Sīkfailu izmantošana mūsu vietnē

Mūsu vietnē tiek izmantoti tālāk norādītie sīkfaili. Izmantojot šos sīkfailus, varam atšķirt jūs no citiem vietnes lietotājiem. Tādējādi varam jums nodrošināt labākas pārlūkošanas iespējas un uzlabot vietni.

Sīkfails Mērķis
Sīkfailu preference Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu lietotāja izvēli par sīkfailiem šajā vietnē. Atverot šo vietni, šim sīkfailam ir iestatīta noklusējuma vērtība “True”. Ja lietotājs izvēlas dzēst nesvarīgus sīkfailus, sīkfaila vērtība tiek atjaunināta uz “False”.
YouTube sīkfaili Mēs iegulstam videoklipus no mūsu oficiālā YouTube kanāla,izmantojot YouTube pastiprinātas konfidencialitātes režīmu. Šajā režīmā datorā var tikt iestatīti sīkfaili, tiklīdz noklikšķināt uz YouTube video atskaņotāja, taču, atskaņojot videoklipus, kas iegulti pastiprinātas konfidencialitātes režīmā, pakalpojumā YouTube netiek glabāta personiski identificējama sīkfailu informācija.

Uzziniet vairāk informācijas lapā par YouTube videoklipu iegulšanu..

Vimeo sīkfaili

Mēs iegulstam videoklipus arī no mūsu oficiālā Vimeo kanāla. Vimeo var iestatīt sīkdatnes datorā, tiklīdz noklikšķināt uz Vimeo video atskaņotāja, taču pakalpojumā Vimeo netiek glabāta personiski identificējama personas informācija, atskaņojot videoklipus, kas iegulti paaugstinātas konfidencialitātes režīmā.

Uzziniet vairāk Vimeo sīkfailu informācijas lapā.

Google reklāmu iestatījumi Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai veidotu pārskatus un palīdzētu mums uzlabot šo vietni. Sīkfailos tiek apkopota anonīma informācija, tostarp vietnes apmeklētāju skaits, līdz kurai vietnes vietai apmeklētāji ir nonākuši un kuras lapas apmeklējuši.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu pārskatu par konfidencialitāti Google pakalpojumos.

Google Ads Settings Mēs varam izmantot atkārtotā mārketinga tagus, lai sasniegtu lietotājus, par kuriem zinām, ka viņi ir iepriekš apmeklējuši mūsu vietni. Mēs varam savā vietnē izmantot Google AdWords atkārtotā mārketinga tagu, kas automātiski instalē sīkfailus lietotāju datoros, lai Google varētu sekot šiem lietotājiem (parasti līdz 30 dienām kopš vietnes apmeklējuma). Pamatojoties uz datiem par iepriekšējiem apmeklējumiem, Google var rādīt šiem lietotājiem interešu reklāmas nākamreiz, kad lietotāji veiks meklējumus vietnē Google.com, jebkurā meklēšanas partneru vietnē vai apmeklēs vietni Google reklāmas tīklā.

Lietotāji var atteikties no sīkfailu izmantošanas mūsu vietnē, apmeklējot Google reklāmu iestatījumu lapu..

Facebook pixel Statistikas nolūkos mēs varam izmantot Facebook reklāmguvumu uzskaites elementu Pixel. Izmantojot šo sīkfailu, varam izsekot un uzlabot mūsu Facebook mārketinga kampaņas.
Lietotāji var kontrolēt, kādas reklāmas viņiem tiek rādītas, pielāgojot personīgos Facebook iestatījumus vietnē https://www.facebook.com/about/ads. Informāciju par Facebook sīkfailiem un konfidencialitātes politiku skatiet vietnē https://www.facebook.com/help/cookies/

 

Trešo pušu sīkfaili

Mēs varam izmantot trešo pušu sīkfailus, lai uzlabotu mūsu tīmekļa pakalpojumus, kā arī novērtētu un uzlabotu mārketinga kampaņas trešo pušu vietnēs. Mēs neatbildam par datu apkopošanas, izmantošanas un izpaušanas politikām un praksi (tostarp par datu drošības praksi) tiem sīkfailiem, kurus nodrošina trešo pušu uzņēmumi, piemēram, Facebook, Apple, Google, Microsoft, RIM vai jebkurš cits lietotņu izstrādātājs, lietotņu nodrošinātājs, sociālās multivides platformas pakalpojumu sniedzējs, operētājsistēmas pakalpojumu sniedzējs, bezvadu sakaru pakalpojumu sniedzējs vai ierīču ražotājs.

Pārlūkprogrammas iestatījumi

Lielākajā daļā tīmekļa pārlūkprogrammu varat kontrolēt, kuru sīkfailu lietošana tiek apstiprināta. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailiem, tostarp, kādi sīkfaili ir iestatīti, kā tos dzēst un pārvaldīt, apmeklējiet vietni allaboutcookies.org.