Pilna loze Valtra zīmolam Agritchnica izstādē: Valtra iegūst ´Tractor of the Year 2018´ (Gada Traktors 2018), ‘Best Design 2018’ (Labākais Dizains 2018) un ‘Machine of the Year 2018’ (Gada Tehnika 2018) apbalvojumus Agritechnica izstādē Preses relīzes

12.11.2017
Pilna loze Valtra zīmolam Agritchnica izstādē: Valtra iegūst ´Tractor of the Year 2018´ (Gada Traktors 2018),  ‘Best Design 2018’ (Labākais Dizains 2018) un ‘Machine of the Year 2018’ (Gada Tehnika 2018) apbalvojumus Agritechnica izstādē
Agritechnica 2017 izstādē, Hannoverē, Valtra T254 Versu ar SmartTouch roku balstu ieguva pasaulē atzīto, prestižo apbalvojumu ´Tractor of the Year 2018´ kā arī ‘Best Design 2018’ (Labākais dizains 2018) apbalvojumu. Kategorijā ‘Best Utility’ (vislietderīgākais), Jaunās A sērijas Valtra A114traktors atradās starp pieciem finālistiem.
Izvēli veica 23 neatkarīgi žurnālisti pārstāvot 24 dažādus Eiropas lauksaimniecības žurnālus. ´Tractor of the Year´ ir viena no prestižākajām industrijas balvām, izceļot inovāciju, tehnoloģiju un sniegumu. Valtrai šis ir pirmais jebkad iegūtais “Tractor of the Year” apbalvojums.

Turklāt, pāris dienas vēlāk, Valtra T254 Versu ar SmartTouch roku balstu ieguva arī apbalvojumu ‘Machine of The Year 2018’ lielāko zirgspēku kategorijā

‘Tractor of the Year’ titula piešķiršanu skaidro žūrija:
“Valtra ir uzstādījusi jaunus intuitīva darba standartus; traktors piedāvā augsta līmeņa komfortu, sniegumu, efektivitāti un daudzpusību.
Standarta SmartTouch roku balsts ar 9 collu skārienjutīgo ekrānu, inteliģentā multifunkcionālā braukšanas svira un jaunais hidrauliskais džoistiks sniedz industrijā labāko un vienkāršāko lietotāja interfeisu. Tas ļauj vadītājam kontrolēt un pielāgot gandrīz jebkurus dzinēja, transmisijas, hidraulikas, AutoGuide, Telemetry u.c. iestatījumus. Faktiski, tas ir jauns veids kā strādāt ar traktora termināli.”

Turpinot par ‘Best Design’ apbalvojuma piešķiršanu:
“Tas ir pārsteidzoši kā zīmols var mainīties (atskatoties 10 gadus atpakaļ), kad par stilu parūpējas īstais dizaineris. Valtra Versu T254 ar SmartTouch reprezentē ļoti ‘foršu’, modernu un elegantu traktoru.

“Saņemt tik nozīmīgus apbalvojumus un atzinības ir lieliski, kā arī tas ir lielisks turpinājums atzinībām un apbalvojumiem, ko saņēmuši 4.paaudzes produkti, kopš pirmās prezentācijas 2014 gadā. Valtra T254 ar SmartTouch roku bastu ir pierādījums Valtra nepārtrauktajai darba attīstibai, lai radītu uzticamu, vienkārši izmantojamu un uz intuitīviem risinājumiem balstītu tehnoloģiju, lai saimnieks var izbaudīt darbu ar Valtra un iegūt lielāko labumu ko tā sniedz”, komentē Mikko Lehikoinen, mārketinga direktors Valtra Inc.

Jaunākais T sērijas modelis, Valtra T254 Versu tika prezentēts šā gada jūnijā un pirmās piegādes tika veiktas jau augustā. Valtra T254V ir īstena augsnes apstrādes darba mašīna, un kopā ar SmartTouch tā sniedz jaunākos precīzās lauksaimniecības instrumentus tajā pašā lietotāja displejā kā traktora kontrole. Ar SmartTouch powershift braukšana ir vēl vairāk uzlabota – lieto parasto ātrumkārbu it kā tā būtu bezpakāpju. Attīstot maksimālo jaudu līdz 271 zs, šis ir jaudīgākais T sērijas modelis.


Valtra SmartTouch – vienkāršāk par viedtālruni
Valtra T254 Versu ir aprīkots ar vienkārši izmantojamo SmartTouch lietotāja interfeisu. Tas ir izstrādāts un izveidots Somijā, kā arī tas jau ir ieguvis Red Dot dizaina apbalvojumu 2017.gada aprīlī.

