmē, ka mēs visoptimālāk varam izmantot informāciju, arī negatīvas ziņas, bez kavēšanās. Atvērtība mudina uz konstruktīvu novērtējumu starp komandas biedriem, kas palīdz nepārtraukti pilnveidoties.

Uzticamība
Mums uzticamība nozīmē arī godīgumu un lojalitāti. Mēs solam tikai to, ko varam izpildīt, un daram to, ko esam solījuši. Šādi mēs nodrošinam mūsu produktu izturību un augsto kvalitāti, kā arī ātru un uzticamu servisu.

Pašiniciatīva
Valtras komandas locekļi ir individualitātes, kuriem ir iespēja strādāt neatkarīgi. Mēs atbalstam radošas iniciatīvas un inovācijas.

Cieņa
Valtra uzņēmumā mēs izturamies ar cieņu pret citiem un attiecamies pret visiem tā, kā gribētu, lai attiecas pret mums. Mēs pieņemam atšķirīgo un atšķirīgu vērtību kultūras.

Vides saglabāšana

Būdama uzticīga Ziemeļvalstu tradīcijām, Valtra liek lielu uzsvaru uz vides un dabisko dzīvotņu aizsardzību. No ražošanas iekārtām līdz jauna produkta īpašību attīstīšanai – mēs aktīvi meklējam veidus, kā kļūt dabai arvien draudzīgākiem.

Piemēri tam, kā Valtra darbība pasargā vidi

  • ISO 14001 vides sertifikācija Valtra uzņēmumam tika piešķirta jau 2000. gadā. Vides aizsardzības noteikumi Valtra uzņēmumam nav bijis slogs, esam bijuši priecīgi tos ievērot.
  • Mēs ieguldām lielus līdzekļus, lai videi draudzīgumu uzlabotu. Pēdējie ieguldījumi ietver “zaļo” siltuma enerģiju, kas ražota dedzinot citādāk neizmantojamu koksni, un gaisa attīrīšanas iekārtu, kas dedzina šķīdinātāja tvaiku no šasijas krāsošanas iekārtas.
  • Mēs liekam lielu uzsvaru uz dabas resursu saglabāšanu, samazinot atkritumu daudzumu un tos pārstrādājot. Rūpnīcu atkritumi tiek šķiroti 26 dažādās grupās un ir bijušas veiksmīgas iniciatīvas samazināt izdruku daudzumu, kā arī neizmantot vienreiz lietojamos traukus.

Kā Valtra aprīkojuma īpašības pasargā vidi
Efektīva un ekonomiska darbība parasti ir arī videi draudzīga. Valtra inovācijas un produktu unikālās īpašības palīdz nodrošināt mūsu klientiem efektīvu darbību videi draudzīgā veidā. Šeit ir tikai daži piemēri:

  • EcoPower dzinēji, EcoSpeed transmisija un vieglas konstrukcijas uzbūve palielina traktora darbības efektivitāti.
  • Iespēja izmantot biodīzeļdegvielu un zemi dzinēja tukšgaitas apgriezieni palīdz saglabāt dabas resursus.
  • Automātiskā stūrēšana pagriežoties samazina pārklāšanos un nepaliks neapstrādātas vietas, kas kopumā samazinās nobraukto attālumu.
  • TwinTrac atpakaļgaitas piedziņas sistēma ļauj izmantot traktoru vairākos veidos, kas samazina vajadzību pēc papildus tehnikas ražošanas un iegādes.

Valtra ir vienīgais traktoru ražotājs Ziemeļvalstu reģionā

Lasīt vairāk par to, kā mēs strādājam un par Valtra tehnoloģijām.

 

Hide additional information

Mūsu vēsture

Valtra ražo traktorus no 1951. gada, bet uzņēmuma saknes meklējamas jau 19.gadsimtā. Šodienas Valtra traktori pārstāv divu tradīciju apvienojumu - Somijas Valmet un Zviedrijas Volvo BM, kas ir atvase Eskilstuna Mekaniska Werkstad uzņēmumam, ko dibināja Theofron Munktell 1832.gadā.

No agrām dienām, Valmet ir gājis caur milzīgām pārmaiņām un attīstību; ne tikai nosaukuma pārmaiņās no Valmet uz ValtraValmet un pēc tam uz Valtra, bet arī produktu un servisa inovāciju ziņā.

Atklāj vairāk par mūsu vesturi http://history.valtra.com.

Prese & Mediji

Valtra sabiedrisko attiecību komanda atbild uz preses un mediju jautājumiem, organizē preses konferences un nodrošina intervijas ar Valtra vadību.

Valtra attēli: Asset Bank

Valtra video: YouTube.com/ValtraVideos

Socialie mēdiji: Facebook (ValtraGlobal) un Valtra Community lapa (MyValtra.com).

Mēdiju kontaktpersona
Ms. Pamela Engels, Manager, Communications and PR
Tel: +358 2045 501
E-mail contact

Jaunākās Preses relīzes

Vairāk ziņu & relīzes »
Atpakaļ uz augšu

Karjera Valtra uzņēmumā

Karjera Valtra uzņēmumā

Moderni traktori ir augstāko tehnoloģiju iekārtas, kurām nepieciešams plašs ekspertu spektrs to izveidei un ražošanai. Papildus Valtra piedāvā karjeras iespējas klientu apkalpošanas, tirdzniecības, mārketinga un administrēšanas jomās.

 

Meklēt vakances un pieteikties

   

Atpakaļ uz augšu

Valtra Oy Ab kā sponsors

Valtra Oy Ab kā sponsors

Vai vēlaties sadarbību ar Valtra uzņēmumu?
 
Piedāvājam veidot labas partnerattiecības, ja:

• Jūs darbojaties sporta, kultūras vai vides jomās
• Jūsu darbība ir vietēja, bet nozīmīga plašākā mērogā
• Valtra klienti ir ieinteresēti Jūsu darbībā
• Jūs meklējat ilgtermiņa sadarbību

 

Lasīt vairāk

Atpakaļ uz augšu

Valtra ir vispasaules zīmols no AGCO Corporation

AGCO galvenā mītne atrodas Dulutā (Duluth), Džordžijā, ASV, tas ir globāls līderis, kas fokusējas uz lauksaimniecības iekārtu dizainu, ražošanu un izplatīšanu. AGCO piedāvā lielu dažādu zīmolu lauksaimniecības iekārtu daudzveidību. AGCO produkti tiek izplatīti ar 3900 izplatītāju starpniecību 140 valstīs. Produktu tehniskā daudzveidība un augstas kvalitātes dizains apvienojumā ar fokusēšanos uz klientu ir padarījis AGCO par galveno izvēli profesionāļu vidū visā pasaulē. www.agcocorp.com

Valtra ir vispasaules zīmols no AGCO Corporation
Atpakaļ uz augšu