Izdevīgas finansējuma iespējas

Izdevīgas finansējuma iespējas

AGCO Finance

AGCO Finance

AGCO Finance piedāvā plašus un lauksaimniecības nozarei pielāgotus finansējuma risinājumus.

Mūsdienu tirgū, finansēšanas iespējām un to priekšrocībām, lēmumā par tehnikas iegādi, ir tikpat liela nozīme kā tās tehniskajām īpašībām un papildus aprīkojumam ko izvēlaties. Mūsu Finansēšanas programma palīdzēs Jums iegūt tehniku, kurai ir nepieciešamā jauda, efektivitāte un mūsdienīgas tehnoloģijas lai nodrošinātu maksimāli ienesīgu uzņēmējdarbību attiecībā pret maksājumu, ko varat atļauties. Jums tiks dota iespēja iegūt savā turējumā pasaules labāko lauksaimniecības tehniku.

Jūsu priekšrocības:

  • Elastīgi maksājuma nosacījumi
  • Ātri kredītlēmumi un vienkārša dokumentācija
  • Sezonālās maksas iespējas, individuāli pielāgotas tieši Jūsu naudas plūsmai.
  • Ērta finansējuma pieejamība pie Jums tuvākā Valtra izplatītāja
  • Ekspertu padoms un profesionāls serviss

Finance lease

AGCO Finance buy the equipment from the dealer and then 'hire' it to you the farmer. The finance lease (hire) agreement includes a primary period of rental payments (basically repayment of capital and interest like the HP agreement) followed by an annual secondary period rental payable. Title to the equipment remains with AGCO Finance until disposal.
More information
What about the VAT?
VAT is payable with each rental so there is no need to pay the VAT up front. AGCO Finance account for the VAT and issue appropriate VAT invoices to allow you to reclaim the VAT payable on individual rentals.

Will the payments change?
AGCO Finance's leasing arrangements are all at a fixed rate of interest which means that the repayments will not normally change during the primary period of the lease.

Can the payments be tailored to my cashflow?
Of course! Just like the HP option, AGCO Finance will be pleased to discuss the repayment profile that will best match your income.

Hide additional information

Finanšu līzings

Šis ir visbiežāk izmantotais tehnikas finansēšanas veids. Kopā ar tehnikas tirdzniecības pārstāvi Jūs izlemiet kuru tehniku vēlaties pirkt, apspriežat pārdošanas procesu, un parakstāt līzinga līgumu ar AGCO Finance ar skaidriem pamatsummas un procentu maksājumiem. Dīlera pārdošanas rēķins tiek piestādīts AGCO Finance un, kad tiek veikts pēdējais maksājums, tehnika pieder Jums.
Papildus informācija
Kā ir ar PVN?
AGCO Finance veic PVN apmaksu pilnā apmērā darījuma noslēgšanas brīdī. Ikmēneša maksājumi netiek aplikti ar PVN.

Kurš saņem nodokļu atvieglojumus?
Pēc darījuma noslēgšanas Jūs saņemiet PVN rēķinu no AGCO Finance, kas ļauj grāmatot PVN priekšnodoklī. Finansētā tehnika tiek grāmatota Jūsu uzņēmuma bilances pamatlīdzekļos. No grāmatvedības viedokļa darījums ir tāds pats kā Jūsu uzņēmumam iegādājoties tehniku pašam par saviem līdzekļiem.

Vai maksājums var mainīties?
Maksājuma mainīgums ir tieši atkarīgs no izvēlētās procentu likmes veida. Fiksētās likmes gadījumā maksājuma lielums tiek noteikts līguma noslēgšanas brīdī. Mainīgās likmes gadījumā maksājums mainās reizi kvartālā attiecībā pret Euribor bāzes likmes izmaiņām.

Vai maksājumi var tikt pielāgoti manai naudas plūsmai?
Protams! AGCO Finance ir ieinteresēts uzklausīt Jūsu vēlmes attiecībā uz atmaksas biežumu un sezonalitāti, lai kopīgi rastu pareizāko risinājumu, kas būtu pakārtots tieši Jūsu naudas plūsmas sezonalitātei.

Paslēpt papildus informāciju

Operatīvais līzings

Jūs vienkārši veicat nomas maksājumus AGCO Finance, kas dod Jums tiesības izmantot tehniku uz laiku, kas noteikts nomas līgumā. Jūsu piegādātājs (Valtek) var piedāvāt noslēgt arī papildus līgumu, lai uzturētu un veiktu regulārās apkopes tehnikai, kamēr Jūs to nomājiet.
Papildus informācija
Kas notiek operatīvā līzinga perioda beigās?
Pēc līgumā noteiktā termiņa beigām, tehnika parasti tiek atgriezta piegādātājam un Jūsu saistības beidzas. Šajā posmā Jūs varētu arī vēlēties apspriest nomas termiņa pagarināšanu, tehnikas atpirkšanu vai citas tehnikas nomu. Izvēle ir Jūsu rokās!

Vai tas ir dārgāk?
Nomas maksājumi būs zemāki, nekā, ja Jūs pirktu izmantojot finanšu līzingu, jo līguma termiņa beigās (2-5 gadi) AGCO Finance atgūst tehnikas vērtību. Atlikusī vērtība jau operatīvā līzinga sākumā ir noteikta lai nodrošinātu Jums zemākus nomas maksājumus.

Kādas ir priekšrocības?
Zemākas nomas maksas un regulārs serviss ļauj daudz precīzāk paredzēt tehnikas tekošās izmaksas. Bez AGCO Finance nomas maksas, viss, par ko Jūs maksājat papildus, ir degviela un dažādas ikdienas tekošās izmaksas.

Kā ar PVN?
PVN ir jāmaksā ar katru nomas maksājuma veikšanu, tādēļ nav nepieciešams PVN maksāt uzreiz. AGCO Finance aprēķina PVN no katra nomas maksājuma un izsniedz atbilstošus PVN rēķinu, lai Jūs varētu atgūt PVN par ikmēneša nomas maksājumiem.

Vai maksājums var mainīties?
Maksājuma mainīgums ir tieši atkarīgs no izvēlētās procentu likmes veida. Fiksētās likmes gadījumā maksājuma lielums tiek noteikts līguma noslēgšanas brīdī. Mainīgās likmes gadījumā maksājums mainās reizi kvartālā attiecībā pret Euribor bāzes likmes izmaiņām.

Paslēpt papildus informāciju

Meklē vairāk informācijas?

Katra klienta finansiālā situācija, grāmatvedības risinājumu nepieciešamība kā arī tehnikas vajadzības ir atšķirīgas. Uzzini, kā likt Tavai naudai strādāt savā labā! Sazinies ar savu tuvāko Valtra izplatītāju un uzzini savām vajadzībām un ienākumiem piemērotāko tehnikas risinājumu un finansēšanas iespējas.

Vairāk informācijas pie Tava tuvākā Valtra izplatītāja

Atpakaļ uz augšu