JAUDA
UN IZVEICĪBA
KOMPAKTĀ MODELĪ

JAUDA
UN IZVEICĪBA
KOMPAKTĀ MODELĪ

Versu

Piecu pakāpju dalītājkārba, mainīgas ražības sūknis, augsts vadītāja komforts.

Direct

Efektīva un ergonomiska CVT transmisija un mainīgās ražības hidraulika

HiTech 5

Lietotājam draudzīga piecu pakāpju dalītājkārba un slēgtā centra hidrosistēma

HiTech

Uzticama trīs pakāpju dalītājkārbas transmisija un slēgtā centra hidrosistēma

Valtra N Sērija

Valtra N Sērija piedāvā labāko sniegumu un specifikāciju sabalansētā un funkcionālā komplektācijā.

Produktivitāte pieprasa daudzveidību

Valtra N Sērija vislabāk praktiski prezentē Skandināviskumu, pastiprinot izmantošanas iespējas visu cauru gadu arī visprasīgākajos apstākļos.

N Sērija ar savu kompakto dizainu un jaudu līdz 163 zs piedāvā ideālu risinājumu lielākajai daļai uzdevumu, kas saistīti ar ganāmpulku un graudaugu apsaimniekošanu, kā arī komunālajos un meža darbos. 


Lejupielādēt brošūru [6.46 MB]

Par N sēriju īsumā

 • Nepārspējams traktors frontālās iekraušanas darbos
 • Uzticams AGCO Power motors visos modeļos
 • Plaša un ergonomiska kabīne, kas piedāvā lielisku redzamību visos virzienos
 • Valtra Arm - ergonomiski izvietota kontrole elkoņa atbalstā Versu un Direct modeļos
 • Ļoti kluss un videi draudzīgs, skaņas līmenis zem 70dBa
 • TwinTrac reversās stūrēšanas iekārta iespējama visos modeļos
 • AgCommand™ telemetrijas sistēma pēc izvēles
Atpakaļ uz augšu

Četru veidu traktori prasīgiem lietotājiem

Ir pieejami četri dažādi jaunās N sērijas modeļu tipi: VersuDirectHiTech 5 un HiTech.

Versu - Braukšana ar komfortu

 • Pieci dalītājkārbas pārnesumi - 30 ātrumi abos virzienos
 • Ergonomiskais Valtra Arm - rokas balsts ar viegli pieejamu dalītājkārbas, kruīza, hidraulikas un uzkares kontroli kā arī U-Pilot lauka galu apkalpošanas sistēma
 • Vienkārša un komfortabla braukšana ar automatizētu transmisijas funkciju un bremzēšanas palīdzību
 • Mainīgas ražības hidrosistēma ar 115 l/min vai 160 l/min jaudu
 • Dalītas transmisijas un hidrauliskās eļļas
 • Automātiska stūrēšanas un telemetrijas sistēma pieejama pēc izvēles

Vai Jums jau ir N sērijas Versu traktors?
Atrodiet informāciju par savu traktoru

Modelis Max. Jauda zs (kW)
standarta/papildus
Max.griezes moments Nm
standarta/papildus
Hidrosistēmas ražība l/min
standarts (opcija)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 115 (160)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 115 (160)
N163 163 (120) / 171 (126) 650 / 700 115 (160)
Ielādēt šo modeļu tehnisko specifikāciju
open

Uzziniet kā pielāgot savu Versu atbilstoši Jūsu darba vajadzībām

Augsnes sagatavošana un Transports

Palielināts darba komforts
Lai palielinātu komfortu transportēšanas darbam un garām darba dienām uz lauka N Versu traktori var tikt aprīkoti ar pastiprinātu priekšējo tiltu ar amortizāciju, kā arī ar kabīnes amortizāciju. Vadītāja drošība un pašsajūta tiek paaugstināta ar automātisko gaisa kondicionieri un Valtra Evolution sēdekli un ksenona darba gaismām. 

Augsta veiktspēja arī prasīgajā vilkšanas darbā
Situācijās, kad pat standarta Valtras traktora svara un jaudas attiecība ir jāmaina, traktors var tikt aprīkots jau rūpnīcā ar papildus apakšējiem atsvariem, riteņu vai priekšējo atsvaru. Sinhronās jūgvārpstas opcija palielina traktora veiktspēju gan uz lauka, gan transportā. Atkarībā no vietējās likumdošanas, lielākiem N sērijas traktoriem ir pieejama 50km/h transmisija. Jūsu traktors var tikt aprīkots ar transportā izmantojamām riepām jau rūpnīcā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem piemīt standarta drošības aprīkojums, piemēram, ergonomiska un droša kabīne, drošības jostas, ergonomiski izvietota uzkares kontrole, hidrauliskās multidisku bremzes vai traktora centrālais masas slēdzis. Turklāt, virkne rūpnīcā uzstādītais papildaprīkojums vēl vairāk samazina negadījumu un traumu risku. Pneimatiskie bremžu izvadi ir pieejami valstīs, kur likumdošana to atļauj. Kabīne var tikt aprīkota arī ar uguns dzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, bākuguni, papildus ksenona darba apgaismojumu un daudzām citām drošības litām.

