Uzturēšana

Valtra traktori ir atpazīstami ar to uzticamību un ekonomiskumu, arī tad, ja runa ir par to apkopēm un servisu.

Traktori ir veidoti tā, lai to apkopes ir vienkāršas un attiecīgie traktora mezgli būtu viegli pieejami servisa veikšanai. Tādējādi tiek panāktas zemākas traktora uzturēšanas izmaksas, jo apkopes darbi nav laikietilpīgi un nepārtrauc Jūsu iesākto darbu ilgstoši.

Profesionāls apkopes serviss

Valtra Servisa mācību centrs Suolahti rūpnīcā Somijā ir atbildīgs par internacionālo servisa un rezerves daļu speciālistu apmācību. Centralizēta apmācība nodrošina saturīgu augstas kvalitātes servisu, kā arī ātru informācijas plūsmu no mūsu klientiem visai Valtra organizācijai.

Mēs iesakām paļauties uz labi apmācīto, profesionālo Valtra izplatītāju servisu, kuriem ir nepieciešamie instrumenti un aprīkojums, lai apkalpotu jebkuru Jūsu trakora detaļu. Atstājot atbildību par traktora apkopi mūsu apmācīto profesionāļu ziņā, Jūs varat koncentrēties tikai uz savu darbu.

Valtra Premium Care

Valtra Premium Care ļauj elastīgi noteikt sava ieguldījuma apkopes izamaksas, kas ļauj labāk noteikt jūsu produkcijas cenu. Regulāra apkope un pilna servisa vēsture ļauj maksimāli paclet traktora vērtību, to pārdodot. Valtra Premium Care nodrošina arī samazinātas trakotra uzturēšanas izmaksas.

Regulāras apkopes atmaksājas

Regulāras un pārdomātas apkopes paildzina Jūsu Valtra traktora darbības uzticamību. Apkopju izmaksas ir zemas salīdzinot ar labošanas izmaksām, kas radušās nepietiekamu apkopju dēļ. Nozīmīgāko ieguldījumu nosakāt Jūs paši veicot pārbaudes un pielāgojumus, lietojot smērvielas.

Detalizētu servisa un apkopju instrukciju atradīsiet savā vadītāja rokasgrāmatā vai arī Mana Valtra tehnika lapā.

Atpakaļ uz augšu