Leģendārais Somu SISU - Labākais dzinējs tirgū

Leģendārais Somu SISU

Valtra traktora sirdī Jūs atradīsiet visuzticamāko un efektīvāko no tirgū pieejamās dzinēju tehnoloģijas.

Vairāk kā 60 gadus Valtra traktoriem jaudu piešķir AGCO Power dzinēji. AGCO Power ir pasaules līderis “bezceļu” dzinēju attīstībā un ražošanā. Dzinēji ir populāri ar savu izturību, uzticamību un ļoti spēcīgo griezes momentu.

Dzinēja pazīmes

Labi pārbaudītie dzinēji nodrošina to, ka Valtra traktori ir uzticami un atbilst pēdējiem emisiju standartiem nepaaugstinot darbības izmaksas.

Dzinēju modeļi

AGCO Power 8.4AWF – revolucionārā KSS tehnoloģija
Uzticamais 8.4 AWF AGCO POWER dzinējs ir S sērijas produktivitātes atslēga. Šis dzinējs izmanto jaunākās AGCO POWER tehnoloģijas, lai atbilstu Tier 4 fināla ceturtā līmeņa emisiju standartiem. Šī pati tehnoloģija nodrošina arī dzinēja uzticamību, nepalielinot darbības izmaksas. AGCO POWER KSS tehnoloģija tika ieviesta ar S sēriju 2008.gadā, padarot šo traktoru par pirmo pasaulē ar šo tehnoloģiju.
Vairāk par S sēriju

AGCO Power 66 AWI un 74 AWI – T sērijas spēkstacija
T sērijas uzticamais, izturīgais un augstās griezes momenta dzinējs satur arī common-rail degvielas iesmidzināšanas sistēmu. Dzinēja tukšgaitas ātrums ir tikai 650 apgr./min., salīdzinoši parasti tie ir aptuveni 850 apgr./m. Zemais dzinēja tukšgaitas ātrums ievērojami samazina degvielas patēriņu un dzinēja troksni. KSS (Katalītiski Selektīvās Sadalīšanas) tehnoloģija nodrošina T sērijas traktoru efektīvu degvielas patēriņu, videi draudzīgumu un izturību.
Vairāk par T sēriju

AGCO Power 44AWI un 49AWI– četru cilindru jauda
Lielākajiem N sērijas modeļiem ar common-rail dzinēju piemīt precīza daudzpakāpju degvielas iesmidzināšana ar augstu spiedienu (1600/1800 bar), nodrošinot lielisku efektivitāti un tīru sadegšanu. N sērijas traktoriem radiators un interkūlers atrodas blakus viens otram, kas ļauj iekļūt tīram gaisam motorā, kas savukārt noved pie tīrākiem izmešiem un zemāka degvielas patēriņa. KSS tehnoloģija padara N sērijas traktorus videi draudzīgus, izturīgus un to degvielas patēriņu ārkārtīgi efektīvu.
Vairāk par N sēriju

AGCO Power 33CTA – kompaktā spēkstacija
A sērijas HiTech modeļu sirdī atrodas trešās paaudzes trīs cilindru AGCO Power 33CTA common-rail dzinējs. SisuTronic EEM3 elektroniskā dzinēja vadības sistēma spēj pielāgot degvielas iesmidzināšanu pat līdz piecām reizēm sadegšanas taktī. 33CTA ir kluss dzinējs, kas joprojām spēj dot daudz jaudas un augstu griezes momentu. Dzinējs atbilst ES 3A līmeņa emisiju regulām.
Vairāk par A sēriju

Izmēģināta un pārbaudīta jauda

Valtra atbalsta Tractor Pulling (traktoru vilkšanas) sacensības Pro Stock kategorijā Eiropā. Sacensību traktori ir balstīti uz patreizējiem Valtra traktoru modeļiem ar vairākām T un S sērijas traktoru komponentēm. Vilcēju komandas traktoru jaudu nodrošina AGCO Power dzinēji, kas spēj attīstīt vairāk kā 2000 zirgspēku lielu jaudu ar vienu turbokompresoru.

Valtra konkurējošā darbība veicina pētniecību un attīstību, sniedzot vērtīgu informāciju par traktoru darbību ekstremālos slodzes apstākļos, kā arī par visoptimālākajiem veidiem kā izmantot jaudu zemes apstrādē. Citiem vārdiem, dati, kas iegūti no traktoru vilkšanas aktivitātēm, palīdz palielināt arī Jūsu Valtra traktora produktivitāti.