Darbs zāles sējumos

Palielināts darba komforts
N Sērijas traktori var tikt aprīkoti ar kabīnes un priekšējā tilta amortizāciju, kā arī ar citiem kabīnes komforta aprīkojumiem. Strādājot ar pļāvēju, TwinTrac reversā stūrēšanas iekārta ne tikai paaugstina ergonomiku, bet arī ļauj paveikt darbu ātrāk un ar lielāku precizitāti.

Saderība ar liela izmēra agregātiem
Valtra traktoru priekšējā un aizmugurējā uzkare nodrošina lielisku pacelšanas diapazonu un celtspēju. Izcila jaudas-svara attiecība radīs perfektu saķeri riteņu pat izmantojot lielus agregātus. To var uzlabot pēc nepieciešamības traktorus aprīkojot ar priekšējiem vai riteņu papildatsvariem. Veiksmīgu darbā ar šādiem lieliem agregātiem Jums nodrošinās augstā hidrosistēmas ražība. Ja nepieciešams var izmantot ISOBUS agregātu kontroles iekārtu gan priekšējiem, gan aizmugurējiem agregātiem.

Lielāka raža, ātrāks un precīzāks darbs
Izvēloties jaudīgo četru cilindru traktoru N163 vai N143, lai paveiktu darbu, kuru tradicionāli darītu ar sešu cilindru tehniku, ievērojami tiek samazināta augsnes sablīvēšanās. Lai samazinātu to vēl vairāk un minimizētu pārklāšanos darbā ar agregātiem, Jūs varat aprīkot savu Valtru ar platākām riepām un Auto-Guide 3000 automātisko vadīšanas iekārtu. Veicot pļaušanas darbus atpakaļgaitā ar Valtra TwinTrac. Jūs varat ietaupīt laiku pat līdz 24h sezonā.

Iekraušanas darbs

Vienmērīgs darba sākums un beigas
N Sērijas traktori piedāvā automātiskās transmisijas klāstu, kas samazina vajadzību pēc pārnesumu pārslēgšanas. Apvienojot programmējamo reversu kombinācijā ar HiTrol turbīnas tipa sajūgu, tiek panākts ārkārtīgi precīzs un laidens apstāšanās un uzsākšanas darbs.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktorus var aprīkot tieši Jūsu saimniecības vajadzībām konkrēto darbu veikšanai. Ir pieejams plašs frontālo iekrāvēju un iekraušanas agregātu klāsts. Iekrāvēja pievienošana un atvienošana ir ļoti vienkārša.

Perfekta kontrole arī šaurā vidē
N Sērijas traktori ir ļoti kompakti un veikli, ļaujot tiem viegli veikt darbu arī šaurās telpās. Rūpnīcā pielāgotie Valtra iekrāvēji ir perfekti atbilstoši traktora struktūrai. Tas nodrošina riteņu netraucētu kustību un mazu pagrieziena rādiusu arī frontālā iekrāvēja darbības laikā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs pašvaldībā un būvniecība

Palielināts darba komforts
Lai paaugstinātu komfortu transportēšanas darbu un monotonu darba dienu laikā, N Versu traktorus var aprīkot ar amortizētu priekšējo tiltu un kabīni. Automātiskā gaisa kondicionēšana, Valtra Evolution sēdeklis un ksenona darba gaismas papildus nodrošina vadītāja drošību un labu pašsajūtu.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktoriem ir visplašākais aprīkojuma klāsts, lai paveiktu visdažādākos pienākumus. Tas ļauj Jums izmantot traktoru visa gada garumā. Virkne iespēju, kuras uzstādītas rūpnīcā, padarīs Jūsu traktoru par izcilu komunālo darbu speciālistu: plaši pārredzama kabīne, Valtra LH LINK stūrējama priekšējā uzkare, frontālais iekrāvējs, priekšēja jūgvārpsta, industriālās riepas, ISOBUS agregātu kontrole u.c.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs mežā

Specializēta tehnika ar paaugstinātu tālākpārdošanas vērtību
Nepilna laika meža darbu pakalpojumu sniegšanā pielāgots Valtra meža traktors izmaksu ziņā ir efektīvāka alternatīva specializētai meža tehnikai. Valtra un partneri piedāvā plašu iespēju un aprīkojuma klāstu, kas Jūsu Valtra traktoru pārvērtīs īstā meža izvešanas, koku gāšanas, šķeldošanas un mulčēšanas ekspertā.

