Iekaro mežu ar īsto aprīkojumu Valtra – Mežā nepieveicams

Iekaro mežu ar īsto aprīkojumu Valtra – Mežā nepieveicams

Darbs arī citā vide? Palūkojies kā Valtra vēl var palīdzēt :

Somiju klāj 72 % un Latviju 56 % meža. Tieši tādēļ mēs esam radījuši labāko meža traktoru.

Darbs mežā ar traktoru prasa daudz – gan no tehnikas, gan no vadītāja. Skandināvijā darbs mežā lielākoties tiek veikts ziemā. Īsais dienasgaismas laiks un lielais sniega daudzums uzliek papildus slodzi – tomēr darbiem ir jābūt padarītiem, neskatoties uz laika apstākļiem.

Kādēļ gan samierināties ar meža tehniku, kas radīta vidējām meža tehnikas vadītāja vajadzībām? Ja šīs tehnikas vadītājs ir sava amata lietpratējs, šim aprīkojumam ir jāatbilst vadītāja spējām. Mēs Valtra uzņēmumā ticam, ka Jums ir nepieciešama tehnika, kas ir pielāgota Jūsu individuālajām vajadzībām.

Atpakaļ uz augšu
MEŽA KABĪNE

MEŽA KABĪNE - Pamatīga aizsardzība, pilnīga redzamība

Strādājot mežā, netraucēta redzamība visos virzienos ir ļoti svarīga. Valtra meža kabīne piedāvā Jums Pilnīgu redzamību visos virzienos, ieskaitot augšup, lai viss svarīgākais ap Jums – koki, akmeņi, celmi un reljefa kontūras – būtu skaidri redzams. Panorāmas jumts ļauj redzēt arī zarus, kurus nepieciešams nozāģēt.

Meža kabīne ir pieejama arī ar bez-balstu SVC sānu logiem, kas vēl vairāk spēj palielināt produktivitāti.

 

TWINTRAC

TWINTRAC - Unikāla Valtra inovācija

Darbs mežā prasa lielu precizitāti, veiklību un redzamību. Mūsu unikālā TwinTrac reversā stūrēšanas iekārta padara Valtra traktorus par nepieveicamu līderi mežā. Paceliet stūri, atbrīvojiet krēslu un ar visu krēslu apgriezieties otrādi. Sev aiz muguras, šajā ergonomiskajā kabīnē, atradīsiet galvenās kontroles iekārtas gatavas darbam.

Strādājot atpakaļgaitā, vadības riteņi atrodas aiz Jums, pagriezienus veicot ar ļoti mazu pagrieziena rādiusu. Tas novērš nepieciešamību pēc liekiem manevriem, kas savukārt ietaupa laiku un enerģiju. Tas ļauj piekļūt arī visšaurākajām un visgrūtāk pieejamām vietām mežā.

AGCO Power Motori

AGCO Power Motori - Leģendārais Somijas SISU – tieši tas, kas nepieciešams darbam mežā!

Valtra traktoru sirdī atradīsiet plašu klāstu iespaidīgo AGCO Power motoru, kas spēs Jūs izvest caur visizaicinošākajiem meža biotopiem. Motoros ir izmantotas bruņu tehnoloģijas. 

AGCO motoros atrodas SISUTronic motoru vadības sistēma, kas optimizē motora funkcijas un degvielas patēriņu, vienlaikus nodrošinot maksimālo jaudu un griezes momentu jebkuros apstākļos. Ar īsto tehniku Jūs patiešām varat iekarot mežu!

PAPILDBRUŅA

PAPILDBRUŅA - nebaidies no reljefa

Mūsu partneri piedāvā speciāli Valtrai veidotu bruņu, kuras dizains papildus pasargā no apakšas traktora aizmugurējo daļu, gadījumos, kad uz traktora tiek montēti meža iekrāvēji.

Palīgrāmis pasargā transmisiju, asis un motoru no triecieniem. Tas arī vienmērīgi izdala iekrāvēja radīto slodzi pa visu rāmi, kas pasargā abus – gan traktoru, gan iekrāvēju.

TĒRAUDA DEGVIELAS TVERTNE

TĒRAUDA DEGVIELAS TVERTNE - Aizsardzība ekstrēmos apstākļos

Mežā izdzīvo tikai stiprākais. Strādājot šaurās vietās un paugurainā apvidū, bieži ir neiespējami pasargāt traktoru no zaru, baļķu, celmu un akmeņu triecieniem.

Jūsu drošībai, Valtra piedāvā 147 litru lieljaudas tērauda degvielas tvertni, kas tiek iestrādāta jau rūpnīcā. Protams, mūsu standarta SCR tvertne ir pastiprināta.

PRIEKŠĒJAIS SŪKNIS UN ĀRĒJĀ HIDROSISTEMA

PRIEKŠĒJAIS SŪKNIS UN ĀRĒJĀ HIDROSISTEMA - vairāk jaudas

Vai Jūsu darbam nepieciešams vairāk hidrauliskās jaudas un ietilpības? Nekādu problēmu. Mūsu partneri var piedāvāt speciāli Jūsu Valtrai veidotu priekšējo sūkni, kas dos nepieciešamo papildus hidrauliku, piemēram, lai kontrolētu hārvestera galvu.

Atpakaļ uz augšu