Arī 2017 gadā “Red Dot Design” apbalvojums tiek piešķirts Valtra Preses relīzes

03.04.2017
No lietošanas un diziana viedokļa Valtra SmartTouch lietotāja interfeiss pārstāv labāko. Visas svarīgākās funkcijas ir rokas stiepiena attālumā!
Valtra SmartTouch roku balsts, kas tika prezentēts Februārī, Parīzē ir ieguvis”Red Dot 2017” dizaina apbalvojumu, kā arī Valtra traktoru ceturtās paaudzes N Sērija saņēma atzinību šī paša apbalvojuma ietvaros. Šajā pasaules atzītajā un preztižajā dizaina novērtējumā šī gada apbalvojumi ir Valtra panākumu turpinājums, pēc T4 Sērijas uzvaras “Red Dot 2016”

“Šis apbalvojums “Red Dot 2017” perfekti attaino, kā mūsu panākumu atslēga, pielāgots industriālais dizains, noved pie rezultāta. Valtra SmartTouch rokubalsta panākumi ir īpaši patīkami, jo pēdējos gados esam koncentrējušies uz izmantojamību un lietotāja vajadzībām, lai sniegtu konkrētus ieguvumus klientam ikdienas darbā“, saka Jari Rautjärvi, VP, Zīmola vadītājs, Valtra.

Pilnīgi jaunais Valtra SmartTouch roku balsts un lietotāja interfeiss ir vairāk kā parsteidzoši vienkārši lietojami. SmartTouch iezīmē šīs jomas vadošo ekspertu sasniegumu kulmināciju. Visa vadība SmartTouch roku balstā ir izvietota loģiski un viegli aizsniedzamā attālumā. Īpaša vērība pievērsta ergonomikai, lietotāja komfortam, vieglai izmantošanai un vienkāršībai; atsevišķi materiāli arī ir īpši izvēlēti, lai nodrošinātu darbību un funkcionalitāti.

“Esam guviši elpu aizraujošus panākumus pēdējos gados. N un T sērija ieguvušas vairākus apbalvojumus, šajā gadā SiIMA izstādē Parīzē jaunā A4 sērija ieguvusi “Machine of the Year 2017” apbalvoumu savā klasē. Un šis apbalvojums “Red Dot 2017” vēlreiz apliecina, kā pielietojot industriālo dizainu var iegūt vislabāko no jaunākajām tehnoloģijām, lai tas atbilstu mūsu klientu vajadzībām, “ stāsta Kimmo Wihinen, kurš ir atbildīgais par industriālo dizainu un lietotāju pieredzi Valtra uzņēmumā.
Šajā gadā Red Dot apbalvojumam tika iesniegti vairāk kā 5500 pieteikumi no 55 valstīm. Žūrijā tika pieaicināti 40 starptautiski dizaina eksperti. Apbalvojumi tiks pasniegti 3. jūlijā Aalto teātrī Vācijā, Essenā.

Valtra nesen iegūtie apbalvojumi pamatoti radījuši ideju uzņēmumam pašam radīt savu dizaina konkursu, kas tika prezentēts februārī SIMA izstādē Parīzē. Valtra Dizaina Konkurss ir atvērts ikvienam dizaina jomas studentam, individuāliem dizaineriem, kā arī dizaina uzņēmumiem visām pasaulē. Konkursa mērķis ir atklāt dizaineru redzējumu par nākotnes traktoru un kā tā darbība varētu kļūt vēl efektīvāka un videi draudzīgāka. Trīs labākie piedāvājumi tiks paziņoti 2017. gada 31. maijā. Vairāk par konkursa noteikumiem un pieteikšanās kārtību šeit - www.valtra.com/designchallenge.

Dizaina konkurss Red Dot 2017: http://red-dot.de/pd/?lang=en

Arī 2017 gadā “Red Dot Design” apbalvojums tiek piešķirts Valtra


« Atpakaļ uz pārskatu