Uzticama darbībā pat nevienmērīgā reljefā
Valtra traktoru struktūra un dizains padara tos piemērotus darbam mežā: augsts klīrenss, lieliska redzamība no kabīnes, augsta ergonomika un vadītāja sēdeklis, kas pagriežams pa 180 grādiem, ir iekļauts standarta aprīkojumā. TURKLĀT, Jūs varat specializēt savu traktoru ar papildus aprīkojumu, kas labāk aizsargās Jūs un Jūsu traktoru: tērauda bruņa un degvielas tvertne, papildus stiprināta meža kabīne, speciālas meža riepas, u.c.

Augsta hidrauliskā jauda maksimālam rezultātam
Visus N Sērijas traktorus var aprīkot ar lielākas ražības hidrosūkni (līdz 160l/m). Bet ja ir nepieciešams vēl lielākas ražības sūknis, tad Valtra partneri piedāvā priekšējo sūkni ar papildus hidrobāku, kas veidots speciāli Jūsu Valtra traktoram un dos nepieciešamo ražību, piemēram, lai vadītu harvestera galvu.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Atpakaļ uz augšu

Direct - Bezpakāpju jauda

 • Efektīvā nepārtraukti mainīgā transmisija ir izgatavota Somijā
 • Lieliska degvielas ekonomija: traktors automātiski pielāgo motora apgriezienus slodzei un darbojas ar zemākajiem iespējamajiem apgriezieniem.
 • Pilnīga kontrole un augsta vilkšanas jauda arī pie tik zemiem ātrumiem kā 10 m/h.
 • Ergonomiskais Valtra Arm - rokas balsts ar viegli pieejamu dalītājkārbas, kruīza, hidraulikas un uzkares kontroli kā arī U-Pilot lauka malu apkalpošanas sistēma
 • Mainīgas ražības hidrosistēma ar 115 l/min vai 160 l/min jaudu
 • Dalītas transmisijas un hidrauliskās eļļas
 • Automātiska stūrēšanas un telemetrijas sistēma pieejama pēc izvēles

Vai Jums jau ir N sērijas Direct traktors?
Atrodiet informāciju par savu traktoru

Modelis Max. Jauda zs (kW)
standarta/papildus
Max.griezes moments Nm
standarta/papildus
hidrosistēmas ražība l/min
standarts (opcija)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 115 (160)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 115 (160)
N163 163 (120) / 171 (126) 650 / 700 115 (160)
Ielādēt šo modeļu tehnisko specifikāciju
open

Uzziniet kā pielāgot savu Direct atbilstoši Jūsu darba vajadzībām

Augsnes sagatavošana un Transports

Palielināts darba komforts
Lai palielinātu komfortu transportēšanas darbam un garām darba dienām uz lauka N Versu traktori var tikt aprīkoti ar pastiprinātu priekšējo tiltu ar amortizāciju, kā arī ar kabīnes amortizāciju. Vadītāja drošība un pašsajūta tiek paaugstināta ar automātisko gaisa kondicionieri un Valtra Evolution sēdekli un ksenona darba gaismām.

Augsta veiktspēja arī prasīgajā vilkšanas darbā
Situācijās, kad pat standarta Valtras traktora svara un jaudas attiecība ir jāmaina, traktors var tikt aprīkots jau rūpnīcā ar papildus apakšējiem atsvariem, riteņu vai priekšējo atsvaru. Sinhronās jūgvārpstas opcija palielina traktora veiktspēju gan uz lauka, gan transportā. Atkarībā no vietējās likumdošanas, lielākiem N sērijas traktoriem ir pieejama 50km/h transmisija. Jūsu traktors var tikt aprīkots ar transportā izmantojamām riepām jau rūpnīcā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem piemīt standarta drošības aprīkojums, piemēram, ergonomiska un droša kabīne, drošības jostas, ergonomiski izvietota uzkares kontrole, hidrauliskās multidisku bremzes vai traktora centrālais masas slēdzis. Turklāt, virkne rūpnīcā uzstādītais papildaprīkojums vēl vairāk samazina negadījumu un traumu risku. Pneimatiskie bremžu izvadi ir pieejami valstīs, kur likumdošana to atļauj. Kabīne var tikt aprīkota arī ar uguns dzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, bākuguni, papildus ksenona darba apgaismojumu un daudzām citām drošības litām.

