ATBILSTOŠS IZMĒRS.
PERFEKTS SNIEGUMS.

ATBILSTOŠS IZMĒRS.
PERFEKTS SNIEGUMS.

Redzēt un just

Aprēķināt un salikt

Jaudas specifikācijas

UZTICAMĪBA GADU NO GADA

Mēs zinām – ja vēlamies padarīt darbu pareizi, mums tas ir jādara pašiem. Tādēļ galvenās traktoru sastāvdaļas tiek ražotas mūsu uzņēmumā. Mēs paši esam izstrādājuši un projektējuši inteliģento šasiju, robusto transmisiju un plašo kabīni. AGCO Power „Sisu” ir Valtra motors jau vairāk nekā 60 gadu. Šis motors uzticamības ziņā izvirza standartu citiem.
Vieta un vadība

KVALITĀTE, KURU VARAT SASKATĪT, BET NE SADZIRDĒT

Neatkārtojamā kabīnes izliektā forma nodrošina lielāku plašumu tur, kur tas ir nepieciešams, – plecu un elkoņu augstumā. Gandrīz 7 m2 plašais logu virsmas laukums nodrošina izcilu redzamību. Kabīnes priekšējā daļa ir sašaurināta, dodot vietu izpūtējam un paaugstināti gaisa ieplūdes sistēmai. Kabīne ir piemērota braukšanai atpakaļgaitā – to nodrošina TwinTrac sistēma, sēdeklis ar 180° pagriešanas leņķi un plašā brīvā zona kājām kabīnes aizmugurējā daļā. Kā ierasts Valtra traktoros, N sērijas kabīne ir klusa darbavieta. Pamatīgās, precīzi piegulošās durvis (viena vai divas), izcilā izolācija un samazināts caurumu skaits caurulēm kabīnē ļauj uzturēt trokšņu līmeni aptuveni 70 dB robežās. Kabīnē papildu troksnis nav dzirdams pat smagos darba apstākļos.

NEPĀRSPĒJAMS IZVĒLES PIEDĀVĀJUMS

Valtra N sērija piedāvā plašākās izvēles iespējas – mūsu pieredzējušie konsultanti jūsu darba mašīnu pielāgos tā, lai tā precīzi atbilstu jūsu vajadzībām. Valtra piedāvā sešus jaudas līmeņus un piecas transmisijas un hidrauliskās sistēmas kombinācijas: HiTech, HiTech ar HiTrol, Active, Versu un Direct. Jūsu Valtra N sērijas HiTech un Active modeļus iespējams aprīkot ar standarta lietotāja saskarni vai ar praktisko un ērto Valtra ARM.

JAUNAIS VALTRA N SĒRIJU SmartTouch ROKU BALSTS

JAUNAIS VALTRA N SĒRIJU SmartTouch ROKU BALSTS

SmartTouch — nepārspējams Somijas dizaina un inženierzinātnes pieskāriens.Intuitīvāks par jūsu viedtālruni.Ir viegli piekļūt iestatījumiem, izmantojot tikai divus pieskārienus vai pārvilkšanu.

Uzzināt vairāk par jauno Valtra SmartTouch roku balstu

Atpakaļ uz augšu

SPECIALIZĀCIJA IT VISĀ. KOMPROMISAM NAV VIETAS.

Jūsu saimniecībā nav divu vienādu dienu. Tādēļ N sērijas traktori ir radīti visiem iespējamajiem darbiem – dažādiem lauksaimniecības un komunālo saimniecību darbiem, lopkopībā un līgumdarbos.
Atpakaļ uz augšu

UZTURĒŠANAS IZDEVUMU KALKULATORS

Pateicoties N sērijas motora funkcijām, masīvajai un daudzpusīgajai transmisijai, zemajām apkopes izmaksām un pārdomātajām traktora funkcijām, jūsu Valtra kopējās ekspluatācijas izmaksas ir zemas. Izmantojiet šo kalkulatoru, lai redzētu savu ietaupījumu.
vs.
???
???
???
???


%

%

%

%

%

%
Atpakaļ uz augšu

NEPĀRSPĒJAMS IZVĒLES PIEDĀVĀJUMS

Uzbūvējiet paši savu N ar interaktīvo konfigurācijas rīku.

Vai jums ir ierobežots budžets? Vai vēlaties luksusa aprīkojumu? Izvēlieties sev vispiemērotāko specifikāciju līmeni ar Valtra Redline, à la Carte un Valtra Unlimited.

TEHNISKĀS SPECIFIKACIJAS
Modelis

Maks. jauda
(ISO 14396)

Modeļa tips
ZS kW Nm Active Versu Direct  HiTech
N104 115 85 510   x
N114e 125 92 540   x
N124 135 99 580   x
N134 145 107 620 x x  x x
N154e 165 121 660 x x  x x
N174 201 148 800 x x  x x

 

Ielādējiet vairāk specifikāciju >
Atpakaļ uz augšu