SmartTouch ir pilnībā iestrādātas tādas tehnoloģijas kā - Guidance, Isobus, AgControl un TaskDoc. Jaunais roku balsts palielina produktivitāti jebkuram traktoram – agregātu kombinācija un atvieglots darbs vadītājam. Katram operatoram un darbam var piešķirt individuālu profilu, kas iestata visas konfigurācijas traktorā pāris sekunžu laikā. Jebkuras iestatījumu izmaiņas, kas tiek veiktas, izņemot izmaiņas termināļa iestatījumos, tiek saglabātas automātiski aktivizētajā profilā.

Jaunā 9 collu termināla izmantošana ir vienkāršāka un intuitīvāka kā mūsdienu viedtālruņa izmantošana. Visas funkcijas terminālī ir pieejamas ar maksimums divām slīd-kustībām vai uzsitieniem, kā arī dizains padara neiespējama apmaldīšanos izvēlnē. Ikviens, arī tāds kurš nav izmantojis skārienjutīgo ekrānu iepriekš, var pārvaldīt šo termināli jau ar nelielu iepraktizēšanos.

Inteliģentā braukšanas svira – brauc ar parasto ātrumkārbu kā ar bezpakāpju!
Versu modelis revolucionarizē veidu kā braukt ar slodzē slēdzamas transmisijas traktoru. Ātruma palielināšana tiek panākta nospiežot braukšanas sviru uz priekšu, ātruma samazināšana – to pavelkot, visu laiku saglabājot vadību pār akselerāciju. Nav slēdža, lai pārslēgtos starp gazes pedāli un braukšanas sviru, jo tie nepārtraukti strādā sinhroni. Braukšana ar sviru ir jauna iespēja, kas dod vairāk iespēju operatoram. Valtra Versu ir vienīgais slodzē slēdzamas transmisijas traktors pasaulē ar atbilstošu braukšanas vadību, izmantojot šādu braukšanas sviru.

Piecpakāpju Powershift transmisija ir papildināta ar četriem pamata un diviem pazeminātiem pārnesumiem, tādējādi iegūstot 30 ātrumus abos virzienos. Pārslēgšanās ir precīza un bez piepūles, neatkarīgi vai veikta automātiski vai manuāli ar braukšanas sviru. Šim modelim pieejama arī Valtra Hill-hold funkcija, dodot iespēju uzsākt braukšanu vienkārši, tikai ar gāzes pedāli, arī slīpumā, un revolucionārais patentētais hidrauliskais asistents regulē hidraulikas ražību automātiski, vai stāvot uz vietas, vai braucot, neietekmējot braukšanas ātrumu.

Tā pat kā citos Valtra ceturtās paudzes modeļos, komforts, izturība, daudzpusība un augstas funkcionalitātes un labas redzamības Skandināvu dizains ir standarts arī T254 Versu.
Šim modelim ir funkcijas, ko cita powershift ātrumkārba nespēj sniegt. To var arī pielāgot pēc individuālām klienta vajadzībām, neaizmirstot par Valtra TwinTrac reversās braukšanas sistēmu vai SkyView kabīni ar nepārspējamu aizmugurējo sānu redzamību.


Attēli:
Attēls 1
Valtra T254e Versu

Attēls 2
T254 Versu kabīnes iekšpuse

Attēls 3
Valtra SmartTouch roku balsts

Picture 4 (‘Tractor of the Year’ apbalvošanas ceremonija)
No kreisās (Apbalvojumu&Valtra menedžments):
Brandon Montgomery, Globālās platformas direktors, Valtra EME
Mikko Lehikoinen, Mārketinga direktors, Valtra EME
Jari Rautjärvi, VP, Izpilddirektors, Valtra EME & Valtra zīmola vadība globāli
Ville Mansikkamäki, Tirdzniecības direktors, Valtra EME

Video:
https://youtu.be/BTSyd3iVA7k

Vairāk informācijas par SmartTouch :
http://www.valtra.lv/smarttouch.aspx

Pilna loze Valtra zīmolam Agritchnica izstādē: Valtra iegūst ´Tractor of the Year 2018´ (Gada Traktors 2018),  ‘Best Design 2018’ (Labākais Dizains 2018) un ‘Machine of the Year 2018’ (Gada Tehnika 2018) apbalvojumus Agritechnica izstādē


« Atpakaļ uz pārskatu