Darbs zāles sējumos

Palielināts darba komforts
N Sērijas traktori var tikt aprīkoti ar kabīnes un priekšējā tilta amortizāciju, kā arī ar citiem kabīnes komforta aprīkojumiem. Strādājot ar pļāvēju, TwinTrac reversā stūrēšanas iekārta ne tikai paaugstina ergonomiku, bet arī ļauj paveikt darbu ātrāk un ar lielāku precizitāti.

Saderība ar liela izmēra agregātiem
Valtra traktoru priekšējā un aizmugurējā uzkare nodrošina lielisku pacelšanas diapazonu un celtspēju. Izcila jaudas-svara attiecība radīs perfektu saķeri riteņu pat izmantojot lielus agregātus. To var uzlabot pēc nepieciešamības traktorus aprīkojot ar priekšējiem vai riteņu papildatsvariem. Veiksmīgu darbā ar šādiem lieliem agregātiem Jums nodrošinās augstā hidrosistēmas ražība. Ja nepieciešams var izmantot ISOBUS agregātu kontroles iekārtu gan priekšējiem, gan aizmugurējiem agregātiem.

Lielāka raža, ātrāks un precīzāks darbs
Izvēloties jaudīgo četru cilindru traktoru N163 vai N143, lai paveiktu darbu, kuru tradicionāli darītu ar sešu cilindru tehniku, ievērojami tiek samazināta augsnes sablīvēšanās. Lai samazinātu to vēl vairāk un minimizētu pārklāšanos darbā ar agregātiem, Jūs varat aprīkot savu Valtru ar platākām riepām un Auto-Guide 3000 automātisko vadīšanas iekārtu. Veicot pļaušanas darbus atpakaļgaitā ar Valtra TwinTrac. Jūs varat ietaupīt laiku pat līdz 24h sezonā.

Iekraušanas darbs

Vienmērīgs darba sākums un beigas
N Sērijas traktori piedāvā automātiskās transmisijas klāstu, kas samazina vajadzību pēc pārnesumu pārslēgšanas. Apvienojot programmējamo reversu kombinācijā ar HiTrol turbīnas tipa sajūgu, tiek panākts ārkārtīgi precīzs un laidens apstāšanās un uzsākšanas darbs.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktorus var aprīkot tieši Jūsu saimniecības vajadzībām konkrēto darbu veikšanai. Ir pieejams plašs frontālo iekrāvēju un iekraušanas agregātu klāsts. Iekrāvēja pievienošana un atvienošana ir ļoti vienkārša.

Perfekta kontrole arī šaurā vidē
N Sērijas traktori ir ļoti kompakti un veikli, ļaujot tiem viegli veikt darbu arī šaurās telpās. Rūpnīcā pielāgotie Valtra iekrāvēji ir perfekti atbilstoši traktora struktūrai. Tas nodrošina riteņu netraucētu kustību un mazu pagrieziena rādiusu arī frontālā iekrāvēja darbības laikā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs pašvaldībā un būvniecība

Palielināts darba komforts
Lai paaugstinātu komfortu transportēšanas darbu un monotonu darba dienu laikā, N Direct traktorus var aprīkot ar amortizētu priekšējo tiltu un kabīni. Automātiskā gaisa kondicionēšana, Valtra Evolution sēdeklis un ksenona darba gaismas papildus nodrošina vadītāja drošību un labu pašsajūtu.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktoriem ir visplašākais aprīkojuma klāsts, lai paveiktu visdažādākos pienākumus. Tas ļauj Jums izmantot traktoru visa gada garumā. Virkne iespēju, kuras uzstādītas rūpnīcā, padarīs Jūsu traktoru par izcilu komunālo darbu speciālistu: plaši pārredzama kabīne, Valtra LH LINK stūrējama priekšējā uzkare, frontālais iekrāvējs, priekšēja jūgvārpsta, industriālās riepas, ISOBUS agregātu kontrole u.c.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs mežā

Specializēta tehnika ar paaugstinātu tālākpārdošanas vērtību
Nepilna laika meža darbu pakalpojumu sniegšanā pielāgots Valtra meža traktors izmaksu ziņā ir efektīvāka alternatīva specializētai meža tehnikai. Valtra un partneri piedāvā plašu iespēju un aprīkojuma klāstu, kas Jūsu Valtra traktoru pārvērtīs īstā meža izvešanas, koku gāšanas, šķeldošanas un mulčēšanas ekspertā.

Uzticama darbībā pat nevienmērīgā reljefā
Valtra traktoru struktūra un dizains padara tos piemērotus darbam mežā: augsts klīrenss, lieliska redzamība no kabīnes, augsta ergonomika un vadītāja sēdeklis, kas pagriežams pa 180 grādiem, ir iekļauts standarta aprīkojumā. TURKLĀT, Jūs varat specializēt savu traktoru ar papildus aprīkojumu, kas labāk aizsargās Jūs un Jūsu traktoru: tērauda bruņa un degvielas tvertne, papildus stiprināta meža kabīne, speciālas meža riepas, u.c.

Augsta hidrauliskā jauda maksimālam rezultātam
Visus N Sērijas traktorus var aprīkot ar lielākas ražības hidrosūkni (līdz 160l/m). Bet ja ir nepieciešams vēl lielākas ražības sūknis, tad Valtra partneri piedāvā priekšējo sūkni ar papildus hidrobāku, kas veidots speciāli Jūsu Valtra traktoram un dos nepieciešamo ražību, piemēram, lai vadītu harvestera galvu.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Atpakaļ uz augšu

HiTech 5 - Dalītājkārba ērtai lietošanai

 • Pieci dalītājkārbas ātrumi - līdz 30 ātrumiem abos virzienos
 • Transmisijas funkcijas tiek kontrolētas ar vienkāršu slēdzi, kas atrodas uz ergonomiski novietotas fiksētas sviras
 • Viegla un ērta braukšana ar automātisko transmisijas funkciju
 • Automātiska ātrumu pārslēgšana četriem pamata ātrumiem - nav nepieciešams ātrumu pārslēgs
 • HiTrol turbīnas tipa sajūgs kā opcija, lai vienmērīgi uzsāktu braukšanu vai apstātos (start & stop)
 • Vaļējā centra hidrosistēma, mehāniski kontrolējami vārsti
 • Hidraulika ar 73l/min vai 90l/min jaudu

Vai Jums jau ir N sērijas HiTech 5 traktors?
Atrodiet informāciju par savu traktoru

Modelis Max. Jauda zs (kW)
standarta/papildus
Max.griezes moments Nm
standarta/papildus
Hidrosistēmas ražība l/min
standarts (opcija)
N93 99 (73) /- 430/- 73 (90)
N103 111 (82) / - 465/- 73 (90)
N103.4 111 (82) / 121 (89) 460/490 73 (90)
N113 124 (91) / 130 (96) 510/530 73 (90)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 73 (90)
Ielādēt šo modeļu tehnisko specifikāciju
open

Uzziniet kā pielāgot savu HiTech 5 atbilstoši Jūsu darba vajadzībām

Augsnes sagatavošana un Transports

Palielināts darba komforts
Lai palielinātu komfortu transportēšanas darbam un garām darba dienām uz lauka N HiTech 5 traktori var tikt aprīkoti ar priekšējā tilta amortizāciju, kā arī ar kabīnes amortizāciju. Vadītāja drošība un pašsajūta tiek paaugstināta ar automātisko gaisa kondicionieri un ksenona darba gaismām.

Augsta veiktspēja arī prasīgajā vilkšanas darbā
Situācijās, kad pat standarta Valtras traktora svara un jaudas attiecība ir jāmaina, traktors var tikt aprīkots jau rūpnīcā ar papildus apakšējiem atsvariem, riteņu vai priekšējo atsvaru. Sinhronās jūgvārpstas opcija palielina traktora veiktspēju gan uz lauka, gan transportā. Atkarībā no vietējās likumdošanas, lielākiem N sērijas traktoriem ir pieejama 50km/h transmisija. Jūsu traktors var tikt aprīkots ar transportā izmantojamām riepām jau rūpnīcā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem piemīt standarta drošības aprīkojums, piemēram, ergonomiska un droša kabīne, drošības jostas, ergonomiski izvietota uzkares kontrole, hidrauliskās multidisku bremzes vai traktora centrālais masas slēdzis. Turklāt, virkne rūpnīcā uzstādītais papildaprīkojums vēl vairāk samazina negadījumu un traumu risku. Pneimatiskie bremžu izvadi ir pieejami valstīs, kur likumdošana to atļauj. Kabīne var tikt aprīkota arī ar uguns dzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, bākuguni, papildus ksenona darba apgaismojumu un daudzām citām drošības litām.

Darbs zāles sējumos

Palielināts darba komforts
N Sērijas traktori var tikt aprīkoti ar kabīnes un priekšējā tilta amortizāciju, kā arī ar citiem kabīnes komforta aprīkojumiem. Strādājot ar pļāvēju, TwinTrac reversā stūrēšanas iekārta ne tikai paaugstina ergonomiku, bet arī ļauj paveikt darbu ātrāk un ar lielāku precizitāti.

Saderība ar liela izmēra agregātiem
Valtra traktoru priekšējā un aizmugurējā uzkare nodrošina lielisku pacelšanas diapazonu un celtspēju. Izcila jaudas-svara attiecība radīs perfektu saķeri riteņu pat izmantojot lielus agregātus. To var uzlabot pēc nepieciešamības traktorus aprīkojot ar priekšējiem vai riteņu papildatsvariem. Veiksmīgu darbā ar šādiem lieliem agregātiem Jums nodrošinās augstā hidrosistēmas ražība. Ja nepieciešams var izmantot ISOBUS agregātu kontroles iekārtu gan priekšējiem, gan aizmugurējiem agregātiem.

Lielāka raža, ātrāks un precīzāks darbs
Izvēloties jaudīgo četru cilindru traktoru N163 vai N143, lai paveiktu darbu, kuru tradicionāli darītu ar sešu cilindru tehniku, ievērojami tiek samazināta augsnes sablīvēšanās. Lai samazinātu to vēl vairāk un minimizētu pārklāšanos darbā ar agregātiem, Jūs varat aprīkot savu Valtru ar platākām riepām un Auto-Guide 3000 automātisko vadīšanas iekārtu. Veicot pļaušanas darbus atpakaļgaitā ar Valtra TwinTrac. Jūs varat ietaupīt laiku pat līdz 24h sezonā.

Iekraušanas darbs

Vienmērīgs darba sākums un beigas
N Sērijas traktori piedāvā automātiskās transmisijas klāstu, kas samazina vajadzību pēc pārnesumu pārslēgšanas. Apvienojot programmējamo reversu kombinācijā ar HiTrol turbīnas tipa sajūgu, tiek panākts ārkārtīgi precīzs un laidens apstāšanās un uzsākšanas darbs.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktorus var aprīkot tieši Jūsu saimniecības vajadzībām konkrēto darbu veikšanai. Ir pieejams plašs frontālo iekrāvēju un iekraušanas agregātu klāsts. Iekrāvēja pievienošana un atvienošana ir ļoti vienkārša.

Perfekta kontrole arī šaurā vidē
N Sērijas traktori ir ļoti kompakti un veikli, ļaujot tiem viegli veikt darbu arī šaurās telpās. Rūpnīcā pielāgotie Valtra iekrāvēji ir perfekti atbilstoši traktora struktūrai. Tas nodrošina riteņu netraucētu kustību un mazu pagrieziena rādiusu arī frontālā iekrāvēja darbības laikā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs pašvaldībā un būvniecība

Palielināts darba komforts
Lai paaugstinātu komfortu transportēšanas darbu un monotonu darba dienu laikā, N HiTech 5 traktorus var aprīkot ar priekšējā tilta un kabīnes amortizāciju. Automātiskā gaisa kondicionēšana un ksenona darba gaismas papildus rada vadītāja drošību un labu pašsajūtu.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktoriem ir visplašākais aprīkojuma klāsts, lai paveiktu visdažādākos pienākumus. Tas ļauj Jums izmantot traktoru visa gada garumā. Virkne iespēju, kuras uzstādītas rūpnīcā, padarīs Jūsu traktoru par izcilu komunālo darbu speciālistu: plaši pārredzama kabīne, Valtra LH LINK stūrējama priekšējā uzkare, frontālais iekrāvējs, priekšēja jūgvārpsta, industriālās riepas, ISOBUS agregātu kontrole u.c.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs mežā

Specializēta tehnika ar paaugstinātu tālākpārdošanas vērtību
Nepilna laika meža darbu pakalpojumu sniegšanā pielāgots Valtra meža traktors izmaksu ziņā ir efektīvāka alternatīva specializētai meža tehnikai. Valtra un partneri piedāvā plašu iespēju un aprīkojuma klāstu, kas Jūsu Valtra traktoru pārvērtīs īstā meža izvešanas, koku gāšanas, šķeldošanas un mulčēšanas ekspertā.

Uzticama darbībā pat nevienmērīgā reljefā
Valtra traktoru struktūra un dizains padara tos piemērotus darbam mežā: augsts klīrenss, lieliska redzamība no kabīnes, augsta ergonomika un vadītāja sēdeklis, kas pagriežams pa 180 grādiem, ir iekļauts standarta aprīkojumā. TURKLĀT, Jūs varat specializēt savu traktoru ar papildus aprīkojumu, kas labāk aizsargās Jūs un Jūsu traktoru: tērauda bruņa un degvielas tvertne, papildus stiprināta meža kabīne, speciālas meža riepas, u.c.

Augsta hidrauliskā jauda maksimālam rezultātam
Visus N Sērijas traktorus var aprīkot ar lielākas ražības hidrosūkni (līdz 160l/m). Bet ja ir nepieciešams vēl lielākas ražības sūknis, tad Valtra partneri piedāvā priekšējo sūkni ar papildus hidrobāku, kas veidots speciāli Jūsu Valtra traktoram un dos nepieciešamo ražību, piemēram, lai vadītu harvestera galvu.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Atpakaļ uz augšu

HiTech - Uzticama dalītājkārba

 • Trīspakāpju dalītājkārba - līdz 36 ātrumiem abos virzienos
 • Viegla un ērta braukšana ar automātisko transmisijas funkciju
 • HiTrol turbīnas tipa sajūgs kā opcija, lai vienmērīgi uzsāktu braukšanu vai apstātos (start & stop)
 • Vaļējā centra hidrosistēma, mehāniski kontrolējami vārsti
 • Hidraulika ar 73l/min vai 90l/min ražību

Vai Jums jau ir N sērijas HiTech traktors?
Atrodiet informāciju par savu traktoru

Modelis Max. Jauda zs (kW)
standarta/papildus
Max.griezes moments Nm
standarta/papildus
Hidrosistēmas ražība l/min
standarts (opcija)
N93 99 (73) /- 430/- 73 (90)
N103 111 (82) / - 465/- 73 (90)
N103.4 111 (82) / 121 (89) 460/490 73 (90)
N113 124 (91) / 130 (96) 510/530 73 (90)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 73 (90)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 73 (90)
Ielādēt šo modeļu tehnisko specifikāciju
open

Uzziniet kā pielāgot savu HiTech atbilstoši Jūsu darba vajadzībām

Augsnes sagatavošana un Transports

Palielināts darba komforts
Lai palielinātu komfortu transportēšanas darbam un garām darba dienām uz lauka N HiTech traktori var tikt aprīkoti ar priekšējā tilta amortizāciju, kā arī ar kabīnes amortizāciju. Vadītāja drošība un pašsajūta tiek paaugstināta ar automātisko gaisa kondicionieri un ksenona darba gaismām.

Augsta veiktspēja arī prasīgajā vilkšanas darbā
Situācijās, kad pat standarta Valtras traktora svara un jaudas attiecība ir jāmaina, traktors var tikt aprīkots jau rūpnīcā ar papildus apakšējiem atsvariem, riteņu vai priekšējo atsvaru. Sinhronās jūgvārpstas opcija palielina traktora veiktspēju gan uz lauka, gan transportā. Atkarībā no vietējās likumdošanas, lielākiem N sērijas traktoriem ir pieejama 50km/h transmisija. Jūsu traktors var tikt aprīkots ar transportā izmantojamām riepām jau rūpnīcā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem piemīt standarta drošības aprīkojums, piemēram, ergonomiska un droša kabīne, drošības jostas, ergonomiski izvietota uzkares kontrole, hidrauliskās multidisku bremzes vai traktora centrālais masas slēdzis. Turklāt, virkne rūpnīcā uzstādītais papildaprīkojums vēl vairāk samazina negadījumu un traumu risku. Pneimatiskie bremžu izvadi ir pieejami valstīs, kur likumdošana to atļauj. Kabīne var tikt aprīkota arī ar uguns dzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, bākuguni, papildus ksenona darba apgaismojumu un daudzām citām drošības litām.

Darbs zāles sējumos

Palielināts darba komforts
N Sērijas traktori var tikt aprīkoti ar kabīnes un priekšējā tilta amortizāciju, kā arī ar citiem kabīnes komforta aprīkojumiem. Strādājot ar pļāvēju, TwinTrac reversā stūrēšanas iekārta ne tikai paaugstina ergonomiku, bet arī ļauj paveikt darbu ātrāk un ar lielāku precizitāti.

Saderība ar liela izmēra agregātiem
Valtra traktoru priekšējā un aizmugurējā uzkare nodrošina lielisku pacelšanas diapazonu un celtspēju. Izcila jaudas-svara attiecība radīs perfektu saķeri riteņu pat izmantojot lielus agregātus. To var uzlabot pēc nepieciešamības traktorus aprīkojot ar priekšējiem vai riteņu papildatsvariem. Veiksmīgu darbā ar šādiem lieliem agregātiem Jums nodrošinās augstā hidrosistēmas ražība. Ja nepieciešams var izmantot ISOBUS agregātu kontroles iekārtu gan priekšējiem, gan aizmugurējiem agregātiem.

Iekraušanas darbs

Vienmērīgs darba sākums un beigas
N Sērijas traktori piedāvā automātiskās transmisijas klāstu, kas samazina vajadzību pēc pārnesumu pārslēgšanas. Apvienojot programmējamo reversu kombinācijā ar HiTrol turbīnas tipa sajūgu, tiek panākts ārkārtīgi precīzs un laidens apstāšanās un uzsākšanas darbs.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktorus var aprīkot tieši Jūsu saimniecības vajadzībām konkrēto darbu veikšanai. Ir pieejams plašs frontālo iekrāvēju un iekraušanas agregātu klāsts. Iekrāvēja pievienošana un atvienošana ir ļoti vienkārša.

Perfekta kontrole arī šaurā vidē
N Sērijas traktori ir ļoti kompakti un veikli, ļaujot tiem viegli veikt darbu arī šaurās telpās. Rūpnīcā pielāgotie Valtra iekrāvēji ir perfekti atbilstoši traktora struktūrai. Tas nodrošina riteņu netraucētu kustību un mazu pagrieziena rādiusu arī frontālā iekrāvēja darbības laikā.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs pašvaldībā un būvniecība

Palielināts darba komforts
Lai paaugstinātu komfortu transportēšanas darbu un monotonu darba dienu laikā, N HiTech traktorus var aprīkot ar priekšējā tilta un kabīnes amortizāciju. Automātiskā gaisa kondicionēšana un ksenona darba gaismas papildus rada vadītāja drošību un labu pašsajūtu.

Daudzveidīga traktora izmantošana
Valtra traktoriem ir visplašākais aprīkojuma klāsts, lai paveiktu visdažādākos pienākumus. Tas ļauj Jums izmantot traktoru visa gada garumā. Virkne iespēju, kuras uzstādītas rūpnīcā, padarīs Jūsu traktoru par izcilu komunālo darbu speciālistu: plaši pārredzama kabīne, Valtra LH LINK stūrējama priekšējā uzkare, frontālais iekrāvējs, priekšēja jūgvārpsta, industriālās riepas, ISOBUS agregātu kontrole u.c.

Samazināts negadījumu risks
Valtra traktoriem ir sekojošas standarta drošības funkcijas, drošas un plašas kabīnes, polikarbonāta logi meža darbiem, traktora centrālais masas slēdzis, svara sensors vadītāja krēslā vai avārijas jūgvārpstas slēdzis traktora aizmugurē. Traktors var tikt aprīkots ar papildus drošības aprīkojumu, piemēram, drošības jostām, ugunsdzēšamo aparātu, avārijas stāvbremzi, atpakaļgaitas signālu, u.c.

Darbs mežā

Specializēta tehnika ar paaugstinātu tālākpārdošanas vērtību
Nepilna laika meža darbu pakalpojumu sniegšanā pielāgots Valtra meža traktors izmaksu ziņā ir efektīvāka alternatīva specializētai meža tehnikai. Valtra un partneri piedāvā plašu iespēju un aprīkojuma klāstu, kas Jūsu Valtra traktoru pārvērtīs īstā meža izvešanas, koku gāšanas, šķeldošanas un mulčēšanas ekspertā.

Uzticama darbībā pat nevienmērīgā reljefā
Valtra traktoru struktūra un dizains padara tos piemērotus darbam mežā: augsts klīrenss, lieliska redzamība no kabīnes, augsta ergonomika un vadītāja sēdeklis, kas pagriežams pa 180 grādiem, ir iekļauts standarta aprīkojumā. TURKLĀT, Jūs varat specializēt savu traktoru ar papildus aprīkojumu, kas labāk aizsargās Jūs un Jūsu traktoru: tērauda bruņa un degvielas tvertne, papildus stiprināta meža kabīne, speciālas meža riepas, u.c.

Augsta hidrauliskā jauda maksimālam rezultātam
Visus N Sērijas traktorus var aprīkot ar lielākas ražības hidrosūkni (līdz 160l/m). Bet ja ir nepieciešams vēl lielākas ražības sūknis, tad Valtra partneri piedāvā priekšējo sūkni ar papildus hidrobāku, kas veidots speciāli Jūsu Valtra traktoram un dos nepieciešamo ražību, piemēram, lai vadītu harvestera galvu.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Atpakaļ uz augšu